Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Kayseri Uygun Otel tavsiyesi

  Kayseri Uygun Otel tavsiyesi
   

  Kayseri Uygun Otel

  Pastırma ve sucuk denildiğinde akıllara gelen ilk şehir olan Kayseri, 38 plaka kodu ve 352 alan kodu ile damak çatlatan lezzetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor! 16 ilçeyi içerisinde barındıran Kayseri, ülkemizin en kalabalık 15. şehri olma özelliğini de elinde barındırıyor! Kayseri’nin damak çatlatan lezzetlerini bir de yerinde deneyin diye, sizler için en uygun fiyatlı oteller i araştırarak, bir araya getirdik! Sizler için uygun fiyatlı oteller i bir araya getirdiğimiz listeye, uygun otel tavsiye Kayseri ismini verdik!

  İbis Hotel Kayseri

  kayseri uygun otel
  Uygun Otel Tavsiye Kayseri

  İbis Hotel Kayseri, 2005 yılından beri, misafirlerinin mutluluğu için hizmet vermeye devam ediyor! İbis Hotel Kayseri, şehir merkezine 1 kilometre mesafede bulunması ile birçok misafirden tam not almış durumda! Uygun fiyatlı oteller arasında olan İbis Hotel Kayseri, uygun otel tavsiye Kayseri listemizde de başı çekiyor! İbis Hotel Kayseri, konuklarına A la Carte restoran, asansör, bar, kapalı restoran, internet bağlantısı ve otopark gibi birçok hizmet sunuyor! Aynı zamanda günlük 2 adet su, İbis Hotel Kayseri nin misafirlerine ikramı! Tüm hizmetler karşılığı, İbis Hotel Kayseri nin misafirlerinden talep ettiği miktar; sadece, 50 Türk Lirası!

  Hotel Almer Kayseri

  Hotel Almer Kayseri, 75 odalık kapasitesi ile misafirlerine unutulmaz bir konaklama yaşatmak için hizmet vermeye devam ediyor! Şehir merkezinde bulunan Hotel Almer Kayseri, havalimanına da yaklaşık 6 kilometre mesafede bulunuyor! Hotel Almer Kayseri, konuklarına asansör, A la Carte restoran, kapalı restoran ve konferans salonu gibi birçok hizmet sunuyor! Oda kahvaltısı dahil, Hotel Almer Kayseri de bir gün geçirmenin kişi başı bedelinin 70 Türk Lirası olması; Hotel Almer Kayseri yi, uygun otel tavsiye Kayseri listemize sokmaya yetti!

  Real House Hotel

  Real House Hotel, 50 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor! İsminden de anlaşılacağı üzere; Real House Hotel, misafirlerinde gerçek bir ev hissiyatı uyandırma iddiasında bulunuyor! Real House Hotel, aynı zamanda misafirlerine asansör, otopark, internet, kapalı restoran, konferans salonu ve A la Carte restoran gibi hizmetler sunuyor! Real House Hotel de bir gün geçirmenin kişi başı bedeli; sabah kahvaltısı dahil, sadece 80 Türk Lirası.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x