Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2019

Ampul Tavsiyesi 2017

Ampul Tavsiyesi 2017
 

Ampul tercihinde şüphesiz uzun ömrün ve enerji tasarrufu miktarının büyük önemi vardır. Bazı ampullerin verdiği enerjinin diğerlerine oranla daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ampul alırken genelde toplu olarak satın almayı da tercih ederiz çünkü evlerimizde ampullere düzenli olarak ihtiyaç duyarız. Ampullerde dayanıklılığın markaya ve fiyata göre değişim gösterdiği de söyleyebilir. Ampul tavsiyesi 2017 isimli yazımızda, önereceğimiz tüm ampuller evde kullanılabilen pratik aydınlatma gereçleridir.

Osakalight 10W Led

Bu ampulün en çok satan ampul türlerinden birisi olduğunu belirtelim. Tekli halde tercih edilebileceği gibi bu ampulü 2’li paket halinde 5W şeklinde tercih etmek de mümkündür. Tekli olarak satışta en çok tercih edilen türünün ise 10 W’luk ampul olduğunu söyleyebiliriz. Bazı web sitelerinde bu ampulün yüzde 60’lara varan indirimli satışlarını bulmanız da söz konusudur.

 

General Electric 23 W Spiral

General electric dünyada en fazla ampul türü ürün satışı yapan firmalardan birisidir. Ülkemizde de oldukça kaliteli ve uzun ömürlü ürün satışı yaptığını söylemek mümkün. Bu modelinde enerji miktarının fiyatına göre oldukça yüksek olduğunu görüyoruz. Ürünün 10 TL ortalama fiyatı bulunurken, verdiği enerji miktarının oldukça yüksek olduğunu da söyleyebiliriz.

NextLED Ürünleri

Ampul tavsiyesi 2017  isimli yazımızda en çok kullanılan markalardan birisinin de NextLED markası olduğunu söyleyebiliriz. NextLED’de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerin satışını yapan bir firmadır. Firmanın E27 sınıfı ürünlerinin hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bu markanın 3W’lık ampullerinde fiyat 7 TL civarındayken, 11 W ürünlerinde fiyatın 13 TL’ye çıktığını görüyoruz.

Philips Econ Twister

Philips ürünlerinin başarısı herkes tarafından bilinir. Econ Twister serisi ürünlerinde Philips 23W’lık ampulleri ortalama 10 TL’den satışa sunuyor. CDL E27 olarak geçen seride ampulün şeklinin Twister şeklinde olduğunu görmek mümkün.

Ampul tavsiyesi 2017 isimli bu yazımızda sizlere en kaliteli modellerden bazılarını önerdik. Bu ürünlerin kullanıcılar tarafından fiyat performans açısından değerlendirilerek tercih edilen markalar olduğunu söyleyebiliriz. Ürünleri satın alırken müşterilerin indirimleri de göz önünde bulundurduklarını hatırlatalım.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir