Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Film izlemek istiyorum ne önerirsiniz

  Film izlemek istiyorum ne önerirsiniz
   

  Film izlemek istiyorum ne önerirsiniz, 2016 film önerileri, Piyasada birbirinden güzel kaliteli filmler bulunmaktadır. Sizler için bu filmlerin en güzellerini toplamak adına film izlemek istiyorum ne önerirsiniz listesini hazırladık. Beğeneceğinizi umuyoruz.

  Güzel bir Film izlemek istiyorum ne önerirsiniz?

  The Last Which Hunter ( Son Cadı Avcısı )

  Ünlü oyuncu Vin Diesel’in başrolde bulunduğu film gerçekten izlenmesi gereken filmlerden birisidir. Filmin yöneten kişi Breck Eisner’dir. Konusu ise son derece güçlü bir cadı avcısı olan Kaulder kraliçe cadıyı öldürmesinden sonra ölümsüzlük ile lanetlenmiştir. Cadılar kraliçe cadıyı canlandırmaya çabaladığı öğrenince macera başlamaktadır. Bilim kurgu hayranlarının seveceği türden bir fildir.

  My Name İs Khan ( Benim Adım Khan )

  Hint sinemasının en iyi filmlerinden birisidir. Asperger sendromu olan Müslüman ve Hintli bir adamın annesi öldükten sonra Amerika’ya yerleşmesini ve 11 Eylül saldırısından sonra kendisinin ve diğer Müslümanların yaşadıklarını çok dramatik bir şekilde seyirciye sunmaktadır. Bence bu filmi hiç beklemeden hemen izlemeye başlayın.

  Burnt ( Çok Pişmiş )

  Bradley Cooper’ın baş rolünde yer aldığı bir filmdir. Adam Jones , aşçılık kariyerinin girdiği kötü yollar ile mahvetmiş birisidir. Ancak zaman içinde kendini düzeltip, bir amaç için çalışmaya başlar. Onun için güzel, harika gibi sözcükler manasızdır, çünkü; o mükemmeliyetçi bir insandır ve hem ekibinde hem yemeklerinde bunu ister… Bu hırs dolu filmi izlemenizi öneririm.

  film-izlemek-istiyorum-ne-onerirsiniz

  Enemy At The Gates ( Kapıdaki Düşman )

  2.dünya savaşı hakkında birçok film yapılmıştır. Bunlardan biriside bu filmdir. Bu filmde rus bir keskin nişancı ile alman bir keskin nişancının birbirleri arasındaki rekabeti anlatıyor. Savaş filmi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir fildir. Jude Law bu filmin baş rol oyuncusudur.

  The Martian ( Marslı )

  Andy Weir’in yazdığı The Martian adlı bilim kurgu kitabından esinlenilmiştir. Mark çok yetenekli ve değişik özellikleri olan bir astronottur. Marsa yolculuk yapmak için gittiğinde marsta kalmıştır oradan kurtulamamıştır. Ölmemek için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Bitki vs üretip yaşam alnı yapmaya çalışmıştır. Dönmek için elinden geleni yapan bir astronotun hikayesidir. İzlenmesini tavsiye ederim.

  3 İdiots ( 3 Aptal )

  Bollywood film şirketinin yaptığı muhteşem bir filmdir. Mühendislik bölümü okuyan 3 arkadaşın isimleri Rancho, Farhan ve Raju’dur. Film de bunların hayatı anlatılırken okudukları hazır kötü eğitim sistemini eleştirmektedir. Bu 3 arkadaşın hayat hikayeleri birbirinden ilginçtir. İzlemenizi şiddetle tavsiye ettiğim bir filmdir.

  Mr Morgon’s Last Love ( Son Aşk )

  Evet Mr. Morgan gayet güzel bir adam şöyle bir bakınca peki ya içinde kopan fırtınalar… Eğer vaktinizi pişman olmadan ve yatağınızı da ağlayarak ya da sorgulayarak geçirmek isterseniz bu film tam size göre. Kesinlikle izlenmesini tavsiye ettiğim bir fildir.

  Captain America Civil War ( Kaptan Amerika İç Savaş )

  Kaptan Amerika serisi 2016 da vizyona girecektir. Bu seride kaptan Amerika eski arkadaşına yardım ediyor bu yüzden S.H.I.E.L.D ekibi tarafından durdurulmaya çalışılmaktadır. İronman da bunların peşine düşüyor kaptan Amerika da arkadaşının yakalanmaması için elinden gelen her şeyi yapıyor. Scarlett Johansson, Robert Downey Jr ve Chris Evans tekrar baş rolde olan isimler vizyona girer girmez izlenmesini şiddetle tavsiye ettiğim bir filmdir.

  Birbirinden güzel ve etkileyici filmleri sizlere kısaca tanıtmaya çalıştık. Bu filmlerin hepsi birbirinden kaliteli baş yapıtlar olma özelliği göstermektedir. Film izlemek istiyorum ne önerirsiniz listesini incelemeden film izlemeye karar vermeyiniz. Bu listeyi sizin için uzun uğraşlar neticesinde hazırladık, pişman olmayacağınızı umuyoruz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x