Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Orta Segment En İyi 3 Telefon

  Orta Segment En İyi 3 Telefon
   

  Orta Segment Telefonlar 2017

  Akıllı telefonlar artık her geçen günde hayatımızın içinde yer almaya devam etmektedir. Yaş gruplarına göre farklılık söz konusu olsa da artık büyük küçük demeden akıllı telefonlar ve orta segment en iyi telefonlar hemen herkesin elindedir. Telefonların bu kadar çok hayat içerisinde yer almasının sebebi kuşkusuz gelişen teknoloji ağı ve bununla birlikte değişen özelliklerdir. Telefonlar ilk çıktıklarında sadece konuşma özelliği gündemdeydi, ardından mesajlaşma trafiği gündeme oturdu, şimdilerde ise artık telefon yeri geldiğinde fotoğraf makinesi ya da video kamera, ya da bazen mp3 çalar, bazen de bir not defteri haline gelebilmektedir. Bu tür işlemlerin yayılmasıyla ve en önemlisi kullanımın genişlemesi ile birlikte alınacak telefonlarda da birtakım özellikler aranır oldu. Bunlardan en önemlisi ekran çözünülürlüğü, kamera özellikleri ve hızıdır. Akıllı telefonlarda artık sık sık ürün araştırılması söz konusu olmaktadır. Telefonlar yaklaşık 2 yılda bir yenilenme moduna dönülmüştür. Ve herkes kendi bütçesine göre bir telefon arayışına girer. İşte bu noktada orta segment en iyi 3 telefon önerisi ifade edilmeye başlanır.

  En iyi orta segment telefon demek, şarjı en çok giden, en son teknolojiye ayak uydurabilen, wifi gücü, oyun performansı ve ekran kalitesi iyi olan, en iyi kamera performansına sahip olan ve en iyi tasarıma ve işlemci gücüne sahip olan telefon demektir.

  Samsung Galaxy J7

  Orta Segment En İyi 3 Telefon

  Orta Segment En İyi 3 Telefon

  Samsung orta segment en iyi 3 telefon kategorisinde ilk dikkat çeken markadır. Hem fiyat hem performans olarak en çok alınan telefon olmayı başarmıştır. Uygun fiyat, estetik görünüş ve çeşitli özellikleri ile herkesin beğenip tercih edebileceği bir modeldir. Samsung da uzun pil ömrü dikkat çekici özelliğidir. 4G uyumlu telefonlardandır. Canlı renk ve keskin görüntüleri de kullanıcısını tatmin edecek özelliktedir.

  Htc Desire 820

  HTC çıktığı günden bu yana hayli dikkat çeken bir marka olmayı başarmıştır. Uygun fiyatı ve kullanıcıya hızlı kullanım imkanı sunabilen kalitede orta segment en iyi 3 telefon kategorisinde yer almaktadır. Büyük ekranı kullanım açısından son derece rahattır. Bir tablet büyüklüğündedir. Fiyatına göre beklenenden üstün bir performansı vardır. 5.5 inç ekranı kullanıcıyı kendisine çekmeye yetmektedir. 16 GB dahili depolama alanı dışında ek kartla bunu arttırabilme özelliği de mevcuttur.

  Samsung A3

  Samsung sürekli yeni çıkardığı ürünler dahilinde her kesine hitap etmeyi başarabilen bir marka haline gelmiştir. Hem farklı bütçelere hem de zevklere istinaden zarif metal tasarımı ile A3 hem uygun fiyatı hem de özellikleriyle en iyi olma listesinde yerini almayı başarmıştır. Samsung A3 yüksek görüntü kalitesi ve canlı renkleri ile dikkat çekmeyi başaran bir model olarak günlük kullanımlarda son derece etkilidir.

  Orta Segment En İyi 3 Telefon

  Orta Segment En İyi 3 Telefon

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x