Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2020

Uzun Yol Bisikleti Tavsiye

Uzun Yol Bisikleti Tavsiye
 

Uzun Yol Bisikleti Tavsiye (2017)

Bisiklet sürmeyi seviyor ve bunu ilerleterek ciddi bir hobi haline getirmek istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu yazı size biraz da olsa yardımcı olacak. Bisiklet seçimi tabi ki de çok önemli bu hobi de. Bisiklet seçimi neye göre yapılmalı, nasıl seçilmeli? Bisiklet sizi doğa ile iç içe geçiren, havayı teninize hissettiren, sizi rahatlatan mükemmel bir hobi. Uzun yol bisiklet hobisi ise doğaya olan merakınızı tatmin edecek, gezdiğiniz yerleri en küçük ayrıntısına kadar kaçırmadan izleyebileceğiniz bir hobi. Bu hobi için tabi kendinize ve gezeceğiniz yere göre bisiklet seçmeniz gerekir. Eğer engebeli koşullarda yolculuk yapacaksanız 26 jant bisikletleri tercih etmelisiniz. Fakat düz yolda yolculuk yapacaksanız 28 jant tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Bütçenize göre tercih edebilirsiniz. 26 jantta benim tavsiye ettiğim Salcano bisiklet, 28 jantta öncelikle Carraro, biraz daha ucuz düşünürseniz Bianchi uygun olacaktır. Bu uzun ve keyifli serüvende bisikletiniz tek arkadaşınız olacaktır ve arkadaşınızı iyi seçin. Uzun yol bisikleti tavsiye seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.

26 Jant Salcano Bisiklet

 Eğer engebeli koşullarda, dağlarda bisiklet sürecekseniz bu bisiklet sizin için en uygunu hem ağırlık olarak hem kaliteli yapısı olarak hem de sağlamlık olarak en güvenilir markalardan biridir. İster mağazadan ister internet üzerinden ulaşabileceğiniz bu bisiklet son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Bu bisikleti internet üzerinden hepsiburada.com gibi bilindik sitelerden olduğu gibi bir çok farklı sitede de bulabilirsiniz. Ama güvenilir olanı seçmenizi öneririz. Salcano genel anlamda bir çok markadan daha kaliteli bir markadır. Yılların verdiği tecrübe ve güven ile sizlerin rahatını ve konforunu düşünür. Bu markanın bir çok modelinde de garanti mevcuttur. Bu gerçekten önemli bir özellik. Çünkü uzun yola çıkıyorsunuz ve bu yolda elbette aksaklıklar ve sıkıntılar çıkacaktır. Bunları ücretsiz bir şekilde yaptırmak çok önemlidir.

 

28 Jant Carraro Bisiklet

Hafifliği ve kullanımı açısından düşünüldüğünde Kararo çok önde gelen bir firma. Uzun yollarda hafiflik çok tercih edilmez ama düz yollarda ilerleyecek ve çok fazla dağ yoluna girmek gibi bir niyetiniz yok ise Kararo sizin için doğru bir tercih olabilir. Ülkemizde çok fazla bilinmese de aslında Avrupa’da çok fazla kullanılan ve güvenilen bir markadır. Genel olarak dağ bisikletleri Türkiye’de tercih edildiği için Carraro gibi düz yol bisikletleri pek tercih edilmiyor.

28 Jant Bianchi Bisiklet

Yıllardır Türkiye piyasasını alt üst eden bisiklet konusunda Türkiye’nin yıllardır en iyi bisikleti olan Bianchi, bu konuda da 28 jantlık modeli ile sizlerin aradığı her türlü ihtiyaca karşılık veriyor. Uzun yolda öncelikli olarak istenen şey rahatlık ve sağlamlık olduğundan Bianchi aradığınız bisiklet olabilir. Gerek kullanıcı yorumları gerek ise deneyimlerimize dayanarak düşündüğümüzde Bianchi önerilebilir muhteşem bir bisiklettir. Aynı zamanda bu kadar kaliteli olmasına rağmen fiyat olarak da inanılmaz şekilde diğerlerinden daha ucuzdur. Hem paranızı hem konforunuzu da düşünerek Bianchi size önerebileceğimiz bir markadır. Uzun yolda sizleri fazlasıyla rahata kavuşturabilir.

Uzun yol bisikleti tavsiye seçenekleri en iyi markalar araştırılarak tespit edilmiştir. Bundan dolayı güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x