Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Cam Balkon Tavsiyesi 2017

  Cam Balkon Tavsiyesi 2017
   

  Cam Balkon Tavsiyesi (2017)

  Evlerimizde bulunan balkonlar en çok işimize yarayan kısımlarıdır. Her şekilde kullanılabilir ve görünüm olarak da evlere ayrı bir hava verir. Balkonlar herkesin kendi yaşam tarzına var ve durumuna göre kullanım amacı değişen yerlerdir. Evinizde yer darlığı yaşıyorsanız, ek bir odaya ihtiyacınız varsa balkonlarınıza cam balkon haline dönüştürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken balkonunuzun durumuna göre nasıl bir şey düşündüğünüzü belirlemek. Yani cam balkon çeşitlerine göre kullanım durumunuz arasında bir karar vermek ve bu konuda bilen kişilerden yardım almak gibi. Balkon deyince ilk akla gelen hava alabileceğiniz, dışarı çıkmanın konforlu durumudur.

  Kendi balkonunuzda çayınızı yudumlamak, kahvaltı ve yemeklerinizi yemek güzeldir. Çünkü insana iyi gelir tabi hava da güzelse. Ama yağmurlu ve rüzgarlı hatta fırtınalı havalarda bunları yapmak mümkün değildir haliyle. Bu durumda cam balkonlar sayesinde balkonlarınızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İnşaat sektöründe gelişen ve moda haline gelen cam balkon ürünleri, binalara estetik ve alan kazandırmıştır. Balkonlar hem kapalı hem de açık olarak kullanılabilir hale gelmiştir.. Bu fikir insanlara çok cazip geldiği için talep de çeşitte çoğalmıştır. Binalar, işyerleri ve iş alanları daha geniş ve daha güzel hale gelmiştir. Bu ürünlerin bazıları teknik zorunluluklardan dolayı tercih edilmektedir. Sürme veya katlanır ürün tercihi ise tamamen beğeni ile alakalıdır. Cam balkon tavsiyesi 2017 modellerinden seçim yapabilirsiniz.

  Tavsiye edebileceğimiz bir kaç cam modelinden size uygun olanları seçebilirsiniz.

   

  Sürme Cam Balkonlar

  Balkonları ve bahçeleri tam olarak kapatan, kuşatan cam modelidir. Hem balkonunuz sıcak ve soğuk havadan korunmuş olur hem de dışardan gelen toz, toprak ve rüzgar gibi dış etkenlerden korunmuş olursunuz. Sürme cam balkonlar işyerlerinde ve restaurant gibi yerlerde de kullanılabilir. Görünüm olarak da modern ve hoş bir tarz oluşturur.

  Cam Balkon Tavsiyesi - Sürme Cam Balkonlar

  Cam Balkon Tavsiyesi – Sürme Cam Balkonlar

  Katlanabilir Cam Balkonlar

  Bu tip balkonlar balkonlarınızı ve kapalı tutmak istediğiniz mekanlarınızı istediğiniz zaman balkona dönüştürmenizi sağlar. Katlanma sistemi sayesinde balkonunuzu eski haline getirebilirsiniz. Cam balkon ürünleri içerisinde en popüler olanı katlanır olanıdır. Katlanır cam balkonlarda dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Kanat genişliklerinin ve yüksekliklerinin teknik olan sınırlar içerisinde kullanılması gerekir. 8 mm genişliğinde olan camlar belirli ölçülere kadar kullanılmalıdır. 250 cm’den yüksek olan kanatlarda gerekirse sabit bir alüminyum doğrama ile yükseklik 230 cm’e kadar düşürülmelidir.

  Katlanabilir Cam Balkonlar 

  Katlanabilir Cam Balkonlar

  Kelebek Cam Balkon

  Kelebek Cam Balkon Sistemleri pencere ve kapı olarak çeşitli şekillerde uygulanabilir. Kullanıldığı ortamlarda ferah bir görüş imkanı sağlar. Yatay eksen olarak çalışması mekanda ve evlerde yer kayıplarını en aza indirerek yeni kullanım alanları oluşturur. Kullanılan köşe takozları sayesinde su tahliyesi sağlanır.

  Kelebek Cam Balkon

  Kelebek Cam Balkon

   

  Park Alanı Askılı Cam Balkon

  Bu sistemde mağaza, cafeterya ve restaurantlar gibi cam ölçülerinin vitrin vazifesini görmesi amacıyla tasarlanmıştır. Normal cam kapı ile birlikte kullanılabilir. Gerekirse cam kapı üzerine de toplanılabilir. Her kanadı 4 teker rulman hareket ettirir. Kasa alüminyum kalınlığı 5mm dir. Sistem üstten askılı bir şekildeç alışır, altta taşıyıcı eşik olmadan çalışır. Camlar 10 mm temperlidir. Cam balkon tavsiyesi 2017 modelleri arasından seçim yaparak şık balkonlar elde edebilirsiniz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x