Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Ana Kucağı Tavsiyesi

  Ana Kucağı Tavsiyesi
   

  Ana Kucağı Tavsiyesi 2017

  Ana kucakları bebeğin hastane çıkışından itibaren kullanılmaya başlanan bebeğin güvenli taşınmasında etkili olan bebek koltuğudur. Anneler çocukları için ana kucağı tavsiyesi alarak en iyisini almak isterler. Seyahatler sırasında, dışarıdaki gezmelerde ebeveyn için son derece rahat olan bir bebek koltuğu biçimidir. Bebek arabalarının yanı sıra sık kullanılan ana kucakları yaklaşık bebek 9 kg ya kadar olanları rahatlıkla taşıyabilir. Yaklaşık bir ana kucağı için bu dönem 10 aylık bir bebeğe kadardır. Ana kucakları yaşa göre değil bebeğin kilosuna göre değişir. Bazı ana kucaklarında bebeğin oyalanması için oyuncak barı vardır bazılarında ise güneş ve ışıktan korumak için tente vardır. Ana kucağı alınırken önemli olan bebek büyüyünce de kullanabilecek ölçüde yerinin genişliği önem taşır. Bazı ana kucakları pille çalışma özelliğine sahiptir.

  Böylelikle kendi kendine sallanabilen ana kucakları son zamanlarda çok fazla tercih edilen modeller arasında görülmektedir. Pille çalışan bu modellerde hem sallanma hem melodi özelliği bir bebek için eşlik olabilecek en güzel arkadaştır. Sizde ana kucağı alacaksanız ana kucağı tavsiyesi yorumlarına kulak vermelisiniz. Ana kucağında güvenlik olayı en önemli husustur. Emniyet kemerinin mutlaka takılı olması önem taşır. Bebek asla yalnız bırakılmamalıdır. Ana kucağının konulduğu yer çok önemlidir. Masa gibi yerlere asla konulmamalıdır. Bebeğin bir hareketiyle ana kucağı sallanıp düşebilir.

  4 Moms Ana Kucağı

  Bu model tamamen uyku moduna geçişte en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yüksek olduğu için herhangi bir yüksek yere koymaya ihtiyacınız yoktur. 6 renk seçeneği mevcuttur. Kumaşının silinip yıkanabilir özellikte olması da artı bir başka ek maddedir. Titreşimli bir model olması son zamanlarda ana kucağı satın alma tercih edilmesinde etkilidir. Sallama seçenekleri mevcuttur. Gerekli hız ayarı ebeveyn tarafından yapılır. Aynı zamanda bebeğin hoşlandığı bir müzik varsa o da dinletilebilinir.

  Ana Kucağı Tavsiyesi

  Ana Kucağı Tavsiyesi

  Maxı Cosı Ana Kucağı

  Kullanım kolaylığı ve konforu ile en çok kullanılanlar arasında yer alır. Kumaşlar çıkıp yıkanabilmektedir. Yatış mesafesi bebek için son derece rahattır. Maxı cosi markası ana kucağında en çok satan markadır. Bir bebek doğduğu andan itibaren kafasını belli bir düzeyde tutamadığından ve dik duramadığından kafa yastığı ve bel desteği özelliği bu aşamada büyük önem taşımaktadır. Ana kucağının tentesi kol ile bağımlıdır. Doğumdan 13 kg ya kadar rahatlıkla kullanabilir. Uzun süreli dayanıklı ve kaliteli kullanım denildiği zaman Maxi Cosi bu anlamda öncü markalardandır.

  Chicco Ana KucağıChıcco piyasada her ürünüyle beğeni toplayan bir marka olup, kalitesinden ödün vermeyen belki diğer markalara göre bir tık fazla fiyat etiketi olan bir üründür. Chicco hem dışarıda hem de evde rahat kullanım açısından ana kucakları üretmiştir. Mesela ev tipi bir ana kucağından sallanabilir ve sabitlenme özelliği önemli iki noktasıdır. Anne bebeğin mamasını hazırlarken bebeğinin emniyet kemerinde güvenli olduğundan emin olmak ister. Emniyet kemerlerinin bu durumdaki sağlamlığı her şeyden önemlidir. Bebeğin en küçük bir hareketinde kalitesizlik sebebi ile ters dönen ana kucakları mevcuttur.

  ana kucağı tavsiyesi (chicco)

  ana kucağı tavsiyesi (chicco)

  Kraft Ana Kucağı

  Kraft marka belgeli bir markadır. Belgeli her marka bebek için, bebeğin güvenli ve sağlıklı vücut gelişimi için tüm konforuyla hazırlanmış bir ana kucağı demektir. 36 kg ya kadar rahatlıkla kullanılabilir. Arka kasası hem derin hem de geniştir. Herhangi bir çarpmalara karşı korunaklı yan bantları önem taşıyan noktalarıdır. Bebek gün içerisinde hem yatma hem oturma pozisyonlarında kalmak isteyeceğinden sırt dayanağının ayarlanabilir olması artı özelliktir. Bebek kollarını rahatça koyabileceği yumuşak detaylı yan bölümler düzenlenmiştir. Bebeğin biberonun her an el altında olması açısından yan bardaklık bölümü bir anne için olması gereken bir ayrıntıdır. Otomobile kolay bir şekilde monte edilir.

  Babybjörn Ana Kucağı0 ila 2 yaşa kadar rahatlıkla kullanılabilir. Hoş bir sallama sistemi olduğundan bebek uyanık olduğunda da mutlu olur uyumak istediğinde de istediği sallamayı yaşadığından huzurla uykuya geçer. Bebek aynı zamanda kendi hareketi ile de ana kucağını sallayabilir. Bu sallama hem bebek gelişimi için etkili, hem de markanın kalitesi ve güvenilirliği söz konusu olduğundan bir ebeveyn için rahat olunması gereken bir noktadır. Oturma ünitesi vücudun yapısına göre şekil alır, kesinlikle ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bebeğin sırt ve baş kısmının tam olarak kavranması bu yaş grubu bebekler için olmazsa olmaz bir noktadır. Bebek kolaylıkla kendiliğinden sallanırken anne devamlı bebek başında durma zorunluluğu yaşamaz. 13 kg ya kadar rahatlıkla kullanılabilinir.

  Ana Kucağı Tavsiyesi (babybjörn)

  Ana Kucağı Tavsiyesi (babybjörn)

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x