Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Çamaşır makinesi önerileri

  Çamaşır makinesi önerileri
   

  Hangi Çamaşır Makinesini Almalıyım?

  Çamaşır Makinesi önerileri, Çamaşır makinesi satın almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sık kullanılan beyaz eşyalar grubuna girdiği için arızalanması da hızlı olmaktadır. Özellikle de uzun yıllardır kullanılan çamaşır makineleri artık kıyafetleri düzgün yıkamamasının yanı sıra çok su harcamaları ile de değiştirilmeye mahkum olmaktadırlar. Çamaşır Makinesi için uygun tavsiye markalar Vestel, Hoover, Hotpoint, Indesit gibi markaların yanı sıra daha üstün özelliklere sahip olan LG ve Samsung markaları üzerine de yoğunlaşmaktadır. Çeşitli fiyat aralıkları ile her bütçeye uygun olan çamaşır makinesi tavsiyelerini göz önünde bulundurarak, ihtiyacınızı karşılayacak nitelikteki beyaz eşyanızı satın alabilirsiniz.

  Çamaşır Makinesi Seçerken Kriterler Ne olmalı?

  Çamaşır makinelerinde tercih yapılırken enerji sınıfları, toplam kaç kg çamaşır yıkayabildiği, devirleri ve markası öne çıkmaktadır. Markanın öne çıkmasının sebebi ise kullandığı teknoloji alt yapısı ile birlikte verdiği destek konularının değerlendirilmesidir.

  INDESIT EWE Çamaşır Makinesi

  Indesit A+++ enerji sınıfında yer alan 9 Kg yıkama hacmi ve 1200 devire sahip harika bir çamaşır makinesidir. Benzer özellikler ile karşımıza çıkan markaların fiyatlarının neredeyse yarısı değerinde satışını yapmaktadır. Indesit EWE 81283 SL TK M A+++ 1200 Devir 8 KG Çamaşır Makinesi Beyaz modeli olan ürün N11 sitesinden 2300 TL olarak satışını sürdürmektedir. Bu rakam ile alacağınız çamaşır makinenizi uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece bu markayı tercih edip etmeyeceğinize karar vermelisiniz.

  Hotpoint Ariston

  Hotpoint Ariston ise 1.100 TL olarak Indesit A+++ enerji sınıfındaki IWE modeli ile birebir aynı özellikleri göstermektedir. Fakat aradaki 200 TL’lik fiyat farkı ise tamamen markadan kaynaklanmaktadır. Hotpoint ürünlerde sıkma hızı ayarlanabilmektedir. Bu özellik diğerinden ayıran fakat 200 TL fiyat farkının esas sebebi olmayacak olan özelliğidir.

  Çamaşır makinesi tavsiyelerinde en yüksek fiyatı ise Samsung ve Bosch markaları vermektedir. Samsung 9 kg yıkama hacmi ve 1400 devir özelliğiyle Media Markt mağazalarında 1800 TL’den satılmaktadır. Bosch ise yine Media Markt fiyatı esas alınarak kaliteli yıkama özellikleri ve 9 kg hacmiyle 2.149 TL’den satılmaktadır.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x