Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2020

Uygun Otel Tavsiye Bolu

Uygun Otel Tavsiye Bolu
 

Mutfağı ile ünlü bir diğer ilimiz de; 14 plaka kodu ile Bolu! Uygun otel tavsiye Bolu listemizde güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

374 alan kodu ile Bolu, birçok aşçıya ev sahipliği yapmış durumda. Karadeniz bölgesinde bulunan Bolu, sahip olduğu birçok göl ile de misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor! Örnek vermek gerekirse; Gölcük Gölü, Abant Gölü ve Yedi Göller, hafta sonu şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin, uğrak noktası! Az önce de belirttiğimiz gibi Bolu, genellikle; öğrenciler ve hafta sonu doğa ile iç içe kalmak isteyen günübirlikçiler ile dolup taşıyor! Bunun en büyük nedeni; Bolu’nun, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlere oldukça yakın olması! Bolu’nun tüm göllerinde gezmek ve temiz dağ havası almak isteyenler için en uygun fiyatlı oteller i araştırıp, bir arada topladık ve bu listeye, uygun otel tavsiye Bolu ismini verdik! Uygun otel tavsiye Bolu listemizde, en uygun fiyatlı oteller i toplu bir halde değerlendirebileceksiniz!

Uygun Otel Tavsiye Bolu

1-) Abant Kartal Yuvası Otel

uygun otel tavsiye Bolu

uygun otel tavsiye Bolu

Abant Kartal Yuvası Otel, Bolu’nun Abant bölgesinde, 2011 yılından beri doğa ile iç içe olmak isteyenleri, misafir ediyor! Bolu şehir merkezine, yaklaşık 22 kilometre mesafede bulunan Abant Kartal Yuvası Otel, özellikle kış mevsiminde misafirlerine harika manzaralar sunuyor! Abant Kartal Yuvası Otel, misafirlerine; bar, A la Carte restoran ve kapalı restoran gibi hizmetler sunuyor! Sabah kahvaltısı dahil, Abant Kartal Yuvası Otel de bir gün geçirmenin kişi başı bedeli; yalnızca 84 Türk Lirası!

 
 uygun otel tavsiye Bolu

uygun otel tavsiye Bolu

2-) Abant Doğa Köşkü

Abant Doğa Köşkü, Bolu’nun Abant bölgesinde, 12 odalık kapasitesi ile misafirlerini doğa ile buluşturmak için sabırsızlanıyor! Bolu şehir merkezine, 35 kilometre uzaklıkta olan Abant Doğa Köşkü, doğa ile iç içe olması ile misafirlerinden tam puan alıyor! Uygun ücretler ile hizmet veren Abant Doğa Köşkü, uygun otel tavsiye Bolu listemize girmeye hak kazandı! Misafirlerine otopark, kapalı restoran ve A la Carte restoran gibi hizmetler sunan Abant Doğa Köşkü, aynı zamanda ücretsiz bisiklet hizmetini de misafirlerine sunmakta! Tüm bu hizmetler karşılığı bir gününüzü Abant Doğa Köşkü nde geçirmenin bedeli, oda kahvaltısı dahil, kişi başı; 90 Türk Lirası!

 uygun otel tavsiye Bolu

uygun otel tavsiye Bolu

3-) Kaya Green Park Otel

Kaya Green Park Otel, Bolu’nun Gerede bölgesinde, 2010 yılından beri, 44 odalık kapasitesi ile hizmet vermekte! Toplamda 110 bin metrekare alan üzerine kurulu Kaya Green Park Otel, harika bir manzara eşliğinde, şehri unutmak isteyenler için ideal! Sunduğu hizmetlere göre uygun fiyatlı oteller arasına giren Kaya Green Park Otel, uygun otel tavsiye Bolu listemize de girmeyi başardı! Misafirlerine ücretsiz olarak; jakuzi, hamam, sauna, fitness, voleybol ve basketbol sahaları gibi hizmetler sunan Kaya Green Park Otel, bir gecelik konaklamalar için misafirlerinden sadece; 100 Türk Lirası talep ediyor!

0 0 vote
Article Rating
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x