Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye
   

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye

  Ev sinema sistemleri günümüzde tüm ailelerin sahip olmak istediği sistemlerden birisidir. Bu yazımızda sizlere hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ev sinema sistemi tavsiye edeceğiz.

  Sinema sistemlerini iki başlık altında ele almak mümkündür. Bu sistemlerin bir parçasını DVD playerlar oluştururken, diğer bölümünü de ses sistemleri oluşturmaktadır. Kişiler dilerlerse DVD player satın almadan eğer televizyonları HDMI ve diğer türden bağlantıları destekliyorsa bu durumda sadece ses sistemlerini satın alarak da ev sineme sistemlerini kullanabilirler. Ev sinema sistemleri temel olarak izlediğiniz filmin, maçın veya televizyon programlarının daha kaliteli olmasını sağlar. Tüm evinizi saran sizle her noktadan gelen sesler sayesinde, kendinizi bir sinema salonunda hissedersiniz.

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye olarak PHILIPS BDP2180/62 3D BLURAY PLAYER

  Philips’in teknolojik ürünler konusunda başarısı tartışılmaz. Kaliteli markanın en yüksek başarıya sahip olduğu ürün türlerinden birisinin ise DVD ve Bluray oynatıcılar olduğunu söyleyebiliriz. BDP2180 modelinde ise Philips kullanıcılarına, 250 TL’lik fiyatı ile çok sayıda özellik sunuyor.

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye

  Cihazın en büyük avantajlarından birisinin 3D desteği olduğunu söyleyebiliriz. 1080p kalitede filmleri oynatmanızı sağlayan cihaz ayrıca, ev ses sistemleri ile ortak çalışabilme ve ses kalitesini en üst seviyelere çıkarabilme özelliğine sahiptir. Cihazı satın almanız durumunda herhangi bir uzantıya sahip film veya diziyi izleme konusunda endişe duymanıza da gerek kalmıyor. Cihaz standart tüm uzantıları destekliyor.

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye olarak Samsung HW-J430/TK

  Samsung’un bu ürünü ses barı ve hoparlör olarak geliyor. Televizyonunuzda izlediğiniz her programı eviniz içerisinde bu cihaz sayesinde sanki içerisindeymişçesine hissedebiliyorsunuz. Fiyatı 500 TL civarında olan ses sisteminin Samsung kalitesiyle ve hizmet standartlarıyla geldiğini de hatırlatalım.

  Ev Sinema Sistemi Tavsiye olarak LG LAS855M

  LG LA855M modeli, HDMI, Ethernet girişlerini destekleyen bir ses barı ve 3 adet hoparlörden oluşuyor. Bu hoparlörlerden ikisinin yan, birinin ise ana hoparlör olarak görev yaptığını söyleyebiliriz. Yani ikili hoparlörü evlerinizde televizyonunu kenar taraflarına, tek hoparlörü ise barın yanına yerleştirmeniz mümkündür. LG’nin bu ürününün televizyondan çıkan sesleri oldukça kaliteli ve dip sesten arınmış bir şekilde kullanıcılarına sunduğunu söyleyebiliriz. Cihazı bluetooth ile kullanmanız da söz konusu.

   

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x