Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Orta Ölçekli Bir Şirket İçin İdeal Tabletler Nelerdir?

  Orta Ölçekli Bir Şirket İçin İdeal Tabletler Nelerdir?
   

  Orta Ölçekli Bir Şirket İçin İdeal Tabletler

  Son dönemlerde en çok ilgi gören ürünlerden biri olan tabletler şirketler için oldukça faydalı ve yararlıdır. Tablet fiyatları ve özellikleri ile herkes en iyi ama en uygun olanını almak istiyor. İlk olarak orta ölçekli bir şirkete alınabilecek tablet tabii ki 1000 lira civarında olamaz. Bu yüzden de fiyatı az işlevi çok bir tablet önermek durumunda kalıyoruz. İlk olarak tabletin hafızası 16 GB veya daha fazla olmalı büyüklüğü orta seviyede ve dokunmatiği sağlam olmalı. Durum böyle olunca seçeneğimiz fazla olmasa da işlevi ve kullanılabilirliği sağlam birkaç markayı önerebilir ve bu durumda orta ölçekli bir şirket için ideal tabletler nelerdir sorusuna akıllara getiriyor.

  Samsung Tab3 Tablet

  Orta ölçekli bir şirket için en ideal diyebileceğimiz marka Samsung olabilir. Son zamanlarda Samsung çok kaliteli olmakla birlikte çok tercih edilen de bir marka konumundadır. Şimdi birkaç Samsung modeli tanıtalım sizlere ve Samsung tab3 kaliteli bir model olmakla birlikte hafıza kartı takılabilir bir tablet olduğu için istediğiniz kadar resim fotoğraf yazıyı kaydetmenize rağmen herhangi bir kasma veya sıkıntı çıkarmaz. Bu nedenle orta ölçekli bir şirket için ideal tabletler nelerdir sorusuna ilk verilecek marka olma özelliği taşıyor.

  Asus Zenpad C 7,0 Tablet

  Orta ölçekli bir şirket için ikinci önerebileceğimiz marka Asus’tur. Asus’un telefonları gibi tabletleri de son zamanda oldukça tercih edilmekte. Asus zenpad C 7,0 çok kaliteli tablet olmakla birlikte içerdiği birçok özellikle, kullanıcısını pişman etmediği gibi kullananlardan kullanmayan insanlara öneri olarak geri dönüyor. Dâhili 8 GB hafızası olmasına rağmen Harici 16 GB hafızaya sahip bu da hiç kasmıyor demek oluyor. 10 parmak çoklu dokunuş desteği ile de kullanıcısında iyi bir izlenim bırakıyor.

  Casper N240-S Z373 Tablet

  Orta ölçekli bir şirket için üçüncü önerebileceğimiz marka ise Casper N240-S Z373 intel Quad core 2 in 1 tablet bilgisayar. Casper son zamanlarda bilgisayarıyla oldukça kendinden söz ettiriyor. İşte bu tablet de tam anlamıyla bilgisayar göz önünde bulundurularak yapılmış. Windows 10 işletim sistemi kullanılan bu tablet oldukça kaliteli. Yapılan anketlerden de anlaşılabileceği gibi Casper markası çok kullanımda ve kullananlar oldukça memnun. Her bütçeden insanın da alabileceği uygun güzel tablet alanları pişman etmiyor.

  Bir şirkette tablet demek iş demek para demek bu yüzden de aldıktan 3 gün sonra sizi pişman edecek bir tablet almak istemezsiniz. Yaptığım araştırmalara ve kullananlardan duyduğuma göre 200 liraya tablet alan insanlar 1 hafta sonra bir ay sonra kasmalarla ve birçok teknik sıkıntıyla karşılaşıyor. O yüzden de ucuza mal edeceğim diyerek alınan tablet size daha pahalıya mal olabilir. Bu yüzden orta ölçekli bir şirket için ideal tabletler nelerdir araştırması yaparak kesenin ağzını biraz açıp yatırımınızı bu yönde yaparsanız paranızı baştan ödemiş ve senelerce kullanabileceğiniz kaliteli tabletlere sahip olursunuz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x