Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2019

Uygun Otel Tavsiye Antalya

Uygun Otel Tavsiye Antalya
 

En Uygun Otel Tavsiye Antalya

Özellikle yabancı uyruklu turistlerin vazgeçemediği tatil mekanı olan Antalya, her yıl yerli, yabancı pek çok kişi tarafından tercih ediliyor! Yorucu iş hayatından bunalan kişiler, yazın en sıcak günlerini, ofisleri yerine denize karşı bir kumsalda geçirmek istiyor ve bunun içinde genellikle, Antalya’ya tercih ediyor! Antalya’nın turistler için oldukça önemli bir yerinin olduğundan bahsetmiştik. Antalya aynı zamanda, tarihi yönden de oldukça donanımlı! Bu yüzden hala Antalya’ya gitmediyseniz; mutlaka rotanızı, Antalya’ya çevirmelisiniz! Antalya’nın güzelliklerini gezmek ve görmek bir güne sığmayacağından, hem Antalya’da tatil yapmak hem de Antalya’da uygun fiyatlı oteller de konaklamak isteyen kişiler için uygun otel tavsiye Antalya listesini oluşturduk! Uygun otel tavsiye Antalya listemizde en uygun fiyatlı oteller i, bir arada görebileceksiniz!

Uygun Otel Tavsiye Antalya

1-) Flamingo Residence

Flamingo Residence, en uygun fiyatlı oteller den olduğu için uygun otel tavsiye Antalya listemizde ilk sırayı aldı! Sadece oda hizmeti veren Flamingo Residence, Antalya’nın merkezinde olması ile adeta misafirler için biçilmiş bir kaftan! Flamingo Residence, misafirlerine; otopark, internet ve açık havuz gibi hizmetler de sunuyor! Flamingo Residence da kişi başı bir gece konaklamanın bedeli ise; sadece 25 Türk Lirası!

 

2-) Movie Life Hotel

Movie Life Hotel, Antalya’nın Aksu bölgesinde misafirlerini konuk etmek için tam kadro hazır bekliyor! Movie Life Hotel, odalarda misafirlerine; televizyon, klima ve internet gibi hizmetler sunuyor! Movie Life Hotel, şehir bölgesine 10 kilometre mesafede bulunması ile hem tatilciler hem de şehir merkezinde işi olanlar için büyük bir nimet! Movie Life Hotel de bir gece konaklamanın, kişi başı ücreti ise; yaklaşık 40 Türk Lirası! Bu fiyata, oda kahvaltısının da dahil olduğunu belirtmekte fayda var.

3-) Tolerance Club Moonlight Residence

Tolerance Club Moonlight Residence, Antalya’nın merkezinde, yaklaşık 50 odalık kapasitesi ile misafirlerini ağırlamak için hazır bekliyor! Tolerance Club Moonlight Residence, uygun fiyatlı oteller arasında olup, hizmeti ile de her sezon birçok kişiyi mutlu etmektedir! Bu yüzden de Tolerance Club Moonlight Residence, uygun otel tavsiye Antalya listemize girmeye hak kazandı! Tolerance Club Moonlight Residence, misafirlerine sunduğu; açık havuz, otopark, kapalı havuz, hamam, sauna, havalimanı servisi, araç kiralama ve bedensel engelli odası gibi hizmetler ile göz dolduruyor! Belirtmekte fayda var! Aynı zaman da bir miktar ücret karşılığı masaj hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz! Tolerance Club Moonlight Residence, çocuklarınızı da unutmamış ve çocuklar için havuz ve park da Tolerance Club Moonlight Residence içerisine konumlandırılmış! Tolerance Club Moonlight Residence da bir gece konaklamanın kişi başı bedeli ise; sadece 40 Türk Lirası!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir