Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2019

Çamaşır makinesi önerileri

Çamaşır makinesi önerileri
 

Hangi Çamaşır Makinesini Almalıyım?

Çamaşır Makinesi önerileri, Çamaşır makinesi satın almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sık kullanılan beyaz eşyalar grubuna girdiği için arızalanması da hızlı olmaktadır. Özellikle de uzun yıllardır kullanılan çamaşır makineleri artık kıyafetleri düzgün yıkamamasının yanı sıra çok su harcamaları ile de değiştirilmeye mahkum olmaktadırlar. Çamaşır Makinesi için uygun tavsiye markalar Vestel, Hoover, Hotpoint, Indesit gibi markaların yanı sıra daha üstün özelliklere sahip olan LG ve Samsung markaları üzerine de yoğunlaşmaktadır. Çeşitli fiyat aralıkları ile her bütçeye uygun olan çamaşır makinesi tavsiyelerini göz önünde bulundurarak, ihtiyacınızı karşılayacak nitelikteki beyaz eşyanızı satın alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Seçerken Kriterler Ne olmalı?

Çamaşır makinelerinde tercih yapılırken enerji sınıfları, toplam kaç kg çamaşır yıkayabildiği, devirleri ve markası öne çıkmaktadır. Markanın öne çıkmasının sebebi ise kullandığı teknoloji alt yapısı ile birlikte verdiği destek konularının değerlendirilmesidir.

 

INDESIT IWE

Indesit A+++ enerji sınıfında yer alan 9 Kg yıkama hacmi ve 1200 devire sahip harika bir çamaşır makinesidir. Benzer özellikler ile karşımıza çıkan markaların fiyatlarının neredeyse yarısı değerinde satışını yapmaktadır. Indesit IWE modeli olan ürün HepsiBurada sitesinden 898 TL olarak satışını sürdürmektedir. Bu rakam ile alacağınız çamaşır makinenizi uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece bu markayı tercih edip etmeyeceğinize karar vermelisiniz. HepsiBurada üzerinden satışı yapılan bir diğer ürün ise Indesit IWD modelidir. A++ enerji sınıfı kategorisine giren ürün 7 Kg yıkama hacmine sahiptir. Fiyatı ise 749 TL’dir. Fakat 2 Kg daha fazla yıkama hacmine sahip olan diğer ürünü Indesit’in bu modelini gölgede bırakmıştır. Aralarındaki fiyat farkının fazla olmaması IWE modelini öne çıkarmaktadır.

Hotpoint Ariston

Hotpoint Ariston ise 1.100 TL olarak Indesit A+++ enerji sınıfındaki IWE modeli ile birebir aynı özellikleri göstermektedir. Fakat aradaki 200 TL’lik fiyat farkı ise tamamen markadan kaynaklanmaktadır. Hotpoint ürünlerde sıkma hızı ayarlanabilmektedir. Bu özellik diğerinden ayıran fakat 200 TL fiyat farkının esas sebebi olmayacak olan özelliğidir.

Çamaşır makinesi tavsiyelerinde en yüksek fiyatı ise Samsung ve Bosch markaları vermektedir. Samsung 9 kg yıkama hacmi ve 1400 devir özelliğiyle Media Markt mağazalarında 1800 TL’den satılmaktadır. Bosch ise yine Media Markt fiyatı esas alınarak kaliteli yıkama özellikleri ve 9 kg hacmiyle 2.149 TL’den satılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir