Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Florür İçermeyen Diş Macunu Markaları

  Florür İçermeyen Diş Macunu Markaları
   

  Florür içermeyen diş macunlarının önemi her geçen gün daha fazla artıyor. Daha önceleri florür hem diş macunların da ve hatta şebeke suların da bile az bir miktar da olsa kullanılırken son dönemler de zararının daha fazla olduğu anlaşıldığı için diş macunlarında da artık özellikle aranmayan bir madde olmaya başlandı. Özellikle de çocuklar da aşırı dozda vücuda  florür girmesi durumun da istenmeyen hastalıklarla da karşılaşma ihtimali oldukça artmış oluyor.

  Florür İçermeyen Diş Macunu Markaları

  Florür’ ün vücudumuz da ki zararını her ne kadar diş macunu kullanımımıza dikkat ederek azaltmaya çalışsak da ne yazık ki birçok il de hala şebeke suların da florür kullanılmaya devam ediyor. Aslında her ne kadar şebeke suyu nedeni ile florürün zararların dan kurtulamıyor olsak da en azından diş macunumuzu yenileyerek bu konu da ki kendimiz için olan ilk adımı da atmış olacağız. Şu detaya da değinmemiz gerekir ki; aşırı dozda florür alımın da kanser ve zeka geriliği gibi sorunlarla da karşılaşmanız mümkün hale gelecektir. Özellikle de çocuklar da sodyum florür içermeyen diş macunu markalarını seçmeye özen göstermeniz de fayda  var.

   

  Florür İçermeyen Diş Macunu Markaları Listesi

  1-  LR Mikro Silver Plus Diş Macunu

  florür içermeyen diş macunu

   

  LR firması Almanya’ da oldukça önemli bir konum da olan bir sağlık ve kişisel bakım firmasıdır. Son zamanlar da zararlı olduğu kanıtlanmış olan florürü içeriğin de bulundurmayan bu diş macunu ayrıca dişlerinizi  beyazlatmada da oldukça önemli bir vaat veriyor size. LR firmasının bir çok ürünü de tam da sizin isteğinize göre diyebiliriz. Üstelik fiyatı da oldukça uygun. Sadece 20 TL ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

  2- Paradontax Original Diş Macunu

   

  Paradontax firması son dönemler de oldukça rağbet gören ve reklamlarını da neredeyse sürekli olarak her yerde görebiliyoruz. Paradontax firması aslında her diş yapısına özel farklı ürünler çıkarıyor. Aynı firmadan florürlü bir diş macunu alabileceğiniz gibi, aynı şekilde florürsüz bir ürüne de sahip olabilirsiniz. Paradontax Original Diş Macunu sayesinde hem florür gibi zararlı bir maddeden uzak durmuş olacaksınız hem de içeriğinde ki maddeler sayesin de diş ve diş etinizi temizleyerek, diş eti problemleriniz de de azalma oluşmasını sağlayacaktır.

  3- Splat Green Tea Diş Macunu

   

   

  Splat ürünleri özellikle gratis mağazaların da rahatça bulabileceğiniz bir ürün. Splat diş macunları doğal bitkilerden yapılıyor olması nedeni ile dişleriniz ve diş etleriniz için oldukça önemli bir nokta da. Özellikle de florür içermeyen yeşilçay olarak geçen bu diş macunu florür içermeyen diş macunu markaları arasına da adını yazdırmış durumda. Ayrıca diş eti problemlerine karşı oldukça etkili bir koruma sağlamayı vaat ediyor. Aynı şekilde Splat firmasına ait olan Splat Love, Splat Dream gibi diğer ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

  4- Splat Blackwood/ Siyah Diş Macunu

   

   

  Siyah diş macunları son dönemlerin en trend ürünleri arasında. Siyah diş macunlarının beyazlatıcı özelliği nedeni ile bir çok diş sarılığı problemi yaşayan kişi siyah diş macunların dan yana tercih hakkını kullanarak oldukça da etkili sonuçlar elde ediyorlar. Splat Blackwood/ Siyah Diş Macunu da size 4 hafta da 2 ton daha beyaz dişer için garanti veriyor. Üstelik Splat Blacwood/ Siyah Diş macunu florür içermeyen diş macunu olması nedeniyle de oldukça kullanışlı bir ürün. Bakteri sorunları ve diş eti sorunları için de gönül rahatlığı ile Splat Blackwood/ Siyah Diş Macununu tercih edebilirsiniz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x