Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Oda Nemlendirici Tavsiye

  Oda Nemlendirici Tavsiye
   

  Oda nemlendiriciler artık tartışmasız bir şekilde insan hayatında mutlaka olması gereken cihazlardır. Kış aylarında özellikle ısıtıcıların ortam havasını kurutmasıyla bir çok hastalık ta baş gösteriyorken ve hatta bazı hastalıklar için zaten doktorlar buhar uygulama tedavisi öneriyorlar. Sağlık açısından bu kadar önemli bir yere sahip olan buhar cihazları değişik özellikleriyle de karşımıza çıkmakta olup, bu özellikler kullanım kolaylığı ve de suyu buhara çevirme özelliklerine göre de farklılıklar göstermektedir. Burada da bu buhar cihazlarının çeşitleri ve çalışma özellikleriyle ilgili bilgi verilip daha sonra da birkaç cihaz tavsiyesinde bulunacağız.  Soğuk buhar cihazları, buhar üretmekten ziyade haznesinde ne varsa bir elektromekanik eleman vasıtasıyla minik darbeler üreterek havaya saçarlar. Bunu için de haznede bulunan suyun temizliği oldukça önemlidir. Sıcak buhar cihazları ise  genelde suya batan iki grafit elektroda doğrudan şebeke cereyanının verilmesiyle çalışır. Eğer çeşme suyu kullanılıyorsa elektrotları çalışmaz hale getirecektir. Bu elektrotlar sirkeli suya batırılarak temizlendiği zaman kullanmaya tekrar devam edilebilir. Oda nemlendirici tavsiye modelleri kaliteleri ile ön planda yer alır.

   Weewell  Soğuk Buhar Üfleyici(Hava Nemlendirici)

  Otomatik olduğu için doğumdan İtibaren kullanılabilirliği ile çocukların daha sağlıklı büyümesini sağlar, hava nemlendirici, istenilen nem oranını otomatik sağlayan programlanabilir nem ayarı bulunuyor. Entegre Edilmiş Ionizer Ünitesi – Uzaktan Kumanda – 5 Farklı Zaman Ayarı – 5 Litre Su Tankı özellikleriyle sizlere tavsiye edebileceğimiz ürünler arasındadır. Bir çok değişik özelliklerde çeşitleri bulunuyor ve fiyat aralığı 150-250 TL arasında değişiyor.

  Sinbo Hava Nemlendirici

  Restoranlar – Kafeler – Mağazalar – Oteller – Ofisler – Evler – Otomobiller – Şehir İçi ve Şehirler Arası Ulaşım Araçları (Otobüs, Uçak ) – Hastane Odaları – Stresli işyerleri – Çocuklu Evler – Sigara İçilen Çoklu Ortamlar – Tuvalet ve Banyolar – Astım Hastalarının Bulunduğu Ortamlar. 360 derece ayarlanabilir buhar çıkışı  değişken buhar kontrolü, otomatik kapanma özelliği, çıkarılabilir su haznesi ve gürültüsüz çalışma, gece lambası, suyun bitmesi durumunda devreye giren otomatik koruma, bir  adet te temizleme fırçası bulunur.

   Chicco Comfort Neb Plus Soğuk Buhar Makinesi

  Soğuk buharın yayılması sağlık üzerinde faydalı etkiler yaratarak ortamdaki doğru nem oranını sağlar, bebekler için gayet ideal bir üründür. Ürünün en önemli özelliklerinden biri suyu en ufak zerreciklerine ayırarak buharlaştırma işlemini gerçekleştirmesidir.

  Sonuç olarak şunu söylememiz gerekir ki bu oda nemlendiriciler sağlık açısından özellikle kış aylarında birçok hastalıktan insanları koruyor. Oda nemlendirici tavsiye seçeneklerinden bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz.

   

   

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x