Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Türkiye’de en çok satılan kombiler 2017

  Türkiye’de en çok satılan kombiler 2017
   

  Piyasada onlarca kombi markası ve çeşidinin bulunması, tüketicinin hangi kombiyi tercih edeceği konusunda bir kararsızlığın oluşmasına neden oldu. Birçok tüketici hangi marka kombi alacağı ve hangi özelliklerde alması gerektiği konusunda oldukça kararsız durumda. Bizde bu yazımızda, kombi konusunda kafası karışan ziyaretçilerimize yönelik bir çalışma yaparak, Türkiye’de en çok satılan kombiler ve hakkında bir inceleme yaptık.

  Beretta Kombi

  90 yıllık mazisi olan bir marka olan Beretta kombi, Riello Grup bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin en ince kombisi iddiası ile, Daxom markasını sunan bir markadır. Standart kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi ve yoğuşmalı kombi çeşitleri ile piyasa da yer alan Beretta, satış sonrası müşteri memnuniyeti ile hizmet sunuyor. 7 yıl garanti sunan kombi, Türkiye’de en çok satılan kombiler arasında yer alıyor. Beretta farklı ürün ve fiyat seçenekleri ile, alıcılarına farklı ürünler sunan lider kombi markaları arasında yer alıyor.

  Alarko Kombi

  Türkiye’de kendisini kanıtlamış kombi markalarından birisi olan Alarko kombi, farklı özelliklerine göre uygun fiyatlarla kombi satışını hedeflemiş firmalardan birisi olarak göze çarpıyor. Cihaz satışının, Alarko ile müşteri arasındaki son nokta olmadığını, aslında asıl ilişkinin satış sonrasında başladığını ve müşteri memnuniyetinin koşulsuz olması gerektiğine vurgu yapılıyor. Bakım hizmetlerinde ise görüntü bakımı değil, öngörülü bakım olan daha detaylı bakım hizmetleri baz alınıyor. Bunun en büyük amacının ise, ileri ki dönemlerde daha fazla maliyetlerde bakım gereksinimlerini önlemek olduğu söyleniyor.

  Türkiye genelinde yaklaşık 300 servisi ile, geniş bir servis ağına sahip. Alarko kombinin fiyatlarına bakacak olursak, ürün ve ürün özelliklerine göre değişiyor olsa da, kalite ve fiyat açısından kıyaslandığında ise, Alarko bu ikilemi fazlasıyla olumlu yönde karşılayan markaların  başında geliyor.

  Buderus Kombi

  Türkiye’de en fazla satan kombiler arasında yer alan Buderus kombinin tarihi, oldukça eskiye dayanmaktadır. Firma açıklamasında, daima müşteri memnuniyetinin hedef alındığı ve daima ileriye yönelik bütçe dostu ürünlerin üretiminin hedeflendiği yer almaktadır. Sürekli genişleyen ve gelişen üretim anlayışını devam ettiren Buderus, ülkemizde uzun yıllar boyunca hizmet vermektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kombi markasının, alacağınız ürünün özelliklerine göre fiyatı değişmektedir.

  Demirdöküm Kombi

  Türkiye’de yoğun bir şekilde talep gören, lider kombi markalarının başında gelmektedir. 62 yıllık bir maziye sahip Demirdöküm, Türkiye’nin en büyük markaları arasında yer almaktadır.

  Migo Akıllı oda termostatı, kombinize uzaktan erişimi sağlayan özellikleri ile, sizleri kendisine hayran bırakacak. Cihazın bir diğer özelliği ise, kullanım tercihlerinizi öğrenerek size en verimli kullanımı sunmasıdır.  Yine kombi fiyatları, cihazın özelliklerine göre değişmektedir. Ancak fiyat ve ürünlerin performansını göz önüne aldığımızda, tercih edilebilir kombiler arasındadır diyebiliriz.

  Vaillant Kombi

  Vaillant kombi, yine ülkemizde satılan kombiler arasında yer almaktadır. Almanya kökenli olan firma, ülkemizde geniş bir servis ağına sahip firmalar arasındadır. Farklı ürünlerle tüketiciye hitap eden firma, son yıllarda satış oranlarında büyük bir düşüş yaşamıştır.

  Vaillant’ın ürettiği kombileri fiyat ve performans açısından kıyaslamak gerekirse, çok satılsa bile fiyatlarının diğer kombi çeşitlerine göre pahalı olduğunu da söyleyebiliriz.

  ECA Kombi

  Uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren bir firmadır. Satış aşaması, montaj aşaması ve satış sonrası verdiği destek ile, müşteri memnuniyetine önem veren sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Farklı birçok modeli bulunan ve bu modellerin farklı özelliklerinin olması, kombi fiyatları açısından da farklılık göstermektedir. Türkiye’de en çok satılan kombiler arasında yer alan ECA, fiyat ve kombi performansı açısından değerlendirildiğinde, olumlu bulunan kombiler arasında yer almaktadır.

  Kombi seçimi yaparken sadece kombi fiyatları değil, kombinin sunacağı performans, elektrik tüketimi ve diğer özelliklerini de baz almak, uzun vade de bütçenize katkı sunacak başlıca etkenler arasındadır.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x