Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Uygun Otel Tavsiye Denizli

  Uygun Otel Tavsiye Denizli
   

  Uygun Otel Tavsiye Denizli

  Horozları ile ün salmış olan Denizli ilimiz, aynı zamanda ülkemizin en kalabalık 21. şehri. Ege bölgesinde yer alan Denizli; 20 plaka kodu, 258 alan kodu ve 12 bin metrekarelik yüzölçümü ile Ege ve Akdeniz bölgesini adeta birbirine bağlayan bir şehir konumundadır! Denizli bir sanayi şehri gibi görünse de yaklaşık 50 bin üniversite öğrencisine de ev sahipliği yapmaktadır! Aynı zamanda Denizli, yıl içerisinde birden fazla festivale de ev sahipliği yapmaktadır! Hala bu festivallerden birine tanıklık etmediğinizi düşünerek, sizler için en uygun fiyatlı oteller i araştırdık ve uygun otel tavsiye Denizli listesini oluşturduk! Uygun otel tavsiye Denizli listemizde birbirinden uygun fiyatlı oteller i, bir arada bulabileceksiniz!

  Uygun Otel Tavsiye Denizli

  1-) Otel Laodikya – Uygun Otel Tavsiye Denizli

  Otel Laodikya, Denizli’nin merkezinde, 76 odalık misafir ağırlama kapasitesi ile hizmet vermeye devam ediyor! Otel Laodikya, havalimanına 60 kilometre uzaklıkta bulunuyor ve Pamukkale’ye sadece 20 kilometre mesafede! Otel Laodikya, uygun fiyatlı oteller arasında başı çekmesi ile dikkatleri üzerine topluyor ve böylece uygun otel tavsiye Denizli listemizde de başı çekiyor. Otel Laodikya, misafirlerine; A la Carte restoran, bar, konferans salonu, araç kiralama, otopark, asansör, kapalı restoran ve internet bağlantısı gibi hizmetler sunuyor. Sabah kahvaltısı dahil, Otel Laodikya bir gün geçirmenin kişi başı bedeli; yalnızca, 82 Türk Lirası!

  2-) North Point Hotel Denizli – Uygun Otel Tavsiye Denizli

  North Point Hotel Denizli, 95 odalık misafir konuk etme kapasitesi ile 2006 yılından beri hizmet vermekte! Denizli otogarına 1 kilometre mesafede bulunan North Point Hotel Denizli, aynı zamanda Çardak Havaalanına da 60 kilometre uzaklıkta bulunuyor! North Point Hotel Denizli, misafirlerine; A la Carte restoran, asansör, konferans salonu, açık havuz, araç kiralama, kapalı restoran, otopark ve internet bağlantısı gibi hizmetler sunuyor! Tüm bu hizmetler karşılığı, North Point Hotel Denizli nin misafirlerinden 1 gün için talep ettiği miktar; yalnızca, 100 Türk Lirası!

  3-) Umut Thermal Spa Wellness Hotel (Denizli)

  Umut Thermal Spa Wellness Hotel, Denizli’nin Sarayköy bölgesinde, 2010 yılından beri, 117 oda kapasitesi ile hizmet vermekte! Umut Thermal Spa Wellness Hotel in tasarımı ile birçok kişiyi anılarına götüreceği kesin. Umut Thermal Spa Wellness Hotel, misafirlerine; A la Cart restoran, açık ve kapalı havuz, asansör, açık ve kapalı restoran, doktor, market, güzellik salonu, otopark ve 3 adet bar hizmeti sunuyor! Umut Thermal Spa Wellness Hotel misafirleri aynı zamanda; fitness, hamam, sauna ve tv salonu gibi aktivitelerden de ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor! Tesis sınırları içerisinde çocuk havuz ve parkına da yer ayıran, Umut Thermal Spa Wellness Hotel de bir gece geçirmenin kişi başı ücreti; sadece, 125 Türk Lirası!

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x