Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar 2017

  Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar 2017
   

  Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Modelleri 2017

  Yazıcıların hayatımızdaki yerini, kesinlikle inkar etmemek gerekir! Yazıcılar üretildiği ilk günden beri, bilgisayarların ve insanların birer yardımcısı görevini görüyor! Çoğu kişinin umursamadığı yazıcılar ve fotokopi makineleri, adeta birer gizli kahraman rolünü üstleniyor! Ofislerin ve öğrencilerin gizli kahramanı yazıcılar ve fotokopi makineleri, kimse farkında olmasa da birden fazla önemli görevi üzerinde taşıyor! Yazıcıların ve fotokopi makinelerinin önemini anlamak, hiç de zor değil! Bir an olsun yazıcıların ve fotokopi makinelerinin hayatımıza dahil olmadığını düşünelim! İmzalanması gereken, formaliteden, birçok belge insanlar tarafından el ile yazılacaktı ve bu her kişi için defalarca tekrarlanacaktı! Bilindiği gibi eski zamanlarda, şu an hayatımızda olan fotokopi makineleri ve yazıcılar olmadığı için yazma işi ile ilgilenen kişilere, katip ismi veriliyordu!

  Fotokopi makinesi ve yazıcı gibi teknolojik cihazların hayatımıza girmesi ile katip ismi verilen yazmanlara da ihtiyaç kalmadı ve gözle görülmeyen birçok alanda gelişmeler görülmeye başlandı! Yazıcılar onlar ile tanıştığımız günden beri, pek çok gelişmeye uğradı ve birçok farklı modele ayrıldı! Fakat günümüzde en popüler olanları; bitmeyen kartuşlu yazıcılar!

  Bitmeyen kartuşlu yazıcı nedir? Bu soru, günümüzde pek çok kişinin kafasını kurcalamakta. Çünkü insanlar, kendi kendilerine bir türlü bitmeyen kartuşlu yazıcı nedir ‘in cevabını veremiyor! Yaygın olan ve pek çok yerde karşımıza çıkan püskürtmeli yazıcılar; kağıtların üzerine doğrudan minik mürekkep damlacıkları püskürtürken, bitmeyen kartuşlu yazıcılar ise; kartuş bölgesine özel olarak monte edilen tanklar vasıtası ile dışarıdaki haznelerden, hortumlar yardımı ile 4 çeşit mürekkebi kartuşlar içine çekebiliyor! Fakat hayal kırıklığına uğratacak detayı sizler ile paylaşmak gerekirse; bitmeyen kartuşlu yazcıların kartuşları da tükeniyor! Fakat bitmeyen kartuşlu yazıcılar, diğer yazıcılara oranla %90 daha fazla baskı sayısını kullanıcılara sunuyor! Sizler için bitmeyen kartuşlu yazıcılar ı araştırarak bir liste haline dönüştürdük ve bu listeye, bitmeyen kartuşlu yazıcılar 2016 ismini verdik!

  Canon E514 – Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar 2017 TavsiyeUSB 2.0 bağlantısı ile satışa sunulan Canon E514, renkli ve siyah beyaz baskılar elde edebiliyor! Canon E514 ün elde ettiği baskılar, 4800×1200 dpi çözünürlüğe sahip oluyor! Canon E514, kullanıcılarına aynı zamanda fotoğraf baskısı da sunubiliyor! Tüm bu özelliklere ek olarak Canon E514, fotokopi çekebilme özelliğine de sahip! 43 dB gibi düşük bir gürültü ile çalışan Canon E514, kartuşları tam dolu bir şekilde satışa sunuluyor. 240 Türk Lirasına satılan Canon E514, kullanıcılara sunduğu bunca özellik ve düşük fiyat performansı ile bitmeyen kartuşlu yazıcılar 2017 listemizde ilk sırayı almaya hak kazanıyor!

  Canon Mg2450 – Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar 2017 Tavsiye

  4 adet 100 mililitrelik tanka sahip olan Canon Mg2450, aynı zamanda tankları tam dolu şekilde satışa sunuluyor! Düşük maliyetli baskı sunan Canon Mg2450, bitmeyen kartuşlu yazıcılar 2017 listemizde 2. sırayı almaya hak kazandı! USB 2.0 ile bağlantı sağlayan Canon Mg2450, 2 yıl garantiye de sahip! Canon Mg2450, içerisinde tarayıcı özelliğini de barındırması ile kullanıcıların tercih ettiği, uygun fiyatlı bitmeyen kartuşlu yazıcılar arasında yer alıyor! 4800 dpi çözünürlükte baskı sunabilen Canon Mg2450, 170 Türk Liralık satış fiyatı ile de cepleri güldürüyor!

  Canon E484 – Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar 2017 Tavsiye

  Wi-Fi ve USB ile bağlantı sunan Canon E484, 4800 dpi çözünürlükte baskı kalitesi sunabiliyor! Canon E484, aynı zamanda faks özelliğini de içerisinde barındırıyor! Şık tasarımı ve birbirinden güzel özellikleri bir arada barındıran Canon E484, bitmeyen kartuşlu yazıcılar 2017 listemizde 3. sırayı almaya hak kazanıyor! Canon E484, aynı zamanda tarayıcı özelliği ile de kullanıcıların her türlü ihtiyacına yetişiyor! Canon E484, 250 Türk Liralık satış fiyatı ile de kullanıcıların yüzünü gülümsetmeyi başarıyor!

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  2 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  2
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x