Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2020

  Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

  Temassız Ateş Ölçer Tavsiye
   

  Temassız Ateş Ölçer Tavsiye, Ateş ölçer cihazlara evlerimizde ne zaman ihtiyacımız olacağı belli olmaz. Bu cihazların evlerde ve iş yerlerinde ecza dolaplarının olmazsa olmaz eşyalarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Evinizde veya iş yerinizde birinin aniden ateşlenmesi durumunda ateşin ne seviyede olduğunu kritik olup olmadığını anlamanın en iyi yolu temassız ateş ölçerlerdir. Temassız ateş ölçerler, koltuk altından ve alından ölçüm yapan türlere oranla çok daha hassas ve kesin sonuç verirler. Bebekler için çok yaygın kullanılan bu cihazlarda fiyat aralığının çok geniş olduğunu söylemek de mümkün.

  Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

  Temassız ateş ölçerler kendi içerisinde ikiye ayrılırlar. Bazı cihazlar kulaktan ölçüm yaparlarken bazılarının alından ölçüm yaptığını söyleyebiliriz. Her iki türün de bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin ateşini ölçmede hem pratik hem de yüksek hassasiyetli olduğunu söyleyebiliriz.

   
  Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

  Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

  Braun IRT 6520

  Braun ev eşyaları konusunda en büyük başarıya sahip firmalardan birisi. Ateş ölçerler ürünlerinde de belirli bir standardı yakalayabilen Braun, IRT 6520 ürünüyle hem kulaktan hem de uzaktan alından ateş ölçme imkanı sunuyor. Kulaktan yapılan ölçümlerin hassas ve kolay olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bebeğinizin veya çocuğunuzun ateşini ölçecekseniz ve bebeğiniz hastaysa, ateş ölçer cihazın hızının da önemi vardır. Bu açıdan da Braun IRT 6520’in pratik bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın ortalama fiyatı 150 TL civarında.

  Comfort FS-700 Kızılötesi

  Comfort FS-700 uzaktan ateş ölçmeye yarayan kumanda görünümünde bir cihazdır. Kumanda görünümünde olması sayesinde bebeğinizin veya çocuğunuzun ilgisini çekmeden ateşini ölçmeniz bu cihazla söz konusudur. Cihazın fiyatı 100 TL olmakla birlikte, ekranının okunması ve diğer özelliklerinin kullanılması oldukça pratiktir.

  Kinetik NCT1

  Kinetik NCT1 ateş ölçer cihazların en uygun fiyatlılarından birisidir. 52 TL fiyatı ile, orta kalitede bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar 100-200 TL fiyat aralığında bilindik markaların hassasiyetinde ölçüm yapamayan bir cihaz olsa da, yeterli ölçümü yapabilen özelliğe sahip olduğunu da söylemek mümkün. Kinetik NCT1 diğer modeller kadar uzun ömürlü bir ürün de değildir. Fakat en az 3-4 yıl kullanılması da söz konusudur.

  İLGİLİ: Ateş Ölçer Tavsiye 2017

  0 0 vote
  Article Rating
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  1 Yorum
  Oldest
  Newest Most Voted
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x