Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Akıllı Telefonunuza Özel Tamir Yeri Tavsiyesi

  Akıllı Telefonunuza Özel Tamir Yeri Tavsiyesi
   

  Akıllı Telefonların Tamir İşlemleri

  Cep Telefonunuzu Tamir Ettirebileceğiniz Yerler

  Her gün birçok telefon alınıp satılıyor. Hem ikinci el olarak hem de sıfır olarak aşırı bir şekilde hızlanan alım satım işlemleri cep telefonlarında da en çok görülen ticaret alanı oldu. Birçok telefonun alım satımı yapılırken bozulan telefonlara da her gün bir yenisi ekleniyor. Cep telefonu piyasasında son yıllarda Türkiye’de ve dünyada akıllı telefonlar yer buluyor. İlk kez dokunmatik olarak karşımıza çıkan telefonlar hızla geliştirilerek tüm dünyayı sarsan bir akım başlattı. Akıllı telefonların tamirleri de haliyle zorlaştı. Birçok markanın ve modelin telefon tamiri yapılmaktadır. Fakat akıllı telefon tamirleri de oldukça pahalıdır. Binlerce TL ödeyerek alınan telefonlar düşme ya da bir yere çarpma karşısında oldukça dayanıksızlar.

  Akıllı telefonlarınız bozulduğunda eğer garantisi yoksa veya kullanıcı hatası olarak görüldüyse tamir ettirmek de oldukça zorlaşıyor. Çünkü bu sektörün belirli bir fiyat listesi yok. Çeşitli araştırmalar yapmadan telefonlarınızı tamir ettirmeniz zordur. Bu araştırmaları sizler için sunan bir web sitesi ile tanıştığınızda ön araştırma yapabileceğiniz ve ön bilgi olarak sağlayabileceğiniz bir bilgi ağına da katılmış olacaksınız.

  CepFix ile Telefonun Bozulduysa Tamir Ettirebilirsin

  Cepfix.com olarak hizmet vermeye başlayan web sitesi birçok akıllı telefon için tamir imkanı sunuyor. CepFix’e girerek bu site hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Telefonunuz bozulduğunda tamir ettirebileceğiniz aracı bir site olan Cepfix’e girdiğinizde karşınıza 3 adet form çıkacaktır. 1. Adımda telefonunuzun markasını seçeceksiniz. İkinci adımda ise modelini seçin. Ardından arıza kaydını bildireceksiniz. Burada karşınıza çeşitli seçenekler çıkacak. Şarj soketi arızası, Hafıza kartı problemi, Işık sensörünün çalışmaması, Ses problemleri, Video/fotoğraf arızaları, sıvı dökülmesi, Ses tuşu problemi, Ekran problemleri veya sistemsel donmalar gibi çeşitli arıza kayıtları arasından bir tanesini seçeceksiniz. Ardından son adımda buton olarak “Tamir Et” yazısını göreceksiniz. Bu yazının hemen altında bir fiyat belirtilecektir. Bu fiyat çerçevesinde telefonunuzu tamir edebileceksiniz. Tamir Et seçeneği ile devam ettiğinizde karşınıza bir form çıkacak. Burada sizden istenilen özel bilgileri doldurarak sıradaki adıma geçeceksiniz. Sıradaki adımda ise adres bilgilerinizi yazacaksınız ve telefonu teslim etmeniz gereken yer size bildirilecektir. CepFix ile telefon tamiri oldukça kolaylaşmıştır. Bu site aracılığı ile akıllı telefonlarınızda oluşan problemleri rahatlıkla çözebilirsiniz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x