Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Mart 2016 Tavsiye Filmler

  Mart 2016 Tavsiye Filmler
   

  Mart 2016 Tavsiye Filmler, Her ay olduğu gibi Mart ayında da sinema severleri birbirinden güzel filmler bekliyor. Mart ayında çok sayıda Türk filminin yanı sıra popüler yabancı filmleri de görmek mümkün. Mart ayının son haftalarında ise sinema severleri birbirinden kaliteli seri filmlerin devam filmleri ile, aksiyon ve macera dolu süper kahraman filmleri bekliyor.

  Mart 2016 Tavsiye Filmler

  Uyumsuz Serisi: Yandaş (Divergent)

  Aynı isimdeki romandan uyarlanan film, gelecek yüzyıllardan birinde geçiyor. Filmin konusu gelecekte farklı yapıdaki insanoğlunun yaşama ve düzeni değiştirme mücadelesini ele alıyor. Aksiyon dolu bir film olmakla birlikte izleyiciye oldukça kaliteli görseller sunduğunu ve kesinlikle 3D izlenmesi gereken bir film olduğunu söyleyebiliriz.

  Annemin Yarası

  Annemin yarası oldukça duygu yüklü bir hikayeyi ülkemizin en profesyonel oyuncularından bazılarının oyunculuğuyla karşımıza çıkarıyor. Bosnalı Salih’in yetimhaneden çıkmasının ardından kendine bir yuva bulmasını ve sonrasında gelişen olayları merkezine alan film, beraberinde gizemi de getiren bir hikayeyle çıkıyor karşımıza.

  Kung-Fu Panda 3

  Serinin son filmi olan Kung-Fu Panda 3, içerisinde animasyon, aksiyon ve komedi barındırıyor. Önceki filmlerde Kung-Fu serüvenine çıkan ve başarılı işler çıkaran karakterimiz Po, bu filmde ailesi ile buluşuyor ve yaşadıklarını onlarla paylaşıyor. Diğer usta Kung-Fu savaşçısı dostlarıyla yine zorlu sorunların üstesinden gelmeyi başaran Po, bu filmde ailenin önemini de bizlere göstermekte. Film 18 Martta sinemalarda olacak.

  Batman v Süpermen Adaletin Şafağı

  25 Martta vizyona girmesi beklenen filmin fragmanında Batman ve Süpermen arasında çok sayıda aksiyon dolu kavga sahnesi olduğunu görüyoruz. Bu filmde Wonder Woman karakterinin de yer alırken, filmin sonunda karakterlerin bir ittifak yapacağını tahmin etmekte zor değil. Diğer süper kahramanların da yer aldığı “Justice League” serisi gibi bir serinin başlangıcı niteliğinde de görülen film, olaylara daha önceki filmlerde olduğu gibi insanlık gözüyle değil Süper Kahraman gözüyle bakıyor. Filmde tabi ki sadece birbirlerine karşı savaşan süper kahramanlar yok, aynı zamanda Dünyayı yok etmeye çalışan kötü adamlarımız da var. Filmde Ben Affleck’i Batman rolünde görürken, yeni bir Süpermenimiz olduğunu da söyleyebiliriz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x