Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  En iyi fırın markası önerileri

  En iyi fırın markası önerileri
   

  En iyi fırın markası önerileri

  Yeni bir fırın hayali mi kuruyorsunuz, fırınınızı değiştirmek mi istiyorsunuz ya da evlilik hazırlığı mı yapıyorsunuz? Evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyasından birisi olan fırınınızı seçmeniz için size en iyi fırın markası listesini hazırladık. Bu listede kendinize uygun yeni model fırınları bulabilirsiniz.

  Vestel Gurme 9422G

  Çift bölmeli fırın tipi özelliklerine sahiptir. Dört gözü gazlı bir gözü WOK olmak üzere ocak gözü konfigürasyonu bulunmaktadır. Doğal gaz ve LPG kullanımı yapılabilmektedir. Üst bölmesi B, alt bölmesi A enerji sınıfına dahildir. İki tane iç ızgara, bir tane sığ tepsi, bir tane derin tepsi aksesuarları mevcuttur. 35 + 65 Lt hacim büyüklüğüne sahiptir. Dijital kontrol sistemi bulunmaktadır. Ayrıca çocuk kilidi sistemi de mevcuttur.

  Siemens HX62W520T

  67 Lt hacimli bir fırındır. İki normali bir ekonomik, bir WOK olmak üzere dört gözü bulunmaktadır ve bu gözlerin hepsi de gazlıdır. Tek elle ateşleme, gaz emniyet sistemi, çelik ocak ızgarası, cam üstü kapak, fırın içi aydınlatma, yan tel raflar, teleskobik ray, tepsi saklama çekmecesi, yüksekliği ayarlanabilir ayaklar özelliklerine sahip multifonksiyonel bir fırındır. Yedi adet pişirme programı (alt/üst ısıtma, sadece alt ısıtma, turbo/dolaşımlı hava, çözme konumu, sıcak hava dolaşımlı ızgara, vario büyük alanlı ızgara, vario küçük alanlı ızgara) mevcuttur.

  Bosch HGV69W123T

  67 Lt hacme sahip bir fırındır. Dört gözü bulunmaktadır ve bu gözlerin hepsi gaz ayarlıdır. Düğmeden otomatik ateşleme, gaz emniyet sistemi, çelik ocak ızgarası, cam üstü kapak, fırın içi aydınlatma, yan tel raflar, tepsi saklama çekmecesi, yüksekliği ayarlanabilir ayaklar özelliklerine sahip elektro turbo bir fırındır. Yeni ankastre serisi bosch fırınlar 65 Lt’lik geniş iç hacmiyle diğer fırınlara oranla %10 daha fazla kullanım alanı sunmaktadır.

  Hoover HCG 6301 PW

  en iyi fırın markası

  en iyi fırın markası

  Dört gözü bulunan ve bu gözlerin hepsinin gazlı olduğu bir turbo fırındır. A enerji verimlilik sınıfına sahiptir. Dijital zamanlayıcı, gaz emniyet sistemi, havuz bek, bir tepsi, bir tel ızgara, emaye ızgara, tekerlekli arka ayaklar ile hareket kolaylığı özellikleri mevcuttur. Bütçenize uygun kesin memnun kalacağınızı düşündüğümüz kaliteli bir fırındır.

  Altus AL-554G

  65 Lt hacme sahip kaliteli bir fırındır. Ürün tipi solodur. Dört tane ocak gözü bulunmaktadır ve bu gözlerin hepsi gazlıdır. Fırın içi aydınlatma, ocak yüzeyi metal, düğmeden ateşleme tipi, gaz emniyet sistemi (sol arka 2 KW, sol ön yanıcı 2.9 KW, sağ ön yanıcı 1 KW, sağ arka 2 KW),  üst ızgara tipi emaye, kahve adaptörü emaye, saklama bölmesi açılabilir kapak, üst kapak cam, cam üstü kapak, iki tane standart tepsi, bir iç ızgara özellikleri mevcuttur. Gaz gücü 7.9 KW, 574 g/SAAT dir. Gaz tipi LPG dir. Kolay kullanmanız amacıyla kolay kullanım kartı bulunmaktadır. Toplam elektrik gücü 1900.0 KW dır. Enerji seviyesi A olup %10 tasarruf sağlamaktadır. İki adet ön kapak cam bulunmaktadır.İç kapak tipi komple cam özelliğine sahiptir. Bek şapka tipi Formlu parlaktır. Fırın tipi turbo olup oldukça kullanılışlıdır. Kesin memnun kalacağınızı düşündüğümüz bu fırını alarak beyaz eşyalarınızı tamamlayabilirsiniz. Bütçenize uygun en kaliteli fırın bu fırın olduğunu düşünüyoruz. Bu fırını alırsanız kesinlikle memnun kalacaksınız

  En iyi fırın markası önerileri listesinin de sonuna geldik. Size önerebileceğimiz fırın marka ve modellerini yukarıda uzunca anlattık. Bu listeden kendinize uygun bir fırın bulacağınıza eminiz. Beyaz eşyalarınızın tamamlama adına eksik olan fırınınızı da aldıktan sonra içiniz rahat edecektir.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x