Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Öğrenci İçin En Avantajlı Hat 2017

  Öğrenci İçin En Avantajlı Hat 2017
   

  Öğrenci için Avantajlı hat 2017

  İhtiyaçlarımızı düşündüğümüzde ilk sıralarda yer alacak şey tabi ki cep telefonudur. Düşünün dışarı çıkacaksınız ve yanınızda olmazsa olmazlar nelerdir? Tabi ki cüzdan ve cep telefonu ilk ikiyi alır bu listede. Hele ki öğrenciyseniz elinizden düşmeyen şey cep telefonudur ve sizin vazgeçilmezinizdir. Her öğrencinin cep telefonu hattı alırken aklında ki yegane şeyler vardır. Ucuz olsun, interneti çok olsun, mesaj hakkı her yöne olsun, dakikada biraz olsa yeter. Öğrencilerin aslında ilk tercihi ucuz olmasıdır ve bu nedenle de öğrenci için en avantajlı hat 2017 de dağıtım şirketlerini araştırırlar. Ama ucuz olacak diye de berbat bir şeyi asla almazlar. Genel olarak Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bu konuda en büyük şirketlerdir. Bunların yanı sıra bir sürü şirket varken asla önerilmez. Türkiye şartlarında en iyi çekim gücü olan hatlar bunlardır çünkü. Öğrenci uğraşmayı sevmez. Bu yüzden Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone en iyi en güzel çekim gücü olan hatlar. Şimdi bu cep telefonu hatlarını inceleyelim;

  Turkcell

  Cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri kendini gösterip firmanın hakimi olmayı başarmış bir şirket. Altyapısı diğer bütün hatlardan daha iyi olduğu bir gerçek ve sürekli üstüne katarak ilerliyorlar. İnternet hızı konusunda çok iyi durumda ve gerçekten kullanıldığında kendini hissettiriyor. Kapsama alanı konusunda da Türkiye’nin genelinde her yerde sorunsuz bağlantı kurabiliyorsunuz ama ücret konusunda kaliteli hizmetinin karşılığını istiyor diyebiliriz. Diğer firmalara göre biraz pahalı da olsa ödediğiniz ücretin karşılığını alabiliyorsunuz. Faturalı ve faturasız hat seçenekleri mevcut ve faturalı hat alanlara belli bir süre sonrasında faturaya ek cep telefonu verebiliyor. Genel anlamda düşündüğümüzde çok kaliteli ve pahalı bir hat. Kalite benim için en önemli unsur diyenler tercih edebilir.

  Vodafone

  Eskiden farklı bir isimdeyken birkaç senedir Vodafone şirketinin sahip olduğu hat kalite konusunda gittikçe artan bir grafik izliyor ve her geçen gün bir nebze daha ileri gidiyor. Kapsama alanı konusunda bir Turkcell olamasa da zor bir durum olmadığı sürece her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Birçok kampanyası ve tarifesi olan bu şirket ücret konusunda da Turkcell’den ucuz ama Turkcell kadar hızlı değil. Aynı zamanda bu şirketinde faturalı ve faturasız hat seçenekleri var. Faturasız hatlarda da tarife seçenekleri olan bu şirket imkan konusunda da gerçek anlamda başarılı. Faturalı hatlarda taahhüt sözü karşılığında faturaya ek şekilde cep telefonu alabiliyorsunuz. Tabi bu taahhüt bozdurursanız ciddi ücretler ödemeniz kaçınılmaz oluyor.

  Türk Telekom

  Bir kaç sene önce farklı bir isimden devralınan bu şirket gittikçe iyileşse de mükemmele ulaşamadı. Kapsama alanı konusunda genel anlamda sorun yaşamazsınız ama bazı zor yerlerde sizi yüz üstü bırakabilir. İnternet hızı konusunda da diğer şirketleri yetişmiş durumda olan bu hat diğerlerinden çok daha ucuz durumda. Çok internet, çok SMS, çok dakika ve ucuz fiyat garantisi veriyor. Gerçekten de öyle ama kalite konusunda diğerlerine tam olarak yetişebilmiş değil. Genel anlamda düşündüğümüzde ucuz ama orta kalitede bir şirket olan Türk Telekom öğrenciler için kullanılabilecek bir şirket. En önemlisi ucuzluk olan öğrenciler genel anlamda bu şirketi tercih ediyor. Faturalı ve faturasız seçenekleri olan bu şirket faturalı hat kullanıp taahhüt verenlere de cep telefonu imkânı sunuyor.

  Genel sonuca bakacak olursak; Türkcell kalite konusunda en iyiyken bunun karşılığını isteyen en pahalı şirket. Ücretinin hakkını veriyor. Vodafone, Turkcel ile çok yakın kalitede ve yaklaşık aynı fiyat olmasına rağmen biraz ucuz denebilir. Türk Telekom ise ciddi anlamda en ucuz ve kalite konusunda en düşük şirket. Düşünüldüğünde ücretini karşılıyor. Sizde öğrenci için en avantajlı hat 2017 araştırması yaparak uygun tarife ile konuşmak isterseniz küçük bir araştırma yapmanız yeterlidir.

  Bir öğrencinin özellikle aradığı şeyin ücret konusunda ucuz olması olduğu için Türk Telekom en çok kullanılan öğrenci hattı konumunda. Kalite konusunda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom şeklinde bir sıralama varken ücret konusunda tam tersi mevcut

   

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x