Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2019

Ateş Ölçer Tavsiye 2017

Ateş Ölçer Tavsiye 2017
 

Ateş Ölçer Tavsiye, en iyi temassız ateş ölçer modelleri ve fiyatları, koltuk altı ateş ölçer veya temassız ateş ölçerin avantajları nelerdir gibi soruların cevabını makalemizde bulabilirsiniz. Her eve lazım olan cihazlardan birisi ateş ölçer cihazlarıdır. Bu cihazlarda fiyatın kaliteye ve çeşide göre geniş bir aralıkta dağıldığını söyleyebiliriz. 10 TL’ye ateş ölçer tavsiye edebileceğimiz cihazlar olabildiği gibi 900 TL’ye de cihazlar bulunabilmektedir. Biz sizlere bu yazımızda hem temassız hem de temas ile ateş ölçmeye yarayan cihazlar arasından tavsiyelerde bulunacağız.

Ateş Ölçer Tavsiye modeller 2017

Ateş ölçer tavsiye cihazların temel olarak iki ana gruba ayrıldığını söyleyebiliriz. Temassız ölçüm yapan ateş ölçerler ve koltuk altından ölçüm yapan ateş ölçerler.

Temassız Ateş Ölçerlerin Avantajı

Temassız olanlar genelde küçük bebekleri olan aileler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bebeğin hareketsiz pozisyonda koltuk altında ateş ölçer cihazla bir süre durması biraz zor olduğundan çiftler genellikle temassız ateş ölçer cihazları tercih etmektedir.

Koltuk Altı Ateş Ölçerin Avantajı

Koltuk altından ölçüm yapan cihazların avantajlarının ise ucuz olmaları olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihazlar neredeyse diğer türden 10 kat daha ucuz cihazlardır. Fakat diğerleri kadar uzun ömürlü ve kesin sonuçlu da değildirler. İhtiyaca göre seçim yapmakta fayda olmakla birlikte, temassız cihazların daha kaliteli olmaları gerekçesiyle daha fazla tercih edilmeleri gerektiklerini düşünüyoruz.

Ateş Ölçer Tavsiyelerimiz

1◊ Weewel WTD105 Temassız Ateş Ölçer
Weewell ateş ölçer

ates-olcer-tavsiye

Bu modelin temassız ateş ölçerler sınıfına girdiğini söyleyebiliriz. Dijital bir ekranı olan modelin Weewel kalitesi ile sunulduğuna da dikkat çekmek istiyoruz. Fiyatı 25 TL civarında olan cihazın, temassızlar arasında en iyilerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

 
2◊ Nimomed ECT-1 Temassız Ateş Ölçer
Ateş Ölçer Tavsiye

Ateş Ölçer Tavsiye

Bu model diğer bir temassız ateş ölçerdir. Eğer kişinin ateşi konusunda genel bir fikir edinmeniz gerekiyorsa ve evinizde sadece yetişkin kişiler varsa bu durumda bu cihazı tercih edebilirsiniz. Cihazın fiyatı 5 TL civarındadır.

3◊ Beurer FT78 Temassız Ateş Ölçer
Beurer FT78 Temassız Ateş Ölçer

Beurer FT78 Temassız Ateş Ölçer

Bu cihaz temassız ateş ölçer bir cihazdır. Kulaktan ateş ölçümü yapar. Ateş ölçümünün hassasiyeti konusunda oldukça başarılıdır. Cihazın fiyatı 114 TL olmakla birlikte çok popüler bir cihaz olduğunu da söyleyebiliriz.

4◊ Wellgro Infrared Temassız Ateş Ölçer
Wellgro Infrared Temassız Ateş Ölçer

Wellgro Infrared Temassız Ateş Ölçer

Wellgro Infrared temassız ateş ölçerler arasında fiyat olarak en uygun cihazlardan birisidir. Bu nedenle bu cihaza talebin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın kalitesi açısından negatif bir şey söylemek söz konusu değildir. Fiyat düşüklüğü için ise cihazın dış görünümünden kaynaklı olduğunu söyleyebiliriz. Cihazı alarak uzun süreler güvenle kullanmanız söz konusudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
temassız ateş ölçer tavsiyeyelkovan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
yelkovan
Yönetici

temassız ateş ölçer fiyatları

temassız ateş ölçer tavsiye
Ziyaretçi
temassız ateş ölçer tavsiye

Merhaba, aşağıdaki temassız ateş ölçer modeli de gerçekten çok kullanışlı ve dizayn olarak iyi durumda.
Beurer FT 90 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer