Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  En iyi kombi markası hangisi Kombi alacam ne önerirsiniz?

  En iyi kombi markası hangisi Kombi alacam ne önerirsiniz?
   

  En iyi kombi markası hangisi

  En iyi kombi markası hangisi, Kombi almaya mı karar verdiniz? Bu listeyi sizler için hazırladık. Kombi alacam ne önerirsiniz? Listesini incelemeden kombi almaya karar vermeyiniz. Sizler için uzun uğraşlar sonucunda bu listeyi oluşturduk.

  ECA Confeo Premix Yoğuşmalı Hermetik Kombi

  en iyi kombi markası hangisi

  Bu kombi ile 107.5’a varan verim sağlamanız mümkündür. %30 – %100 aralığında güç modülasyonu mevcuttur. Plakalı eşanjörlü, harici boyler bağlantılı ve sadece ısıtma amaçlı model seçeneği mevcuttur. Premix teknolojisine sahip paslanmaz çelik sarmal eşanjör sistemi vardır. 17 farklı emniyet sistemi mevcuttur. LCD ekran vardır. Hata kodları gösterimi ile arıza tespit imkanınız vardır. TSE, CE ve SEDBUK A belgelerine sahiptir. Kapasitesi 35 Kw dır. Baca tipi Hermetik, ısıtma tekniği yoğuşmalı olan bir kombi türüdür. Frekans kontrollü fan mevcuttur.

  Demirdöküm Nitromix P – 24 Premix Yoğuşmalı Kombi

  demirdöküm nitromix yoğuşmalı kombi

  Nitromix kombiler %108’lik verim değeri ile son derece ekonomik olarak çalışmaktadır. Uzun ömürlü paslanmaz çelik premix eşanjör sayesinde yüksek yakıt tasarrufu ve verim sağlanmaktadır. Akıllı ısıtma sistemi sayesinde ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sensörler ile alev modülasyonu sağlanmaktadır. Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu sunulmaktadır.

   

  Dijital ekran sayesinde tesisat ve kullanım suyu sıcaklık değerleri, tesisattaki su basınç değerleri ve hata kodları çok rahat bir şekilde izlenebilir. Kapasitesi 24 kW dır. Fan modülasyonu mevcuttur. EMC filtre vardır. Çift eşanjör tipi mevcuttur.  Akıllı ısıtma sistemi vardır. Ayarlanabilen ısıtma kapasitesi, alev modülasyonu, donma emniyeti, pompa blokaj emniyeti diğer özellikleridir. Yüksekliği 740. Genişliği 425, derinliği 310 mm dir. Net ağırlığı ise 32.3 kg dir. Elektrik beslemesi 230 V/50 Hz dir. Maksimum elektriksel güç 130 W dır. Atık gaz çıkışı çapı 60 – 100 mm dir. Cihazla verilen baca borusu uzunluğu 75 cm dir.

  Buderus Logamax Gb012 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

  Buderus Logamax GB012 Kombi Tavsiye

  Yoğunlaşma teknolojisi ile %103 verim sağlandığı ve daha düşük gaz tüketimi gerçekleştiren bir kombi türüdür. Tam emniyet sistemi ile güvenli işletim mevcuttur. Dijital ön panel ile 12 arıza tespiti mevcuttur. Tuş kilidi ile kontrol dışı fonksiyon değişikliğinin önüne geçmektedir. Düşük ses seviyesindedir. Bağlantı kiti sayesinde güneş enerjisi kollektörü ile kullanabilme özelliği mevcuttur. Geniş ve fonksiyonel dijital ekranı vardır. Donmaya karşı koruma özelliği mevcuttur.

  Arçelik Dgk Y 26 Hp Lcd Yoğuşmalı Kombi

  Arçelik DGK Y26 Kombi

  Yoğunlaşma teknolojisi ile %103 verim sağlamaktadır. Isıtma kapasitesi 25500 kcal/Kw, Norminal Isıl Güç Ayar Aralığı 31000 W dır. Enerji tüketimi 180 W, minimum kullanım suyu üretimi 2.0 L/min. Dır. Yerden ısıtma sistemine uygundur. Donma emniyeti, emniyet termostatı, emniyet ventili, hava emiş emniyeti, alev sönme emniyeti, 3 yollu vana blokaj sistemi, otomatik hava tahliyesi mevcut olan diğer özellikleridir. Yüksekliği 78, derinliği 30, genişliği 45 cm dir. Ağırlığı ise 39 kg dir.

  Baymak Lambert 24 LX FI Hermetik Konvansiyonel Kombi

   İstanbul Bilişim Baymak Lambert 24 LX FI 24,8 Kw 21300 Kcal/h Hermetik

  Maksimum verimin %93.6 olduğu dayanıklı bir kombidir. Maksimum ısıtma gücü 21.300 – 24.8 kcal/h – Kw dır. Isıtma devresi sıcaklık ayarı ise 30 – 85 derece arasındadır. Elektronik ateşleme tipi mevcuttur. Isıtma suyu devresinde donmaya karşı tam koruma, kullanım suyu devresinde donmaya karşı tam koruma, LCD gösterge paneli, arıza teşhis sistemi özelliklerine sahiptir. Yükseklik 725, genişlik 400, derinlik 300 mm dir. Hermetik baca çapı ise 60 – 100 mm dir.

  Kombi alacam ne önerirsiniz listesini böylece bitirmiş bulunmaktayız. Bu listede sizler için seçtiğimiz kaliteli kombi kısa bir şekilde tanıtmaya çalıştık. Bu kombilerden birisini seçmeniz halinde kesinlikle pişman olmayacaksınız.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  2 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  2
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x