Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  İç Anadolu Bölgesi Otelleri Tavsiye

  İç Anadolu Bölgesi Otelleri Tavsiye
   

  İç Anadolu Bölgesi Otelleri Tavsiye

  İç Anadolu Bölgesi, 4 köşesi cennet olan ülkemizin, orta noktasında yer almaktadır ve 151.000 metrekare alana sahiptir. İç Anadolu Bölgesi, ülkemizin başkenti Ankara’yı da içerisinde barındırması ile özellikle sanayi alanında, oldukça gelişmiştir. Önceki çağlarda da birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İç Anadolu Bölgesi, tarihi ve kültürel açıdan da oldukça zengindir. İç Anadolu Bölgesi’ndeki tarihi ve kültürel bölgeleri gezmeniz ve gezinizi gerçekleştirirken de uygun fiyatlı oteller de konaklamanız için İç Anadolu Bölgesi otelleri isimli listeyi oluşturduk. İç Anadolu Bölgesi otelleri isimli listemiz; Ankara, Konya ve Eskişehir gibi alt başlıklara da ayrılmaktadır.

  Uygun Ankara Otel Tavsiye

  1-) Hotel Abro Sezenler – İç Anadolu Bölgesi Otelleri Tavsiye

  Ankara’nın Kızılay bölgesinde, misafirlerini ağırlamak için 7/24 hazır bulunan Hotel Abro Sezenler, misafirlerinin konforu için her detayı düşünmüş durumda! Hotel Abro Sezenler, şehrin merkezinde bulunması ile birçok bölgeye ulaşımı sorun olmaktan da çıkarıyor! Aynı zamanda Hotel Abro Sezenler, Esenboğa havalimanına da 27 kilometre uzaklıkta bulunuyor! Hotel Abro Sezenler, uygun konaklama ücretleri ile misafirlerinden tam puan alırken, uygun Ankara otel tavsiye listemize de girmeye hak kazandı! Hotel Abro Sezenler, misafirlerine; kapalı restoran, kablosuz internet, televizyon ve telefon gibi hizmetler sunuyor. Hotel Abro Sezenler aynı zamanda misafirlerine, bar hizmeti de vermekte. Sabah kahvaltılarının açık büfe şeklinde sunulduğu Hotel Abro Sezenler de sabah kahvaltısı hariç tüketilen tüm yiyecek ve içecekler, ekstra ücret dahilinde. Hotel Abro Sezenler de sabah kahvaltısı dahil, bir gece konaklamanın kişi başı ücreti; yalnızca, 67 Türk Lirası!

  2-) Ümit Pembe Köşk Hotel

  Ankara’nın Çankaya bölgesinde hizmet veren Ümit Pembe Köşk Hotel, 2010 yılından beri, 43 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile siz değerli konuklarını ağırlamak için hazır bekliyor! Esenboğa havalimanına 25 kilometre uzaklıkta bulunan Ümit Pembe Köşk Hotel, şehrin merkezinde bulunduğu için misafirlerine ulaşım konusunda da zorluk yaşatmıyor! Uygun fiyatlı konaklama ücretleri ile dikkat çeken Ümit Pembe Köşk, Hotel uygun Ankara otel tavsiye listemizde de ikinci sırayı almaya hak kazandı! Ümit Pembe Köşk Hotel, misafirlerine; konferans salonu, kablosuz internet bağlantısı, kiralık kasa, kapalı restoran, asansör, otopark ve A la Carte restoran gibi özellikler sunmaktadır! Aynı zamanda televizyon ve telefon, tüm odalarda standart olarak mevcuttur! Tüm bu hizmetlerin karşılığı, sabah kahvaltısı dahil, Ümit Pembe Köşk Hotel de bir gece geçirmenin kişi başı ücreti; yalnızca, 80 Türk Lirası.

  1-) Otel Selçuk Mevlana

  Konya’da 80 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile hizmet veren Otel Selçuk Mevlana, misafirlerinin konforunu düşünerek, odalarını açık renkler ile dizayn etmiş durumda! Otel Selçuk Mevlana, Konya havalimanına 16 kilometre mesafede bulunuyor, şehir merkezine ise; adeta yürüme mesafesinde. Otel Selçuk Mevlana, misafirlerine; asansör, kablosuz internet, otopark, konferans salonu, kapalı restoran ve A la Carte restoran gibi hizmetler sunmakta. Otel Selçuk Mevlana, aynı zamanda ücretsiz olarak fitness, sauna ve hamam hizmetleri de sunmakta! Uygun fiyatlı oteller arasında yer alan Otel Selçuk Mevlana, uygun Konya otel tavsiye listemize de girmeye hak kazandı. Tüm hizmetlerin karşılığında, Otel Selçuk Mevlana da bir gece konaklamanın, kişi başı bedeli; yalnızca, 80 Türk Lirası.

  2-) Paşapark Hotel Selçuklu

  Konya’nın Selçuklu bölgesinde hizmet veren Paşapark Hotel Selçuklu, misafirlerini gülen yüzler ile uğurlamak için 7/24 kesintisiz hizmet vermekte. Havalimanına 16 kilometre uzaklıkta bulunan Paşapark Hotel Selçuklu, standart olarak odalarında; televizyon, telefon ve kasa hizmetleri sunmakta. Paşapark Hotel Selçuklu, misafirlerine; kapalı restoran ve konferans salonu gibi hizmetler de vermekte. Uygun fiyatlı oteller içerisinde yer alan Paşapark Hotel Selçuklu, uygun Konya otel tavsiye listemizde bulunmaya hak kazandı. Paşapark Hotel Selçuklu da bir gece konaklamanın kişi başı bedeli; yalnızca, 100 Türk Lirası.

  1-) Büyük Otel Eskişehir

  Eskişehir’in Tepebaşı bölgesinde hizmet veren Büyük Otel Eskişehir, 92 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile konuklarının memnuniyeti için hizmet vermekte. Eskişehir havalimanına 8 kilometre gibi kısmen yakın bir mesafede bulunan Büyük Otel Eskişehir, birçok kilit noktaya da benzer uzaklıkta. Büyük Otel Eskişehir, misafirlerine; kapalı restoran, bar, otopark, kablosuz internet ve A la Carte restoran gibi hizmetler sunuyor. Uygun konaklama ücretleri ile dikkatleri üzerine çeken Büyük Otel Eskişehir, uygun Eskişehir otel tavsiye listemize de girmeye hak kazandı. Tüm hizmetlerin karşılığı, Büyük Otel Eskişehir in misafirlerinden talep ettiği miktar; yalnızca, 55 Türk Lirası.

  2-) The Merlot Hotel

  2013 yılından beri hizmet veren The Merlot Hotel, 80 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Eskişehir havalimanına 2 kilometre uzaklıkta bulunan The Merlot Hotel, misafirlerine güzel konaklamalar yaşatmak için çaba sarf etmeye devam ediyor. The Merlot Hotel, misafirlerine; A la Carte restoran, asansör, doktor, otopark, konferans salonu, kablosuz internet ve araç kiralama hizmetleri sunarken, aynı zamanda misafirlerine ücretsiz olarak; fitness ve televizyon salonu gibi hizmetleri de sunmakta. Uygun fiyatlı oteller arasında yer alan The Merlot Hotel, uygun Eskişehir otel tavsiye listemizde de yer almaya hak kazandı. The Merlot Hotel de bir gece konaklamanın, sabah kahvaltısı dahil, kişi başı bedeli; yalnızca, 80 Türk Lirası.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x