Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  AEG Çamaşır Makinesi Tavsiye

  AEG Çamaşır Makinesi Tavsiye
   

  Aeg çamaşır makinesi tavsiye, Çamaşır makineleri günümüzde evlerimizin olmazsa olmazı teknolojik aletleridir. Beyaz eşya sınıfına giren bu cihazlarda en kaliteli ürünlere sahip olan firmalardan birisinin AEG firması olduğunu söyleyebiliriz. AEG çamaşır makinesi tavsiye edeceğimiz bu yazımızda farklı fiyat aralıklarında ürünleri listelemeye çalıştık. Diğer çamaşır makinesi türlerinde de olduğu gibi AEG çamaşır makinelerinin de az enerji ve su harcama ve uzun ömürlü olma gibi kriterlere bağlı olarak fiyatlarında farklılıklar görüldüğünü söyleyebiliriz.

  Aeg çamaşır makinesi tavsiye

  AEG Türkiye’de uzun süredir özellikle çamaşır makinesi üretimi konusunda iddialı isimlerden birisidir. Firma her dönemde ürettiği teknolojiyle uyumlu ve kaliteli ürünleri sayesinde çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. AEG çamaşır makinesi tavsiye ettiğimiz bu yazımızda AEG makinelerini kapasiteleri ve enerji sınıfları açısından da değerlendirdik.

  AEG L68280FL

  AEG’nin bu modeli 1000 TL civarındaki fiyatı ile hem AEG’nin hem de piyasalardaki en uygun fiyatlı çamaşır makinelerinden birisidir. Makinenin bu fiyatta olması kalitesiz bir makine olduğu anlamına da gelmez. Özellikleri açısından oldukça yeterli ve kaliteli bir cihazdır. AEG’nin en kaliteli ürünlerinde olan özelliği ile enerji sınıfı açısından A+++ sınıfında bir cihazdır. 3 yıl garantisi olan çamaşır makinesinin 8 kg’a kadar yıkama kapasitesi de bulunmaktadır. Enerji tüketimi değeri 192 kW’dır bu bilgi aracılığıyla diğer makinelerle cihazı karşılaştırmak da mümkün.

  AEG L76680WD

  AEG çamaşır makinesi tavsiye ettiğimiz bu yazımızda kurutmalı çamaşır makinelerinden de bir örnek göstermek istedik. Kurutma özelliğine sahip olan bu modelin de 8 kg kapasitesi bulunuyor. Garanti süresi 3 yıl olan makinenin enerji sınıfı ise A sınıfıdır.

  AEG L87495

  AEG’nin en pahalı modellerinden birisi olan L87495 modelinin fiyatı 2300 TL civarında seyretmektedir. Kapasite olarak 9 kg’lik kapasitesiyle diğer makinelerden daha üstün bir özelliğe sahip olan bu makinenin, enerji sınıfı ise A-50%’dir. Makinenin 16 adet programı bulunur. Bununla birlikte çamaşır işleminin bitiş süresini de göstermektedir. Çocuk kilidine sahip olan makinenin kurutma özelliği bulunmamaktadır.

  Çamaşır makinesi alırken, enerji sınıfının ve bir seferde yıkanabilecek miktarın tasarruf açısından büyük öneme sahip kriterler olduklarını söyleyebiliriz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x