Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  En Çok Satan 3 Philips Lazer Epilasyon Aleti

  En Çok Satan 3 Philips Lazer Epilasyon Aleti
   

  Philips Lazer Epilasyon Aleti Tavsiye

  Son dönemlerin trendi arasında olan lazer epilasyon aletleri oldukça rağbet görüyor. Başlarda kuaförlerde ve güzellik merkezlerin de bulunan lazer epilasyon aletleri, artık evde kendimizin kullanabileceği şekilde, kolay kullanıma sahip lazer epilasyon aletleri  olarak da karşımıza çıkmakta. Tüylerden kurtulmanın en etkili ve en kolay yolu olan lazer epilasyon aletlerine ulaşmak da oldukça kolay. Fakat lazer epilasyon için seçeceğiniz markada oldukça büyük bir önem taşıyor. Philips’ in epilasyon aletleri konusunda ki başarısı oldukça önemli bir konumda. Tabi haliyle de epilasyon aletlerinde olduğu gibi lazer epilasyon konusunda da kendini  oldukça geliştirmiş durumda. En kullanışlı lazer epilasyon aleti tavsiyemizde kesinlikle philips markasından bahsetmemiz gerekiyor. Philips’in son dönemler de en çok satan 3 Philips Lazer Epilasyon Aletinden bahsedelim;

  1- Philips Lumea Prestige – IPL/ Tüy Alma Cihazı

  Philips en iyi epilasyon aleti modeli, hangisi en iyisi.

  Epilasyonun bayanlar tarafından önemi oldukça büyük. Özellikle kısa tüylerden kurtulmak için birçok yol arasak da ne yazık klasik ağda gibi ürünler de istediğimiz sonuçlara ulaşmamız pek de mümkün olmuyor. İşte tam da bu nokta da Philips’ in son ürünlerinden birisi olan Lumea Prestige lazer epilasyon ürünü kısa tüylerden kurtulmanız içinde size garanti veriyor. Philips Lazer Epilasyon Aleti kablosuz özelliği ile de oldukça kolay bir kullanım sağlıyor. Düzenli kullanımda yüzünüzde ki ve vücudunuzda ki tüylerin yeniden uzamasına engel olarak pürüzsüz ve ipek gibi bir cilde sahip olmanızı sağlar. Philip Lumea Prestige Lazer Epilasyon aletini hassas bölgelerde de kolaylıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Philips Lumea Prestige Lazer Epilasyon Aleti’ nin daha etkili bir uygulama için ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesi de oldukça dikkat çekiyor. Philip mağazalarından ve indirimli internet sitelerinden bulabileceğiniz bu ürünün piyasa fiyatı 2.200 TL civarı.

  2- Philips Lumea Advanced IPL/ Tüy Alma Cihazı

  Philips bir diğer ürünü olan Philips Lumea Advanced IPL/ Tüy Alma Cihazı da tıpkı ilk sırada yer alan lazer epilasyon aleti gibi oldukça etkili ve güzel bir alet. Philips’ in bu ürününün ilk sırada bulunan üründen önemli bir farkı ise kablolu olması. Fakat diğer kablolu ürünlerden de daha etkili ve daha uzun bir kaboya sahip olması da kullanımını kolaylaştırıyor. Philips Lumea Advanced tüy köklerine yaptığı yumuşak ışık arışları ile tüy köklerini zayıflatarak daha etkili bir sonuç elde etmenizi sağlar. Oldukça da geniş bir çeşitlilikte olan lazer epilasyon aleti her cilt tipine uygundur. Hassas bölgelerde de kolaylıkla kullanabileceğiniz Philips Lazer Epilasyon Aleti yalnızca koyu ciltler için çok önerilen bir ürün değil. Ürünü daha rahat ve kolay kullanabilmeniz açısından kaydırarak kullanma özelliği de eklenmiş olan Philips’ in en kullanışlı epilasyon aleti tavsiyesinde bu ürüne 1.500 TL civarında bir fiyat karşılığında sahip olabilirsiniz.

  3- Philips Lumea IPL Essential Lazer Epilasyon/ Tüy Alma Cihazı

  Profesyonel IPL teknolojisinden ilham alınarak yapılan Philips Lumea IPL Essential Lazer Epilasyon/ Tüy Alma Cihazı diğer ilk ikide bulunan ürünlere göre biraz daha alt sıralarda kalan lazer epilasyon aletlerinden diyebiliriz. Diğer lazer epilasyon aletlerine oranla daha küçük bir görünüme sahip olan Philips Lumea IPL Essential Lazer Epilasyon Cihazı, kablolu tasarımı ile de diğer bir kaç ürüne göre daha alt planda kalıyor. Fakat kullanımı ve tüyleri azaltma oranına bakıldığında oldukça da etkili bir ürün. Lumea ürünleri arasında en küçük ve en hafif olan bu cihazı hassas bölgelerde de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farklı cilt tiplerine de uygun olan bu ürüne ortalama 1.000 TL gibi bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x