Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Android Oyun Tavsiye 2016

  Android Oyun Tavsiye 2016
   

  Android Oyun Tavsiye 2016, Android işletim sistemi her geçen gün gelişiyor. Geliştikçe de yeni ve daha kaliteli oyunların ortaya çıkmasına imkan tanıyor. Her gün milyonlarca kişi Android işletim sistemine sahip cep telefonları aracılığıyla indirdikleri oyunları oynuyorlar, arkadaşlarıyla paylaşıyorlar ve oyunlarda en iyisi olmaya çalışıyorlar.

  Android Oyun Tavsiye 2016

  Android oyun tavsiye, Genel olarak Android işletim sistemi açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olduğu için pek çok yeniliği ortaya çıkarabilme kapasitesine sahip. Birbirinden kaliteli oyunların bu yenilikler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Çoğu Android oyunun iOS için de çalışan oyunlar olduklarını söyleyebiliriz. Biz sizlere bu yazımızda içinde bulunduğumuz yılda yeni çıkan veya popüler hale gelen Android olanlarından bazılarını tanıtacağız.

  Fallout Shelter

  Fallout serisinin başarısı tartışılmaz. Çıkardığı her oyunda bir nesli peşinden sürükleyen Fallout oyunlarını, Android oyun listesinden görmezsek olmazdı. Fallout Shelter’ın bizlere klasik Fallout türünden çok daha farklı bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz. Oyunda dış dünyadan daha çok nükleer patlama sonrası sığınaklarda yaşamaya başlayan insanlar konu ediliyor. Oyunun bu halinin hem SIMS hem de Fallout özellikleri barındırdığını söyleyebiliriz. Sığınak içerisinde topluluğunuzu yönettiğiniz oyunda dış dünyaya savaşçılar gönderip ekipman arayışına da giriyorsunuz.

  Color Switch

  Color Switch bu sıralar Android oyunlar arasında en popülerlerinden birisi diyebiliriz. Oyunu dener denemez siz de bu popülerliğe hak vereceksiniz. Oyunda harekete geçirdiğiniz top bir dizi zorlukla karşılaşıyor, bu zorlukların her biri, bir renkten oluşuyor ve topunuzun bu zorlukları geçebilmesi için, engellerle aynı renkte olması gerekiyor. Oyunun zor yanı bu engellerin de hareket ediyor olması. Topunuz bir zorluğu geçtiği her seferde renk değiştiriyor ve engelleri aşma şansınız da azalıyor.

  Twist

  Twist oyununda bir topu tünelin sonuna kadar götürmeye çalışıyorsunuz. Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken oyunda, aynı zamanda hassas dokunuşlar da yapmanız gerekiyor.

  Alto’s Adventure

  Alto’s Andventure daha çiçeği burnunda Android oyunlarında birisi. Diğer platformlarda bir süredir oynanabilen bu oyun hakkında eleştirmenlerin çok pozitif yorumları olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda bir kaykayı canlandırıyorsunuz ve belirli seviyede zorlu parkurları geçmeye ve puan toplamaya çalışıyorsunuz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x