Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Renkli Lazer Yazıcı Tavsiye

  Renkli Lazer Yazıcı Tavsiye
   

  Renkli Lazer Yazıcı tavsiye

  Günümüz teknolojisinde evde ve en çok iş yerlerinde ihtiyaç duyduğumuz elektronik eşyalardan biri de yazıcılardır. Bireysel veya kurumsal olsun fark etmez. Yazıcılar günlük işlerimizde evlerde, işyerlerinde, kurumsal ve özel şirketlerde yani her yerde işimize yararlar.

  Dosyalar için fotokopi çekmek, herhangi bir belgenin çıktısını almak, hatta çocuklarımızın ev ödevleri için bile gerekli bir makinedir. Günümüzde vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir. Genelde tercihen renkli yazıcılar kullanılır. Bazı belgeleri aslından ayırmayacak şekilde çıkarttığı için renkli yazıcılar tercih edilir. Eğer bir yazıcı almayı düşünüyorsanız alacağınız yazıcının modeli kullanım şekli ve buna benzer özelliklerini araştırarak ve kullananlardan bilgi alarak almanızı tavsiye ederiz. Özellikle piyasadaki düşük fiyattaki yazıcıları almamalısınız.

  Renkli Yazıcı Tavsiyesi 2017

  Renkli Lazer Yazıcı tavsiye

  Kaliteli Olanını Tercih Etmekte Fayda Var

  Genellikle renkli yazıcı bakılırken ucuz görünen ilk yazıcıyı alıp evinize işyerinize götürür kurarsınız. İyi çalışıyor gibidir. Ancak bu yazıcılar 3-5 gün sonra, bazen aldığınız anda itibaren acayip bir ses çıkarmaya başlarlar. Hatta sesi rahatsız edecek boyuta ulaşır. Bunun dışında çok kısa bir kullanımdan sonra bir bakarsınız kartuşu biter. Daha 1 ay önce aldığın renkli yazıcının kartuşu nasıl biter diyebilirsiniz. Bu kartuşlar genelde %25-%50 arasında bir doluluğu vardır. Bu yüzden çabuk biterler. Yenisini almak isterseniz aldığınız yazıcının fiyatı kadar daha ödemeniz gerekir. Zamanla 2-3 hafta kullanmadığınız takdirde, bir yazıyı yazdırmak istediğinizde kartuş kafasında okuma hatası verir. Bunun anlamı, bu yazıcıyı belli bir süre kullanmasanız maalesef uçları kuruma yapar. Hatta bazen okuma kafası bozulur.

  Sonuç olarak renkli yazıcı alacaksanız kalitelisini tercih etmeniz gerekir. All in One dedikleri çok fonksiyonlu yazıcılardan birini almak isterseniz ihtiyacınız olandan ve kalitelisini almalısınız. Ucuz olanlardan kaçının. All in One yazıcıların en kaliteli olanları Laser Yazıcı özelliğinde olanlardır. Uzun yıllar dayanır.

  HP Color Laserjet CP1025 Lazer Yazıcı Özellikleri:

  Hem paradan hem de yerden tasarruf etmek isterseniz bu ürünü alabilirsiniz. HP’nin en uygun fiyatlı renkli lazer yazıcısı ve aynı zamanda dünyanın en küçük yazıcılarından biridir. Belgelerinizde siyah Metinlerine yazdırabilirsiniz. Yumuşak renkler ve net resimlerle profesyonel, hatasız bir şekilde belgelerinizi çıkartır. Toner kartuşları orijinaldir ve  ColorSphere tonerle birlikte kullanarak çok kaliteli baskılar elde edebilirsiniz. Hızlı kurulumu vardır ve kolay bakım özellikleri ile işinizden uzak kalmazsınız. Yazıcınızı birkaç dakikada kurabilirsiniz. HP Akıllı Yükleme ile CD gerektirmez. Orijinal HP kartuşlarını takmak ve değiştirmek çok kolaydır. Enerji açısından dünyanın en verimli renkli lazer yazıcılarından biridir.  Anında Açılma özelliği mevcuttur. T Otomatik Açılma ve Otomatik Kapanma Teknolojisi sayesinde daha fazla tasarruf etmiş olursunuz.. Ücretsiz ve kolay geri dönüşüm imkânı vardır. Kartuşları geri dönüştürülebilir.

  Samsung Xpress M2020W Renkli Yazıcı Özellikleri:

  Samsung Xpress M2020W Yazıcı ile yazdırma dışında kolayca paylaşım da yapabilirsiniz. Her türlü içeriği yazdırmak için mobil cihazınızı Samsung Xpress M2020W serisine bağlantı yaptığınızda telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz. Kablosuz yadırma özelliğine sahiptir. Her Zaman Paylaşın Google Cloud Print, akıllı telefonlarda, tablet PC’lerde, Google Chromebook’larda, kişisel bilgisayarlarda ve diğer web bağlantılı cihazlarda da çalışır. Kolay  çalışma için tasarlanmıştır. Zamanınızdan ve emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar. Tek Dokunuş WPS Düğmesi Tek dokunuş WPS (Wi-Fi Korumalı Ayar) düğmesi ile tek bir dokunuşla kablosuz ağınıza hızlı ve güvenli şekilde bağlanırsınız.

  Canon MF628CW Renkli Yazıcı Özellikleri:

  Kullanması çok kolay, Wi-Fi özellikli A4 çok işlevli bir yazıcıdır. Küçük işletmeler, evler ve ofisler için eksiksiz çözümdür. Wi-Fi özellikli bu kompakt A4 lazer çok işlevli bir yazıcıdır. Bilgisayarlarınızda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde zahmetsizce kullanabileceğiniz yüksek kaliteli yazdırma işlemi, tarama ve faks özelliklerini kullanabilirsiniz. Yüksek baskı, fotokopi, tarama ve faks kalitesi sunar. Wi-Fi özellikli A4 çok işlevli yazıcı Dakikada 14 sayfa hızında baskı yapar ve tam renkli baskı yapar. Sezgisel renkli dokunmatik ekranla kolay kullanım özelliği mevcuttur. Canon Hepsi Bir Arada yedek kartuşlarıyla her zaman aynı güvenilirlik ve kalitedir. Dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden mobil çalışma yapabilirsiniz. Kâğıt belgeleri yakalamak, paylaşmak ve arşivlemek için güçlü tarama özelliği de mevcuttur. Ofis dışında belgelere erişebilmeyi ve belge paylaşmayı kolaylaştıran bulut bağlantısı ve düşük enerji tüketimi vardır. Bağlantı ve ağ olanakları için esnek seçenekler sunar.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x