Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Renkli Tonerli Yazıcı Tavsiyesi

  Renkli Tonerli Yazıcı Tavsiyesi
   

  Renkli Tonerli Yazıcı Tavsiyesi [Önerilen Modeller]

   Yazıcılardan renkli çıktıları rahatlıkla almak için renkli ve tonerli yazıcılar kullanmak gerekir. Renkli çıkartırken görsellerin anlaşılır ve net olması için ise kaliteli bir ürün seçimi yapmak gerekir. Renk Tonerli yazıcı tavsiyesi ile alacağınız yazıcılar arasında fiyat değişkenliği marka ve modellerin kullanım özelliklerine bağlıdır. Tonerli yazıcılar kullanarak masraflarınızı düşürebilirsiniz. Doldurulabilir olan tonerler renkli çıktıya sürekli ihtiyaç duyanlar için kaçınılmaz bir tercih olacaktır.

  Renkli Tonerli Yazıcı Tavsiyesi 2017

  Renkli Tonerli Yazıcı Tavsiyesi

   

  HP, Canon, Brother, renkli tonerli yazıcılar üzerine tavsiye edebilecek nitelikteki makineleri üreten markalardır. Bu yazıcıların fiyatları ise 320 TL’den başlayarak 2.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu fiyat aralığındaki seçimlerinizi yaparken; ne sıklıkla çıktı alacağınız, evde mi işyerinde mi kullanacağınız önemli faktörler arasındadır.

   

  HP LaserJet serisi ile yazıcılar üzerinde iyi bir satış alanı yakalamayı başardı. Bu başarısını sürdürürken LaserJet Pro P1102 ile evlerinizde kullanabileceğiniz bir makine satın alabilirsiniz. Bu modelin fiyatı Hepsiburada adresinde satış fiyatı 170 TL olarak karşımıza çıkıyor. İşyerinde kullanmak için yetersiz kalacağı düşünülen makinenin evlerde alınacak renkli çıktılar için ideal ve ekonomik olduğu söylenebilir. Evinizde kullanıp daha uygun fiyata alabileceğiniz bir başka ürün ise Brother HL 1111 modelidir. Bu ürün bitmeyen tonerli yazıcılar kategorisine giriyor. Bitmeyenkartus satış fiyatı 319TL ’dir.

  İşyerinizde kullanmak üzere daha profesyonel bir renkli tonerli yazıcı aramakta iseniz Canon ve HP markalarının daha üstün özelliklere sahip olan ürünlerini inceleyebilirsiniz. HP LaserJet 137fnw Tarayıcı+ Fotokopi + Faks Lazer Yazıcı 4ZB84A modeli toner seçeneğini dolumlu olarak sunuyor. Yazıcı özelliğinin yanı sıra tarayıcı, fotokopi, fax özellikleri barındırması ile işyerlerinde tercih ediliyor. Gittigidiyor üzerinde alabileceğiniz bu ürün 1.000 TL’den satışa sunulmaktadır. İşyerlerinde daha sıklıkla çıktı almak zorunda kalanlar için ise daha fazla bütçe ayırarak alabilecekleri harika bir ürünün tavsiyesinde bulunulabilir. Bu ürün ise yine HP’den ve LaserJet serisinden Pro P3015D modeli oluyor. 540 Mhz işlemci hızı ile ve 1 sayfada ortalama 0,02 TL baskı maliyeti sunması ile işyerlerinin tercihi bu üründen yana oluyor. Ürünün fiyatı ise GittiGidiyor sitesinde 2.430 TL olarak belirlendi. Bu rakamı verdiğinize pişman olmayacağınız, seri baskı yapabileceğiniz harika bir üründür.

  Renkli Tonerli Yazıcı Tavsiyesi olarak HP markasının Canon’a göre daha ön planda olduğu söylenebilir. HP daha geniş kullanım alanları bulmuştur.

  HP LaserJet M137FNW Kullanıcı Yorumları

  √Kurulum Kolay

  √Kablosuz kullanım

  √Fotokopi Hızı çok iyi

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  4 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  laptop servisi

  Paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum

  4
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x