Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  En güzel film önerileri 2017

  En güzel film önerileri 2017
   

   2017 En güzel film önerileri

  Pek çok insan için boş zaman aktivitesi olan film izlemek bazılarımız için de en değerli anlardan biridir. Bu anları değerlendirecek güzel filmi bulmak her zaman o kadar kolay olmaz. Film arayarak tüm zamanı geçirmek, film izlemeye niyetlenen çoğu kişinin başına gelen bir olaydır ne yazık ki. Güncel olmayan ve sadece yazılmış olmak için yazılan film tavsiyeleri listelerini unutun. Sizin hiç hazırladığımız En güzel film önerileri 2017 listesi ile en güzel filmlere zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Kıyıda köşede kalmış, klişe haline dönüşmemiş pek çok şaheseri listemizde bulabilir ve başka hayatlara başka pencerelerden bu en güzel filmler ile bakabilirsiniz.

  Tavsiye edilen filmler 2017 – En güzel filmler

  Can Dostum – Intouchables – En güzel film önerileri 2017

  Birbiri ile tamamen alakasız iki hayat bir dostlukla kesişebilir mi? Cevabınız ne olursa olsun bu film size çok şey katacak. Yamaç paraşütü kazası sonrasında tekerlekli sandalyeye mahkum kalan zengin aristokrat Philippe, evde yardımcı birini aradığı sırada karşısına çıkan ve varoşlarda yaşamakta olan Driss’i işe alır. Driss, bu iş için aranan pek çok özelliğe uymamaktadır ve hapishaneden daha yeni çıkmıştır. Film tavsiyeleri ararken eğer bu film ile karşılaştıysanız, tüm bu zıtlıkların arasından yükselen dostluk gözlerinizi yaşartacak. Hem en güzel dram filmleri arasında olan hem de komedi unsurları barındıran bu film ile gülerken gözyaşı dökeceksiniz.

  Jagten – En güzel film önerileri 2017

  İskandinav sineması sizi bu filmle pek çok duygunun içine çekecek. Haksızlık, masumiyet, adalet, çocukluk, dostluk ve daha pek çok kavramın çatıştığı bu filmde pek çok duyguyu bir arada hissedeceksiniz. Anaokulunda çalışan Lucas kendisine hiç yakışmayacak bir iftiraya maruz kalır ve hayatı tamamıyla değişir. Üstelik bu iftira da hiç tahmin edilmeyen biri tarafından ortaya atılacaktır. Lucas’ın yaşadığı kafa karıştırıcı durum sizi de uzun süre etkisi altına alacak.

  Hachiko: Bir Köpeğin Hikâyesi  – En güzel film önerileri 2017

  En güzel filmler arasında gösterilen Hachiko ile gözyaşlarına boğulmaya hazır olun. Sadece hayvan severlerin değil her yaştan herkesin ruhuna dokunacak olan bu film, gerçek bir olaydan ortaya çıkıyor ve en güzel dram filmleri nden biri arasında olmayı başarıyor. Bağlılık, sadakat ve sevgi bu film ile bambaşka boyutlara geliyor. Dostluğun sadece insanlar arasında olmadığının en büyük kanıtı olan ve film tavsiyeleri arasında oldukça iddialı bir aday olan bu film hayatınızda pek çok şeyi değiştirebilir.

  Le Hérisson – Yaşamaya Değer – En güzel film önerileri 2017

  Fransız sinemasından çarpıcı bir örnek. En güzel filmler arasında olan ve pek çok kişi tarafından keşfedilmemiş bu film dostluğun yaş farkı olmadığını gözler önüne seriyor ve ön yargıları yıkıyor. Gerek sonu gerekse başıyla sizi eşsiz bir ruh haline sokacak olan film tavsiyeleri arasındaki bu yapım, uzun süre etkisinden çıkamayacağınız nadir filmlerden biri.

  Yıldızlararası – En güzel film önerileri 2017

  Son yıllara damgasını vuran bu film sadece uzay meraklılarını değil pek çok yönüyle herkesi kendine bağlıyor. Mısır tarlalarından uzayın derinliklerine bir yaşam hikayesi… Boyut farklılıkları ve zaman kırılmaları ile dolu bu müthiş film herkes tarafından en güzel filmler arasında gösteriliyor.

  (500) Days of Summer – Aşkın (500) Günü – En güzel film önerileri 2017

  Aşka yepyeni bir bakış ve alışılmak bir romantik – komedi filmi. Kahkahayı ve gözyaşını aynı filmde birleştiren yapıtta, aşka inanmayan birinin kendini bir anda aşkın ortasında buluşu anlatılıyor. Acısı ve tatlısıyla aşkın her halini görebileceğiniz bu filmde güzel zaman geçirirken yeni bakışlar da kazanacaksınız. Günden güne bir aşkın hikayesi, Aşkın 500 günü…

  Halka – The Ring – En güzel film önerileri 2017

  2002 yılından bu yana efsaneler arasında gösterilen ve en güzel korku filmleri arasında olan Halka filmine listemizde yer verdik. Bir kasetin 1 hafta içinde insanların ölümüne sebep olmasıyla başlayan hikaye, Rachel’ın tüm olayı çözmek için kaseti izlemesi ile devam ediyor. Ölmeden önce 7 gün içinde tüm olayı çözmek zorunda kalan Rachel, beklediğinden daha kötü şeyler ile karşılaşacaktır. En güzel korku filmleri nden biri olup yıllardır popülaritesini koruyan Halka, uzun bir süre daha efsaneler arasında olacak gibi görünüyor.

  Leon – Sevginin Gücü – En güzel film önerileri 2017

  Küçücük ve sevgi dolu bir kalp, yıllardır kendi içinde olan birini yeniden dünyaya açabilir mi? Efsane bir dram filmi olan Leon, en güzel film tavsiyeleri arasında olup yıllardır yerini koruyor. Gerek müzikleri, gerek hikayesi ile hala pek çok t-shirt baskısında dahi afişini görebiliyoruz bu filmin. Natalie Portman’ın çocukluk yılları ile Jean Reno ve Gary Oldman’ın muhteşem oyunculuğu bu filmde birleşiyor.

  3 Ahmak – 3 Idiots – En güzel film önerileri 2017

  Hint sinemasının gelmiş geçmiş en eğlenceli filmi sadece güldürmekle kalmıyor düşündürüyor da. Eğitim sistemine, bilime ve arkadaşlığa yepyeni bakış açılarından bakan 3 Ahmak filmi ile film boyunca güldüğün her dakika düşüneceksiniz de. Her sözün aslında ne kadar doğru olduğunu düşünürken filmdeki komedi unsurlarına güleceksiniz. Öğrencilik hayatına ve sonrasına bir bakış olan 3 Aptal, en komik filmler arasında ve en güzel komedi filmleri nden biri olarak gösteriliyor. Hint sineması sevenlerin kesinlikle bayılacağı bir film olan 3 Aptal, Hint sineması hakkında önyargısı olan herkesi de yanıltmak için geliyor.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x