Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Bebek Oto Koltuğu Tavsiye

  Bebek Oto Koltuğu Tavsiye
   

  Bebek oto koltukları günümüzde bebekli ve çocuklu çiftler için oldukça gerekli ürünlerdendir. Bu yazımızda sizlere birkaç kaliteli bebek oto koltuğu tavsiye edeceğiz. Bu koltukların pek çok koruyucu özelliği bulunmakla birlikte kalitenin fiyata göre, fiyatınsa koltuğun büyüklüğüne yani çocuğunuzun yaşına göre değiştiğini söyleyebiliriz.

  Bebek Oto Koltuğu Tavsiye

  Otomobillerimizle başımıza ne zaman bir kaza geleceği belli değildir. Bu nedenle arabalarımızda bebeklerimizi ve çocuklarımızı güvene almamız gerekir. Bebeklerimizi doğrudan aracın kendi emniyet kemeri ile saramayız. Ayrıca yolculuk sırasında annelerin kucağında durmaları da sakıncalıdır. Çünkü siz aracınızı hızlı sürmeseniz dahi, aracınıza hızlı bir çarpma olması durumunda bebeğinizi güven içerisinde tutmanızın tek yolu bebek oto koltuklarıdır. Bu yazımızda sizlere çeşitli fiyat seçeneklerinde bebek oto koltuğu tavsiye edeceğiz.

  bebek oto koltuğu casual

  Casual Momo

  Öncelikle bebek ve çocuk oto koltuklarının ağırlık gruplarına göre ayrıldıklarını söyleyebiliriz. Yani bebeğiniz ve belirli bir yaşa gelmiş çocuğunuz için ayrı koltuklar kullanmanız gerekir. Casual Momo koltuğu 0-13 kilogram aralığı için ideal bir koltuktur. Bu koltukla bebeğinizin araç içerisinde güvenliğini rahatça sağlayabilirsiniz. Bebek koltuklarında güvenliğin en büyük kriter olduğunu söyleyebiliriz. Koltuğun iç rahatlığının ve bir çarpma halinde bebeğinizin güvenliğini ne seviyede sağladığının koltuk seçiminde önemi büyüktür. Bu koltuğun fiyatı 220 TL civarında seyrediyor.

  Kiwi SLF123

  Kiwi markasının bu alanda başarılı ürünler ürettiğini söyleyebiliriz. Bu modelin 9 ila 36 kilogram ağırlığında çocuklar için ideal olduğunu ve fiyatının 900 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Fakat fiyatının hakkını veren kalitede bir koltuk olduğunu da ekleyelim. Bebek oto koltuğu tavsiye yazımızın en pahalı ve en kaliteli koltuğu da bu koltuktur. Koltuğun hemen hemen her bölümü çocuğunuzun rahatı ve güvenliği için ayarlanabilir özelliktedir.

  Baby&Plus I-max SP

  Bu koltuğun fiyatı nedeniyle oldukça büyük talep gören bir bebek koltuğu olduğunu söyleyebiliriz. 200 TL civarındaki fiyatı ile koltuk, 9 ila 36 kilogram aralığında çocuklar için idealdir. 1 ila 12 yaş aralığında çocukların bu koltuk ile seyahat ettirilmeleri mümkündür. Her ne kadar fiyat açısından diğer koltuklardan daha düşük fiyatlı olsa da koruma açısından oldukça kaliteli olduğunu belirtelim.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x