Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  10.000 TL ile Alınabilecek Araba Tavsiye

  10.000 TL ile Alınabilecek Araba Tavsiye
   

  Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından olan araba ihtiyacı, ihtiyaç olduğu kadar pek çok kişi için de ulaşılmaz durumda. Yüksek araba fiyatlarından ötürü araba sahibi olamayan pek çok kişi için alternatifler de yok değil. Sizin için hazırladığımız liste ile ikinci el olarak 10.000 TL ve civarında araba sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlı otomobil tavsiyesi olarak karşımıza çıkan ve memnuniyeti yüksek olan araçlardan haberdar olup, çok para harcamadan araba sahibi olabileceksiniz. 10.000 TL ile alınabilecek araba tavsiyesi olarak sizin için bir araya getirdiğimiz bu listeden kendinize en çok uyan arabaya kavuşabilirsiniz.

  Uygun fiyatlı otomobil tavsiyesi

  Daihatsu – Cuore

  Japon üretimi olan Cuore boyutları ve performansı ile sizi oldukça şaşırtacak. Fiyatına ve boyutuna karşın oldukça güzel bir performans sergileyen Cuore’yi ucuz araba tavsiye si olarak en uygun seçeneklerden biri olarak düşünebilirsiniz. Tork / Ağırlık oranı pek çok araca göre yüksek olduğundan ötürü sergilediği etkin hızlanma değerleri ile de sizi pişman etmeyecek. Özellikle 2006 modellerinden alacağınız performans ve hissedeceğiniz kalite fiyatına göre oldukça fazla olacaktır. 4.1 litrelik yakıt tüketimi de Cuore’nın bir başka avantajı. Düşük yakıt tüketimi, geniş iç hacmi ve uygun fiyatıyla en uygun araba tavsiyesi olarak listemizde yer ediniyor. 10.000 TL ile alınabilecek araba tavsiye si olarak değerlendirdiğimiz Cuore’nın otomatik modellerini de 15 – 16bin TL civarı fiyatlara alabilirsiniz.

   

  Suzuki – Alto

  Küçük arabalar arasında olan Suzuki Alto uygun fiyatlı araba önerisi olarak da oldukça ilgi görüyor. Hatchback kasa tipinde ve 68 beygir gücünde olan ucuz araba, en az 177 – en fazla 725 litrelik bagajı ile de çok amaçlı bir araba olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Sadece uygun fiyatlı otomobil tavsiyesi olarak değil pek çok yönden gözde arabalardan biri. Şehir içi 6.5 litrelik yakıt tüketimi de ortalama bir yakıt performansı sergilemekte. 10.000 TL ile alınabilecek araba tavsiye olarak Suzuki Alto mükemmel bir tercih olabilir.

  Daewoo – Matiz

  0.8i ve 1.0i motor seçenekleri ile karşımıza gelen ucuz araba önerisi Daewoo Matiz, 52 – 64 beygir gücüyle de sınıfına göre ortalama bir performans sergiliyor. Küçük yapısı ile şehir içi kullanım için oldukça uygun olan bu ucuz araba tavsiyesi, 6.4 litrelik şehir içi yakıt tüketimi ile de ortalama bir yakıt değeri gösteriyor. 10.000 TL araba önerisi olarak uygun bir seçenek olan Daewoo Matiz, park sorununu da boyutu ile ortadan kaldıracak.

   Chevrolet – Spark

  Chevrolet’nin küçük üyesi Spark, ucuz araba önerisi isteyen herkes için oldukça uygun. Şehir içi kullanımda benzersiz bir deneyim yaşatan Spark, 5.2 litrelik ortalama yakıt tüketimine sahip. Bu da aynı fiyat bandındaki araçlara göre oldukça iyi bir değer olarak karşımıza çıkıyor. 0.8 motoru ve 52 beygir gücüyle herkes için uygun fiyatlı bir şehir arabası olan Chevrolet Spark özellikle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir ucuz araba tavsiyesi. Sadece uygun fiyatlı otomotiv tavsiyesi olma özelliği ile değil en fazla 830 litre bagaj taşıma kapasitesi ile de boyutlarına karşın güzel imkanlar sunuyor.

   Ford – KA

  Şehir içinde görmeye oldukça alışık olduğumuz Ford Ka tabi ki de belli sebeplerden ötürü bu denli tutuluyor. Öncelikle ufak boyutlarıyla trafikte sağladığı avantaj ve kolay park gibi imkanlarıyla bayanların ve gençlerin gözbebeği oluyor. Aynı zamanda uygun fiyatlı araba önerisi olması pek çok kişi için araba ihtiyacını gidermede bir seçenek olarak ortaya çıkmasına neden oluyor. 5.5 Litrelik yakıt tüketimi ile de sınıfındaki araçlara yakın bir tüketim sergileyen Ford Ka, önümüzdeki yıllarda da en çok tavsiye edilen ucuz araba tavsiye leri arasında olacak gibi duruyor.

  Peugeot – 106

  Yılların efsanesi Peugeot 106 halen listelerde yer almaya devam ediyor. Özellikle 1.0 motoru ve 50 beygir gücündeki seçeneği ile çok tutulan Peugeot 106, uygun fiyatlı araba tavsiyesi olarak yıllardır tavsiye ediliyor. Ortalama yakıt tüketiminde de ortalama bir değer sunan ucuz araba tavsiyesi Peugeot 106, 6.5 litrelik ortalama yakıt tüketimi değerine sahip. Sadece ucuz araba arayan kişiler için değil eski araba severler tarafından da tutuluyor ve daha uzun süre daha yollarda görmeye devam edeceğiz.

  Citroen – Saxo

  Yollarda görmeye alışık olduğumuz bir araba daha. 1.4 SX modelinin 10.000 TL’ye alınabilecek araba olarak karşımıza çıktığı listemizde, Citroen Saxo 75 beygir güce sahip. Fiyatına nazaran güzel bir performans sergileyen Citroen Saxo, boyutları ile de tam bir şehir arabası. 5.2 litrelik yakıt tüketimi de oldukça ekonomik bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Citroen Saxo bir başka özelliği ile de bizleri şaşırtıyor. 0 – 100 hızlanması 12 saniye olan Citroen Saxo yakın fiyatlı pek çok aracı geride bırakıyor. Citroex Saxo’nun çıkabileceği en yüksek hız ise pek çok yakın segment aracına göre fazla. Bu değer 175 km/saat. Ucuz araba tavsiyesi arayan herkese önerebileceğimiz bu araç sizin de araba sorununuzu ekonomik olarak çözecek. 10.000 TL ile alınabilecek araba tavsiye olarak Saxo, beklentilerinizi karşılayacaktır.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Ford Ka bayan arabası olarak düşünülebilir ve Citroen de mantıklı alınabilir. Teşekkürler paylaşım için.

  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x