Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Uygun Otel Tavsiye Edirne

  Uygun Otel Tavsiye Edirne
   

  Uygun Otel Tavsiye Edirne

  Özellikle gurbetçi aileler Edirne’yi gördüklerinde; adeta ülkelerine, memleketlerine ayak bastıklarını en yoğun şekilde hissediyorlar. Edirne bu özelliği ile yani, içinde barındırdığı kapıkule sınır kapısı ile gerek kahkaha dolu, gerekse gözyaşı dolu pek çok ana tanıklık etmiştir! Edirne, 22 plaka kodu ve 284 alan kodu ile sürekli olarak, gurbetçileri uğurlayıp, karşılamaktadır! Bahsettiğimiz gibi Edirne, çoğunlukla gurbetçiler tarafından ziyaret ediliyor! Binlerce kilometre yol kat ederek ülkemize ayak basan kişiler, genellikle tüm yorgunluklarını göz ardı ederek, kalan kilometreleri tamamlayıp, sevdikleri ile hasret gidermeyi istiyor. Fakat araştırmalara göre; gerçekleşen kazalar en çok, yolculukların son bölümlerinde meydana geliyor! Yolculuklarınızı daha güvenli bir hale getirmek ve sevdiklerinize sağlıklı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak için uygun fiyatlı oteller i araştırarak, uygun otel tavsiye Edirne listesini oluşturduk. Uygun otel tavsiye Edirne listemizde, en uygun fiyatlı oteller i bir arada bulabilecek ve yolculuklarınızı hem güvenli hem de daha ekonomik bir hale dönüştürebileceksiniz!

  1-) Edirne Park Otel

  Edirne Park Otel, 60 odalık kapasitesi ile uzun süredir misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermekte! Edirne Park Otel, uygun fiyatlı oteller arasında ilk sıralarda! Bu durum Edirne Park Otel i, uygun otel tavsiye Edirne listemize sokmaya da yetti. Edirne Park Otel misafirlerine; asansör, bar, kapalı restoran, otopark, A la Carte restoran ve internet bağlantısı gibi hizmetler sunuyor! Sabah kahvaltısı dahil, Edirne Park Otel de konaklamak için misafirlerden kişi başı talep edilen ücret ise; yalnızca 86 Türk Lirası!

  2-) Altunhan Hotel

  Altunhan Hotel, 2007 yılından beri, şehir merkezinde misafirlerini ağırlamak için hazır bekliyor! Başta da bahsettiğimiz gibi Edirne’yi ziyaret eden kişilerin çoğu, gurbetçilerden oluştuğu için otelleri ön plana çıkaran en önemli şey; otellere olan ulaşım kolaylığı oluyor! Altunhan Hotel de şehir merkezinde bulunması ile ulaşım kolaylığına noktayı koyuyor! Altunhan Hotel, misafirlerine; otopark, açık ve kapalı restoran, kiralık kasa ve A la Carte restoran gibi hizmetler sunuyor! Tüm bu hizmetler karşılığı, Altunhan Hotel de bir gece konaklamanın bedeli; kişi başı, 95 Türk Lirası! Bu fiyata, sabah kahvaltısının da dahil olduğunu belirtmekte fayda var!

  3-) Hilly Hotel – Uygun Otel Tavsiye Edirne

  Hilly Hotel de uygun otel tavsiye Edirne listemizde yer alan diğer oteller gibi şehir merkezinde yer alıyor! Hilly Hotel, 2013 yılından beri, 30 odalık kapasitesi ile misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor! Hilly Hotel, konuklarına; A la Carte restoran, klima, araç kiralama, asansör, kapalı restoran, otopark, market, konferans salonu ve bar gibi hizmetler sunuyor! Hilly Hotel misafirleri aynı zamanda ücretsiz olarak; fitness, sanuna ve SPA hizmetlerinden de yararlanabiliyor! Hilly Hotel de bir gün geçirmenin, kişi başı bedeli; yalnızca 123 Türk Lirası!

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x