Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Oda Termostatı Tavsiye (Akıllı)

  Oda Termostatı Tavsiye (Akıllı)
   

  Akıllı oda termostatı tavsiye modeller ve fiyatları

  Akıllı oda termostatı tavsiyemiz ile evinizde iş yerinizde dilediğiniz zaman özgürce bulunduğunuz konumun ısısını koruyabilir, hassas şekilde kontrolünü sağlayabilirsiniz. Peki bu oda termostatı gerçekten ihtiyaç mı ideal kombi kullanımı için buyrun kriterleri birlikte akıllı oda termostatı tavsiye listemizi inceleyelim ve kararımızı verelim.

  Doğalgaz, günümüzün en çevreci enerji kaynaklarından biridir. Ülkemiz içerisinde değil de dışardan gelen bir enerji olması ne kadar da bize dezavantaj getirse de kullanım olarak uygun olması oldukça avantajlı hale geldi. Yanlış kombi kullanımı konusunda pek yabancı olan ülkemiz insanının yanlış uygulamaları bu doğal enerji kaynağından faydalanırken aşırı tüketim sonucu ağır mali külfetler ve gereksiz enerji tüketimine de yol açabiliyor.

  Ekonomik kombi kullanımı

  Evden çıkarken kombiyi kapatmak enerji tasarrufu değil, aksine daha çok yüksek faturaların gelmesine neden olabilmektedir. Akıllı oda termostatı işte bu durumda devreye giriyor ve adeta insanların kombi ve ya klimalarını kontrol edebilmeleri için büyük imkânlar sağlıyor.

  Dış ortamda nerde bulunursanız bulunun yeter ki internetiniz olsun bu termostatlar programlanabilir olduğu için sizlerin istediğiniz derecede ısıl ortam ayarlamanızda yardımcı oluyor. Mobil uygulamalı sayesinde cep telefonlarıyla çok rahat bir şekilde kontrol edilebilen bu akıllı termostatlar, ev veya iş yerlerinizdeki ısı ve nemi de ölçerek ev veya işyerlerinizin gerektiği zaman ve gerektiği kadar en verimli şekilde ısınmasını sağlıyor. Yapılan bir araştırma sonucu da göstermiştir ki akıllı oda termostatı modellerini incelediğimizde yıllık 400- 500 TL civarında tasarruf sağlayabilmektedir.

  Akıllı Oda Termostatı Tavsiye

  Akıllı Oda Termostatı Tavsiye

  Birkaç akıllı oda termostatı önerilerinde bulunacak olursak:

  Eralax Akıllı Oda Termostatı

  eRALAX akıllı oda termostatı sayesinde diğer oda termostatlarına göre %37 ye varan enerji tasarrufu sağlanabilmektedir. İstediğiniz yerden evinizin veya işyerinizin ısısını ayarlayabilirsiniz. Günlük veya haftalık programlar yaparak konforunuzu daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. eRALAX Akıllı Oda Termostatı aynı zamanda günlük kullanım alışkanlıklarınızı takip ederek maksimim düzeyde tasarruf edebilme özelliğine sahiptir. Wi-fi ile kontrol aparatı akıllı cihaz uygulaması aracılığı ile kombinizi uzaktan kontrol edebilme şansına sahipsiniz. Akıllı telefonla, tabletle ve bilgisayarlarla takip edebilme imkânına da sahipsiniz.

  Akıllı oda termostatında Ayar işlemleri

  Ayarlarınızı isterseniz günlük, isterseniz de haftalık olarak yaparak kullanma imkânı da vardır. Isıtma derecesini ayarlarken bunun yanında sıcak su derecesini de ayarlayabilirsiniz. Tüm bunları anlık olarak ve istediğiniz her yerden yapabilirsiniz. Bu akıllı termostat aynı zamanda sürekli kullanmış olduğunuz ayarları ta kıl ip ederek sizin kombinizden maksimum verim almanızı sağlıyor. Aynı zamanda eRALAX Akıllı Oda Termostatı uygulamasını cep telefonunuza indirerek daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu surece her zaman kombinizle bağlantı içerinde olursunuz. eRALAX Akıllı Oda Termostatı aynı zamanda hava durumu için ve adres bilgilerinizi girdiğiniz ve tanıttığınız zaman hava durumuna göre ev veya işyerinizin ısısını ayarlayarak bu şekilde de mükemmel bir kolaylık sağlayabiliyor.

   

  Migo Akıllı Oda Termostatı
  Migo akıllı oda termostatı, en son sistem özelliklerde olup, kombilerin dostudur. Yeni kombiler ile de uyumlu olan akıllı oda termostatı, ekonomik olarak tüketiciyi çok rahatlatıyor ve nerdeyse %30 oranında tasarruf sağlıyor. Paranızın cebinizde kalmasını sağlarken dolaylı olarak enerji tüketimini de en aza indiriyor. Bu termostat sayesinde evde kimse yok iken bile konforu arttırır ve elektrik faturalarını düşürür.

   

  Uzaktan kumandalı kombi termostatı 

  Akıllı bir telefon işe uzaktan da çok rahat bir şekilde kontrol edilebilmektedir. Kombinize uzaktan müdahale edebilirsiniz ve bu sayede de evinizin ısısını suyun sıcaklığını yine akıllı telefonunuzla ayarlayabilirsiniz. Kullanımının kolay olması bakımından da maksimim konfor sunarken evde bulunmadığınız zamanlarda bile tasarruf etmenizi sağlar. Migo akıllı oda termostatı aynı zamanda tüm aile fertlerinin bu konfordan yararlanmasını sağlıyor. Kullanım tercihlerinizi öğreterek sizin için en verimli şekilde çalışır. Doğal gaz faturalarını düşürerek yüksek verim sağlar.

  Cosa Akıllı Oda Termostatı

  Cosa akıllı oda termostatı sayesinde artık kombileriniz akıllanıyor ve tasarruf edebilme imkânınız daha da artıyor. Konut sektöründe doğalgaz tüketimi toplam tüketimin %22,9 gibi büyük bir oranına sahiptir. % 70 oranında da kombilerin yanlış kullanımından kaynaklanan fazladan enerji tüketimi yapılıyor. Bu yanlış kullanımların neden olduğu abartılı faturalar cosa akıllı oda termostatı sayesinde bir nebze de olsa azalma şansına sahip olmuştur. Farklı Akıllı oda termostatı modellerini incelemek ve fiyatları görmek için markaların diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz.

  Cosa Akıllı oda termostatı kullanımı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Cosa marka akıllı oda termostatı ile ilgili tanıtım videosunu inceleyebilirsiniz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x