Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Video düzenleme Program tavsiyesi

  Video düzenleme Program tavsiyesi
   

  Ücretsiz Video Düzenleme Program Tavsiyesi

  Çektiğiniz ya da hazır indirdiğiniz videoları düzenlemek istediğinizde çeşitli program ve modüllere ihtiyaç duyuyorsunuz. Videoları düzenleyerek istediğiniz hale getirebileceğiniz, formatları üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz, kırpabileceğiniz, ekleme yapabileceğiniz ve videoları birleştirebileceğiniz harika bir yazılıma sahip olmak için video düzenleme program tavsiyesi ‘ni dinleyerek indirebileceğiz birkaç programı öğrenebiliriniz.

  Video düzenleme programı tavsiyesinde bulunurken farklı kodlarla uyumlu çalışan, video uzantılarının tamamını destekleyen ve kolay kullanım paneline sahip olan video programlarını seçtik. Bu programlar sayesinde istediğiniz işlemleri en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

  Video Düzenleme Program Tavsiyesi

  Video Düzenleme Program Tavsiyesi

  VirualDub video düzenleme programı

  Tamindir aracılığı ile indirebileceğiniz VirualDub video düzenleme programı ücretsiz sahip olabileceğiniz bir programdır. Videolar üzerinde montaj yapabilme imkanı sağlar. Video kalitelerini yükseltme ve düşürme imkanınız da vardır. AVI, Mp4, MKV gibi formatları destekler ve formatların değiştirilmesi işlemini başarıyla yapar. VirtualDub programı oldukça hızlı çalışması ile ilgi odağı haline gelmiştir. Rar özelliği ile de çok yer kaplayan videoların düzenlenmiş hallerinde kullanım alanını azaltır. Video düzenlemesinin yanında BMP formatlı resimler üzerinde de çalışmaktadır. Bu resimlerin videoların istediğiniz kısmına eklenmesini sağlayabilirsiniz.

  Ultra Video Joiner programı

  Ultra Video Joiner programı da Tamindir bünyesinde yer alan video birleştirme programıdır. Videoların düzenlenmesinde birleştirme görevini üstlenir. AVI, FLV, MOV, ASF, MPEG, MP4  gibi formatlardaki videoları birbiri ile birleştirir. Format gözetmeksizin videolarınızın birleştirilmesini sağlayan Ultra Video Joiner, 10 MB  indirme dosyalarına sahiptir. Bilgisayarınızda yer kaplamaz ve kolay kullanım seçenekleri sunar.

  Movavi

  Movavi ise profesyonel bir yazılım ile karşımıza çıkmaktadır. Video düzenleme programı tavsiyesi bu program üzerine yoğunlaşmaktadır. Movavi Video Editör programı 118 MB olarak resmi sitesinden indirilebilir. Bu program baştan sona video düzenlemesini ve ardından birleştirme işlemlerini birlikte sunar. Profesyonel yazılımı ile kullanım alanını genişleten Movavi Video Editörü ilk etapta dosyaların programa yüklenmesi ile başlar. Ardından gereksiz yerleri çıkarmanız için bir seçenek sunar. Video kalitesini en iyi şekilde otomatik olarak düzeltir ve ardından efektler eklemeniz için farklı bir sayfaya yönlendirir. Arka fon müziklerini ve görsel efektlerinizi ekleyebilirsiniz. Alt yazı eklemek için de Movavi programı tercih edilebilir.

  Video düzenleme programı tavsiyesinde en geniş kullanım seçenekleri ile Movavi Video Editor programı kesinlikle önerilmektedir.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x