Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Türkiye’de En iyi 5 İslami Otel (2021)

  Türkiye’de En iyi 5 İslami Otel (2021)
   

  Türkiye’de otelcilik sektöründe hızla büyüyen alanlardan biride hiç şüphesiz İslami otellerdir. İslami oteller tatil yapacak kişilerin dini inançları doğrultusunda tasarlanmış ve bütün hizmetleri kurallara göre kurulu olan kişilerin İslami yönden kendilerini rahat hissedecekleri işletmelerdir.

  Türkiye’de En iyi 5 İslami Otel (2021)

  Ülkemizde tatil yapmak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bu sayısal fazlalılığın karşılanması konusunda yapılan yatırımlar her geçen gün artıyor ve müşterilerin huzuru için firmalar ellerinden gelen bütün imkanları sunarak birbirleri ile yarışıyorlar. Büyüyen turizm pazarında mümkün olan en iyi seviyeye gelebilmek firmaların başlıca hedefleri arasında yer alıyor. Turizm ve otelcilik sektöründe üst sıralara çıkmanın yolu da açılacak otellerin tek tip müşteriye değil her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak olmasından geçiyor.

  İslami Otel Tavsiye

  Türkiye’de en iyi 5 İslami otel sayısının çok fazla olması ve hepsinin İslami otel kategorisine girmemesi  konaklama yapacak kişiler İslami şartlara en uygun oteller hakkında bilgi almak için arayışlar içine girmelerine sebebiyet veriyor. Bu arayışları aşamasında Türkiye’nin iyi 5 İslami oteli? İslami otellerin diğer otellerden farklılıkları? İslami oteller nerelerde bulunur? İslami otel nedir? Gibi soruları sormaları kaçınılmaz oluyor.

  İslami Oteller Nedir Ve Farklılıkları Nelerdir?

  İslami oteller gelişen sektör içinde kendisine büyük bir pazar oluşturma konusunda firmaların bulunmadıkları tamamen İslam dini esas ve gerekliliklerine göre kurulan işletmelerdir. En iyi İslami otellerin normal otellerden ayrılmasında belli başlı özellikleri bulunmaktadır.

  • Kadın ve erkeklerin bir arada olmadıkları ve kendilerini rahat hissettikleri havuzlar
  • İslami esaslara uygun helal sertifikalı yiyecek ve içecek sunan lokantalar
  • Dini inançlara göre satılan kıyafetler
  • Kişinin her yönden mahremiyetini koruyan tasarımlar
  • Kişilerin ibadet edebilecekleri mescitler

  Gibi artarak devam eden farklılıklardır. İnsanların İslam dini inançları gereğince her türlü ihtiyaçları firmalar tarafından titizlikle karşılanır. Konaklama yapacak kişiler İslami oteller, normal otellerle kıyasladığında farklılıklarını çok rahat görebiliyorlar. Hal böyle olunca Türkiye’de en iyi 5 İslami otel hakkında müşterilerin memnuniyetleri ve bilgi edinmeleri için değinmekte fayda var. Ülkemizde normal oranlara kıyasla sayıları az olsa bile çeşitli yıldız seçenekleri ile hemen hemen her şehirde islami otellere rastlamak mümkün. Bu otellerin içinde Türkiye’de en iyi 5 İslami otel olarak İzmir Club Familia, Antalya ( Alanya ) Adenya Hotel, şah inn paradise Antalya, Caprice Thermal Palace Aydın ve Angels Peninsula Muğla otelleri gösterilebiliyor.

   Angels Peninsula ( Muğla )

  Muhteşem doğası ve Türkiye’nin İlk 7 yıldızlı Sağlıklı yaşam merkezi olma özelliği ile müşterilerinin her anlamda rahatlığını ve huzurunu karşılayabilen Angels Peninsula Hotel listemizde ilk sırada olmayı fazlasıyla hak ediyor. Müşterilerine sunduğu konfor ve imkânlarla mükemmellik ödülüne de laik görülen otel, bayanlara özel temiz ve son derece mahremiyet üzerine kurulu plajı, tamam helal olan yiyecek ve içecek ürünleri, Geniş ferah ve lük içinde tasarlanmış odaları, çocuklara ve yetişkinlere ayrı ayrı yapılmış amfi tiyatroları, bir adet saklı denizi, özenle seçilmiş, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çalışanları, masaj ve spa merkezleri ve daha fazlası ile her türlü imkanı konaklayanlarla buluşturmayı amaç edinmiş. Türkiye’de en iyi islami otel arayanların kesinlikle konakla listelerinde ilk sıraya koymaları gereken bu muhteşem otel sizi memnun edecek.

  Türkiye'de En iyi 5 İslami Otel (2021)
  Türkiye’de En iyi 5 İslami Otel (2021)

   Antalya ( Alanya ) Adenya Hotel

  Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan deniz ile doğayı birleştirmeyi büyük anlamda başaran, müşterilerin her türlü aktiviteleri bir arada bulabilecekleri bir otel olan Adenya Hotel,  ziyaretçilerine lüks ve konforu başarı ile sunuyor. Alanya’nın tarihi ve doğal güzelliklerine yakınlığı, Görülmesi gereken panaromik manzarası, Türk ve dünya yemeklerini konusunda profesyonel aşçıları, İslami esaslara uygun tasarımı, Tatlı ve tuzlu su havuzları ve daha fazlası ile konaklayanların tatillerini son derece memnun geçirmelerini başarıyla sağlıyor. Türkiye’de en iyi İslami otel arayanların tercihlerinin başında gelir.

  islami otel tavsiye

  antalya islami otel tavsiye

   

  İzmir Club Familia ( Çeşme)

  Egenin Tertemiz ve berrak sularının güneşle buluştuğu noktalardan birinde kurulan İzmir Club Familia müşterilerine sunduğu, mavi bayraklı plajları, mahremiyet odaklı plajları ve havuzları, lüks ve konforlu odaları, çocuk oyun alanları, çeşitli animasyon aktiviteleri sunuyor. Daha fazlası ile ailece geçirilebilecek bir tatilin İslam dini esaslarına uygun olması için hiçbir ayrıntıyı gözlerinden kaçırmayarak tüm ziyaretçilerinin memnuniyetini sağlıyor. Türkiye’de en iyi İslami otel sıralamasına girmiş bir oteldir.

   Şah İnn Paradise Antalya (Kumluca)

  Antalya’nın Kumluca İlçesinde denize sıfır konumu ve muhteşem manzarası ile ziyaretçilerine kucak açan Şah in Paradise otel, tamamen bayanlar için özel tasarlanmış 400 metre uzunluğundaki temiz plajları ve havuzları, aqua parkları, çocuklarını için oyun alanları ve animasyon aktiviteleri, Çok büyük bir alan üzerine kurulu olan tatil köyü olma özelliğiyle mahremiyet odaklı hizmetleri ve daha fazlası imkanları ile görülmesi gereken en güzel İslami oteller listesinde yerini alıyor.

   Caprice Thermal Palace (Aydın)

  Aydın Didim ilçesine kurulmuş olan ve tatilcilerin en çok tercih ettikleri farklı imkânları ile sektöründe ilk sıralarda gelen Caprice Thermal Palace, Titizlikle tasarlanmış yürüyüş yolları, Akdeniz iklimine uygun bitki örtüsü ile doğal alanları, tertemiz denizi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca ifalı termal kaynakları,  İslami esaslara uygun bayan ve erkek havuzları, muhteşem lokantaları, lüks ve konforu amaç edinmiş odaları, çeşitli aktiviteleri ve bunlara ek olarak birçok özelliği ile ziyaretçilerini memnun eden Türkiye’de en iyi 5 İslami otel arasında yer alıyor.

  islami otel tavsiyesi

  islami otel tavsiye

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x