Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2020

Halı Yıkama Makinesi Önerileri (2017)

Halı Yıkama Makinesi Önerileri (2017)
 

Halı Yıkama Makinesi Önerileri 2017

Ev temizliği veya evin herhangi bir eşyasının temizliği söz konusu olduğunda bütün alternatifler bir kadın için vazgeçilmez olandır. Bunlardan halı temizliği bir evde en önemli eşyadır. Halılar çok çabuk kirlenen, kiri her şekilde gösteren, her türlü lekelenen parçalardandır. Evi tamamlayan parça halı olduğuna göre renginin korunarak görünüş itibari ile de eve verdiği güzelliği hesaba katarsak, temizlenmesine ayrı bir önem verilmesi gerektiği de olmazsa olmazdır. Halı temizlikleri klasik deterjanlarla silme yöntemi, halı yıkama firmalarına gönderilerek temizletme yöntemi ve günümüzde en çok tercih edilen ise halı yıkama makineleri kullanımıdır. Aşağıdaki yazımızla sizlere Halı Yıkama Makinesi Önerileri listemizi sunacağız.

Bir halı yıkama makinesi alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay çelik ve kromdan üretilmiş olmasıdır. 2017 halı yıkama makinesi önerileri ile bütçenize uygun ve aradığınız halı yıkama makinesini bulabilirsiniz. Paslanmaz parçalardan oluşması ürünün devamlılığı açısından önemlidir. Çok parçalı makinelerden uzak durulmalıdır. Bunun da sebebi temizlemek ve yerleştirmek işlemidir. Bu durumlar sıkıntılı hal alınca kullanım düzeyi de her geçen gün azalır. Halı yıkama makineleri aynı zamanda enerji tasarruflu ürünler tercih etmekle de olumlu katkı yaratır. Ve ürün servisinden emin olunan bir marka tercih etmek en önemli kriterdir. En ufak bir arızada servise ihtiyaç duyulan cihazlar olduğundan karşınızda bir muhatap bulunamaması demek, cihazın çöpe atılması demekle eşdeğerdir. Bu nedenle 2017 halı yıkama makinesi önerileri ile araştırma yapabilir ve en ideal makineyi bulabilirsiniz.

Arnıca Halı Yıkama Makinesi

Halı yıkama makinelerinde ARNICA dikkat çeken markalardandır. 2400 gücünde, özel turbo başlıklı, hava üfleme özelliği olan, şeffaf su tanklı, özel filtreleme sayesinde tozu ve suyu hapsetme özelliği olması tercih sıralamasında başlarda olmasının en önemli sebepleridir. Hareket kabiliyeti,özel hortumu, yıkama uçlarının büyük ve küçük olması,perde fırçası, koltuk temizleme aparatı olması da ekstra olumlu noktalarıdır. Özel halı şampuanı ile yapılan temizlikten memnun kalınacağı kesindir.

arnica halı yıkama makinesi

arnica halı yıkama makinesi

Fakir Halı Yıkama Makinesi

Fakir halı yıkamada her zaman tercih edilen markalardan biridir. İlk defa kirli su tahliye sisteminin kullanıldığı bir markadır. %40 enerji tasarrufu sağlar, 1600 W çalışır, otomatik kablo sarıcılıdır. Kirli su tankı ve temiz su tankından oluşur. Islak-kuru özelliği ile halı, koltuk, sert zemin her şekilde yıkanabilme özelliği vardır. Makina son derece kaliteli ve pratik kullanımlıdır. Çekim gücü ve süpürge başlığı kullanıcılar açısından her zaman takdir edilen noktalarıdır.

 

Rowenta Halı Yıkama Makinesi

Rowenta şampuanlama ve durulama açısından iki ayrı tankı mevcuttur. Üfleme fonksiyonu vardır. Cam silme, sert zemin aparatları mevcuttur. Toz torbasının kullanabilme imkanı vardır. Çift yalıtımlı koruma sistemi, yıkama uçları vardır.

Thomas Halı Yıkama Makinesi

Thomas bir alman markası olup diğer markalara göre fiyatı yüksek olmasına rağmen kullanıcılar arasında ilk sıralarda olması kalitesinden ve uzun ömürlü olmasından kaynaklanır. Özel hijyen filtresi, toz torbası seçenekleri, kademeli emiş gücü, basınçlı püskürtme sistemi ile öncüdür.

 Halı Yıkama Makinesi Önerileri

Halı Yıkama Makinesi Önerileri

Phılıps Halı Yıkama Makinesi

Phılıps yılların marka tecrübesi halı yıkamada da aynı kaliteyi tüketicisine sunmaktadır. Koltuk ve taban döşemesinde etkin temizliği dikkat çekicidir. Özellikle açık renk halılarda kullanılan kaliteli halı yıkama makinesi farkı gözle görülür bir şekildedir. Islak kuru tüm toz ve kirlerde etkililiği, aksesuarlarındaki çeşitliliği, motor gücü, gürültü seviyesinin yüksek olmaması özellikleri arasındadır.

 Halı Yıkama Makinesi Önerileri

Halı Yıkama Makinesi Önerileri

Arçelik Halı Yıkama Makinesi

Arçelik hem halı yıkamada hem koltuk yıkamada, kuru ve ıslak vakumlamadaki kalite tekniği ile göz dolduran özelliklere sahiptir. Sadece 9 kg olup sessiz çalışma özelliğinin ön planda oluşu, su çekme özelliğinin oluşu da artı kriterleri arasındadır. Arçelik markası her zaman kalitesiyle, güvenilirliği ile, bilindik bir marka olması sebebi ile, teknik servisi ile, ürünlerinin kullanımları ile kullanıcılarından artı puan almayı başarmış bir markadır.

 Halı Yıkama Makinesi Önerileri

Halı Yıkama Makinesi Önerileri

Fantom Halı Yıkama Makinesi

Fantom marka halı yıkamada ıslak kuru vakumlamada kâğıt torbalı özelliği sayesinde dikkat çeken bir markadır. Fantomun özel halı matik şampuanı kullanımı ile alınacak 4*4 lük bir halı temizliği kullanıcısına gereken rahatlığı sunacaktır. Temiz su kirli su kapasitesinin fazlalığı, kazan kapasitesinin hacmi ile hijyenlik sağlayan bir makinedir. Fantom kalitesini her zaman konuşturduğundan astım hastaları, çocuklu aileler veya evcil hayvan besleyenler için ideal bir seçimdir.

hali-yikama-makinesi-onerileri

hali-yikama-makinesi-onerileri

0 0 vote
Article Rating
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x