Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Renkli tonerli yazıcı alacam Ne önerirsiniz?

  Renkli tonerli yazıcı alacam Ne önerirsiniz?
   

  Hangi yazıcıyı önerirsiniz?

  Renkli tonerli yazıcı almaya mı karar verdiniz? Bu listeyi sizler için hazırladık. Renkli tonerli yazıcı alacam ne önerirsiniz? Listesini incelemeden yazıcı almaya karar vermeyiniz. Sizler için uzun uğraşlar sonucunda bu listeyi oluşturduk.

  Renkli Tonerli Yazıcı Önerileri 2017

   OKI C822N Renkli Tonerli Yazıcı

  Küçük boyutlu işletmeler ve küçük çalışma grupları için mükemmel bir yazıcıdır. A6 dan A3 e genişletilmiş medya esnekliği ve her gün alacağınız yüksek kaliteli çıktıların yanı sıra kompakt bir yazıcıdan elde etmenin faydasını sağlayacaksınız. C822N düşük sahip olma maliyetiyle, küçük bütçelerle bile kendi ofisinizde renkli baskılar almanız mümkündür. HD renk kalitesinde 23 ppm’e kadar A4 baskı hızı sağlamaktadır. Enerji ve maliyet tasarrufu çeşitleri sahip olma maliyetini azaltmaktadır. Etkinliği, verimliliği artırmaktadır. ProQ2400 çok seviyeli çıktı kalitesi, 1200×600 dpi baskı çözünürlüğü ve fotoğraf geliştirme ayarları keskin, temiz ve canlı fotoğraf görünümlü çıktılar alabilmektesiniz. 1321 mm uzunluğa kadar afişlere baskı yapabilirsiniz. Standart 400 sayfalık kağıt kapasitesi 930 a kadar çıkartılabilmektedir. 256 g/m2 ağırlığına kadar kağıtları baskı alabilmektesiniz.

  XEROX PHASER 6500N Renkli Tonerli Yazıcı

  Toner kartuşları entegre yazıcı kartuşlarına göre %80 daha tasarruf sağlaması en büyük özelliklerinden birisidir. Siyah çalıştır özelliği ile renkli toner bitse bile baskıya devam edebilme özelliğine sahiptir. Yoğun çalışma ortamları için ideal bir yazıcıdır. Görevleri olağanüstü baskı kalitesi, rakipsiz kolaylık ve her gün güvenilir özellikleriyle oldukça kaliteli bir renkli yazıcıdır.

  HP LASERJET PRO 400 M401A MONO Renkli Tonerli Yazıcı

  İş akışına uygun kaliteli renkli bir yazıcıdır. USB bağlantı noktaları ile doğrudan flash sürücüden yazdırmaya olanak sağlamaktadır. Kanıtlanmış HP LazerJet güvenirliliği ve ilk sayfadan son sayfaya kadar tutarlı baskı kalitesi ile içiniz rahat olsun. Kurulumu oldukça kolay orijinal HP kartuşlarıyla zamandan ve sık tekrarlanan baskı işleri için tasarlanmış isteğe bağlı yüksek kapasiteli kartuşlarla paradan tasarruf etme imkanı sizlerle. 300 sayfaya varan kağıt kapasiteli ile daha fazlasını yapın ve ya isteğe bağlı olarak 800 sayfaya yükseltin.Orijinal HP LazerJet toner kartuşlarını HP Planet Partners aracılığıyla kolayca geri dönüştürme imkanınız olacaktır. Ambalaj israfınızı azaltın. Orijinal HP toner kartuşu HP 80A yazıcının içinde sevk edilmektedir.

  Brother HL2250DN Renkli Tonerli Yazıcı

  Ağ bağlantılı çift taraflı baskılama özelliği olan kaliteli bir renkli tonerli yazıcıdır. Yoğun ofisler ve küçük çalışma grupları için ideal bir yazıcıdır. Profesyonel belgelerin üretimi için dakikada 38 sayfaya kadar hızlı ve çift taraflı yazdırma özelliği bulunmakta bu özelliği sayesinde diğer yazıcılara fark atmaktadır. Mobil cihazlarınızda kablosuz baskı alabilmeniz adına yazıcınızın AirPrint, Google Cloud Print ve Brother iPrint & Scan özelliklerini kullanabilirsiniz. Yazıcının esnek kağıt kullanımı imkanı sunarken, seçebileceğiniz opsiyonel yaklaşık 8000 sayfa toneri sayesinde düşük baskı maliyeti sunmaktadır. Ayrıca kolaylıkla tek yaprakta 2 ve 4 sayfa oluşturulabilmektedir. 36 ppm ila 40 ppm aralığında baskı hızı özelliği sayesinde, yüksek baskı hızları birden fazla kullanıcı ve yoğun baskı işleri için zamandan tasarruf sağlamanız mümkündür.

  Canon LBP6310DN Renkli Tonerli Yazıcı

  Çift taraflı baskı özelliğine sahip, ağa hazır, kompakt, siyah beyaz bu lazer yazıcı verimliliğinizi korumanızı sağlamaktadır. Dinamik küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ideal bir yazıcıdır. 2400×600 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir. 33 ppm siyah beyaz lazer yazıcısıdır. Maksimum 800 yapraklı kağıt kapasitesi bulunmaktadır.

  Renkli tonerli yazıcı alacam ne önerirsiniz listesini böylece bitirmiş bulunmaktayız. Bu listede sizler için seçtiğimiz kaliteli yazıcıları kısaca tanıtmaya çalıştık. Bu yazıcıların birisini seçmeniz halinde kesinlikle pişman olmayacağınızı düşünüyoruz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x