Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2020

Aile Arabası Tavsiye

Aile Arabası Tavsiye
 

Aile Arabası Tavsiye / Aile arabaları 2. el

Günümüzde araba satın alırken tercihlerin çocuklu ailelerde geniş modellere yöneldiğini görüyoruz. Büyümekte olan ailelerde tercih edilen aracın da gelecekte ailenin fert sayısına göre şekillendiğini söyleyebiliriz. Aile arabası tavsiye olarak tasvir edilen arabaların iki temel özelliğinin bulunduğunu da belirtelim. Bu araçların içi geniş olduğu gibi güvenli olma özelliği de taşıyorlar.

 

Bununla birlikte son yıllarda aile arabası kavramının da bir miktar değiştiğini söyleyebiliriz. Eskiden tercih edilen arabalarla günümüzde tercih edilen arabalar arasında özellikle koltuk sayısı açısından ciddi bir fark olduğunu görüyoruz. Günümüzde aile arabası olarak tercih edilen araçların çoğunluğunun 7 adet koltuğa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki bu noktada aile arabasından kastın geniş aileler olduğunu da ekleyelim. Eğer geniş bir aileniz varsa bu durumda aracınızda da çok sayıda koltuğa ihtiyaç duyuyorsunuz diyebiliriz. Bu nedenle bu yazımızda sizlere hem kaliteli hem de geniş aile arabası tavsiye edeceğiz.

 

Citroen Grand C4 Picasso

Citroen aile arabası tavsiye üretiminde en başarılı markalardan birisi. 7 koltuklu Grand C4 Picasso aracıyla, bol çocuklu geniş ailelerin aradığı aracı temin ediyor diyebiliriz. Aracı ağırlık ve yakıt yakma oranına göre değerlendirecek olursak, oldukça başarılı bir araba olduğunu da söyleyebiliriz. 90 TL civarında fiyatı olan aracın, şehirlerarası yolda yakıt tüketim miktarının 3.8 litre olduğunu söyleyebiliriz.

Grand C4 Picasso geniş iç hacımın yanı sıra güvenli bir sürüş deneyimini de sunuyor. Üstelik sadece sürücüleri değil, araç içerisindeki yolcuların da güvenliklerini yan ve yolcu hava yastıklarıyla sağlıyor.

Toyota Verso

aile arabası tavsiye, Toyota Verso

Aile arabası tavsiye ettiğimiz bu yazımızda diğer bir güvenli ve geniş iç hacime sahip araç olarak karşımıza Toyota Verso çıkıyor. Verso’nun kolay katlanabilir koltuklarıyla tek bir hamle de geniş iç hacime sahip olabildiğini söyleyebiliriz. Üstelik bu aracın da toplam koltuk sayısı 7’dir. Uzun yolda yakıt tüketim miktarı 3.9 litre olan Verso’nun deri koltukları bulunurken, koltuklarda ısıtma sistemi dahi düşünülmüş. Arabanın fiyatının ise benzinli veya dizel olmasına göre değiştiğini söyleyebiliriz. Benzinli motorda fiyatın 70 bin TL, dizel motor fiyatının ise 83 bin TL’den satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir