Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2019

Bebek arabası tavsiye

Bebek arabası tavsiye
 

Bebek arabası tavsiye ettiğimiz modeller

Bebek arabası tavsiye listemizle, bebeğinizi veya çocuğunuzu güvenle taşımanın, hem onun hem de sizin rahat etmenizi sağlayacak uygun bebek arabaları önerilerimizi makalemizde bulabilirsiniz. Günümüzde bebek arabalarının çok fonksiyonlu olduklarını, ana kucağı şeklinde çıkarılabilir modelleri olduğunu ve bebeğinize araba içerisinde geniş yer tanıdığını da söyleyebiliriz. Bu makalemizde size en uygun bebek arabası tavsiyesinde bulunmaya çalışacağız.

Hangi bebek arabasını almalıyım?

Bebeğiniz olduğunda ilk satın alacağınız ürünlerden olan bebek arabaları ile ilgili tavsiyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle, yazımızda sizlere bebek arabası tavsiye etmeye çalışacağız. Tavsiye edeceğimiz modellerin, klasik türlerden bir miktar daha pahalı ve işlevsel modeller olduklarını söyleyebiliriz. Klasik türden bebek arabalarında temel amaç, bir yerden diğerine giderken bebeğinizi pratik şekilde taşımaktır. Fakat kaliteli arabalarda ise bebeğinizin güvenliğinin de ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Üstelik bu arabalar çıkarılabilir bölümleriyle, tekerler sistemleriyle daha fonksiyonel ürünlere de dönüşmektedir.

kanz bebek arabası

 

Kanz Bremen

Kanz bremen fiyat performans açısından en kaliteli bebek arabalarından birisidir. Bebek arabası tavsiye ettiğimiz bu yazımızın en kaliteli ürünlerinden birisi olduğunu da söyleyebiliriz.

 

Kanz bremen bebek arabalarında yaygın şekilde aranan çift yönlü kol özelliği ile göze çarpan bir araba. Çift yönlü kol sayesinde bebeğinizin ihtiyacı olduğu zamanlarda sizi görmesini de sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede hem güvenli hem de sorunsuz bir yolculuk yapabiliyorsunuz.

Kanz Bremen bebek arabalarının en çok tercih edilen ürünlerden biri olmasında, arabanın bebeğinizin güvenliği oldukça başarılı bir şekilde sağlamasının payı büyüktür. Araba içerisindeki emniyet kemerleri ve hava alma bölümü gibi diğer özellikleri ile bebeğinizin güvenliğini temin eder. Bu bebek arabasının fiyatı 300 TL civarında.

bebek arabası tavsiye

bebek arabası tavsiye

Diamond Baby P101

Diamond Baby günümüzde en iyi bebek arabası modellerinden birisidir. Bebek arabasının fiyatı 190 TL civarında olmakla birlikte, arabanın, çift yönlü kullanma özelliği, 3 farklı kullanım imkanı, katlanabilir özelliği de bulunmaktadır. Aracın 15 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

Wellgro Voyage Bebek arabası

Wellgro Voyage

Wellgro Voyage bebek arabasının diğer modellere göre biraz daha kaliteli ve daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Arabanın fiyatı 600 TL civarında olmakla birlikte, çıkarılabilir ana kucağı olduğunu da ekleyelim. Araba bebeğinizin doğumundan büyüyene kadar kullanabileceğiniz bir araçtır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
bebek arabası tavsiye Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
bebek arabası tavsiye
Ziyaretçi

Bebek arabası için Diamond markası hoşuma gitti, daha hafif tipleri var mı acaba, eğer yok ise Wellgro Voyage marka tercihim olabilir çünkü sanki kullanışlı ama daha hafif duruyor gibi.