Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Bebek arabası tavsiye 2017

  Bebek arabası tavsiye 2017
   

  Bebek arabası tavsiye 2017 Modelleri

  Bebek arabaları, ailelerin bebeklerinin dünyaya geldiği ilk birkaç yıl için başlıca önemli ihtiyaçlardan birisidir. Bebek arabası alırken bazı özelliklerin bulunmasına dikkat etmek, bebeğinizin ve sizin hem daha rahat olmanıza, hem de bebeğinizin daha güvende olmasına yardımcı olacaktır. Bu yazımızda sizlere, bebek arabası tavsiye 2017 konu başlığı altında bebek arabası tavsiyeleri ve bebek arabası alınırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler sunacağız. Bu bilgiler ışığında yapacağınız seçimler, hem daha uygun bebek arabasına ulaşmanıza, hem de bebek ve sizin daha rahat ve güvende olmasına yardımcı olacaktır.

  TS EN 1888 Belgeli olmasına dikkat edin.

  Bebek arabalarında olması gereken en önemli özelliklerden birisi, TS EN 1888 belgesine sahip olmasıdır. Bu belge, bebek arabasının Avrupa güvenlik koşullarına uygun olarak üretildiğinin bir göstergesidir. Bu yüzden bu belgenin olmasına, mutlaka dikkat edin.

  Kullanım kolaylığını kontrol edin.

  Bebek arabalarının çok kolay bir şekilde açılıp kapanması, ürünün en önemli kullanım kolaylıkları arasındadır. Ürünü almadan önce rahat bir şekilde, katlanabilir  ve açılabilir olmasına dikkat edin. Bunun yanı sıra bebek arabasının çok rahat bir şekilde iki yöne geçişli olması, yani iki yönlü olması da dikkat etmeniz gereken bir diğer özelliktir. Tekerleklerin 360 derece dönmesi, size daha fazla kolaylık sunacak diğer bir kolaylıktır. Arabanın ağırlığının da, kullanım kolaylığı açısından önemli olduğunu unutmayın. Ancak hafif olacak diye de, kalitesiz ürünler tercih etmeyin.

  bebek arabası tavsiye 2017

  bebek arabası tavsiye 2017

  Bebeğin konforuna ne kadar uygun?

  Bebek arabası seçerken kendi kullanım kolaylığının yanı sıra, bebek için arabanın ne kadar konforlu olduğu da çok önemlidir. Oturma kısmının kalınlığından, sırt dayanağının farklı seviyelerde ayarlanır olmasına kadar birçok etken, bebeğin konforunu etkileyecek faktörlerdir. Tentenin kademeli olması, her mevsim şartlarına uygunluk açısından önemlidir. Fermuarlı kapanabilir tenteli bebek arabası, soğuk havalarda fermuarı tamamen çekerek çocuğunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.

  Wei B Wb 3035 Siena Baston Bebek Arabası

  Tek yönlü kullanım özelliğine sahiptir. 2 yıl garanti sunan Siena baston bebek arabası, manevra kabiliyeti gelişmiş bebek arabaları arasında yer almaktadır. Tente kısmının daha kullanışlı olması ve bel kısmının ayarlanabilir özellikte olması, bebeğiniz için daha fazla konfor sunmaktadır. Arabanın Türkiye satış fiyatı ortalama olarak; 155 TL’dir.

  Babyhope Sa7 Baston Bebek Arabası

  Tek yönlü olan bebek arabası, 2 yıllık garanti sunmaktadır. Fiyat ve performans açısından, fena sayılmayacak bebek arabaları arasında yer almaktadır.

  Bordo lüks BLB 770 Çift yönlü bebek arabası

  Ön tekerleklerin 360 derece dönebilir olması, çok etkin bir kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca çift yönlü kullanım konforu sunan bebek arabası, fiyat açısından tek yönlü bebek arabaları ile kıyaslandığında, daha cazip gelebilecek bebek arabaları arasında yer almaktadır. Arabanın fiyatı, ortalama 180 TL’dir.

  Holmen Çift yönlü bebek arabası

  Yine tekerlekleri 360 derece dönen, çift yönlü kullanım özelliğine sahip bebek arabalarından birisidir.  5 noktalı emniyet sisteminin olması, ekstra güvenlik sunuyor. 3 kademeli ayarlanabilir sırt dayanağı bulunan bebek arabasının fiyatı, 180 TL civarındadır.

  Kanz Bremen çift yönlü bebek arabası

  Çift yönlü kullanılabilen ve yükseklik ayarı bulunan, bebek arabalarından birisidir.  Bebeğin gövde ve ayaklarının sabitlenebilmesi için, ekstra korumalar mevcuttur. Ayrıca 5 noktalı maksimum güvenlik kemerinin bulunması, güvenliği artıran bir diğer etkendir. Bebek arabasının ortalama fiyatı, 290 TL civarındadır.

  Brion Mira Seyahat sistem bebek arabası

  Alman üretimi bebek arabası olan Brion Mira, 20 kiloya kadar ağırlık taşıyabilecek kapasitededir.  Adaptörü sayesinde, ana kucağı pusetini kolaylıkla monte edebilirsiniz. Emniyet özelliklerinin yoğun olması, tentenin oldukça kullanışlı olması ve tekerleklerinin 360 derece dönüyor olması, ürünü cazip kılan özellikler arasındadır. Bebek arabasının ortalama fiyatı, 350 TL civarındadır.

  Pierre Cardin Pc407 Le Mans

  Puset ve baston bebek arabası özelliğinde olan araba, kullanımı pratik bebek arabaları tavsiyeleri 2017 yılı içinde geçerlidir. Asla su geçermeyen tentesi ve 360 derece dönen tekerlekleri sayesinde, daha kolay kullanım sunmaktadır.  Arabanın piyasadaki ortalama fiyatı; 600 TL civarındadır. Pierre Cardin kalitesini bebek arabasına yansımış hali olan Cardin Pc407 Le Mans, emniyet ve rahat kullanım kolaylığı sunan bebek arabaları arasında yer almaktadır.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x