Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  3D Projeksiyon Tavsiyesi 2017

  3D Projeksiyon Tavsiyesi 2017
   

  3D Projeksiyon Önerileri 2017

  Video projektör; yani hepimizin bildiği ismiyle projeksiyon cihazı, ikinci dünya savaşı sırasında gece görüşü sağlamak adına ay ışığından ilham alınarak icat edilmiş olup, sinema gösteriminde kullanılan sinema vizyon cihazlarının küçük ve daha kullanışlı selefi konumunda yer alır.

  Popüler olduğu ilk zamanlarda fiyatları çok yüksek olan projeksiyon cihazlarının, günümüzde her bütçeye uygun teknoloji, model ve kalite, çözünürlük gibi özellik sınıflarına ayrılmış olanlarını pazarda bulmak mümkün. Bu modelleri; cihazların geliştirilmeye başlandığı ilk yıllarda sunulan ampullü teknoloji, LCD yani likit kristal ekran teknolojisi ile geliştirilen LCD projeksiyonlar, günümüzden 5-6 yıl önce geliştirilen LED teknolojisi ve günümüzün son trendi ve sanal gerçekliğin en hissedilir noktası olan 3D teknolojisine sahip cihazlar olarak ayırabiliriz. Farklı modeller arasında 3D projeksiyon tavsiyesi 2017 modelleri her ihtiyaca uygun şekilde bulmak mümkün.

  3D Projeksiyon Tavsiyesi 2017

  3D Projeksiyon Tavsiyesi 2017

  2017 yılında birçok 3D model satışa sunulmuş 3D projeksiyon tavsiyesi 2017 şimdiden evlerde, okullarda, toplantı salonlarında yerlerini almışlardır. Kullanıma bağlı olarak bu modellerden, aydınlatma oranı yani lümen değerine, cihazın hacimsel boyutuna ve sabit ya da taşınabilir olmasına dikkat edilerek seçim yapılabilir.

   

  Epson Eh-Ls10500 Lazer 4k Projeksiyon Cihazı

  Uzun yıllardır farklı ofis cihazları ve teknolojinin evlere girmesinden itibaren de genel kullanıma yönelik elektronik cihazlar üreten Epson firması; bu yıl ilk 4K lazer projeksiyon cihazını kullanıcılara sundu. Günümüzün en yüksek görüntü sağlayan görüntüleme teknolojisi olan 4K lazer teknolojisine sahip olan EH-LS10500 modeli Epson’ ın pazardaki amiral gemisi konumunda. Bu cihaz aynı zamanda, günümüzün en yeni formatları olan HDR ve UHD-BD formatlarını da destekliyor. Modelin aydınlatma kapasitesi değeri 1500 ANSI lümen. Bu değer, hem ev sineması kullanımı, hem de orta büyüklükte toplantı salonları için oldukç başarılı görüntü sağlıyor. 3LCD teknolojisi ve RGB sıvı kristal deklanşörü ile, cihazın yanında verilen 3D gözlüklerinizi taktığınızda sinema keyfini en gerçek şekli ile yaşayabilirsiniz. Epson bu cihaz için hiç de kısa olmayan 30.000 saatlik bir ışık ömrü vermiş. 30.000 saat sinema keyfini ya da çalışanlarınızın slayt gösterimlerini 300 inçlik boyuta sahip yüzeylerde deneyimleyebilirsiniz. Cihazın arka aydınlatmalı uzaktan kumandası da paket içeriğine dahil.

   

  Casıo Xj-M155 Hibrid Projeksiyon Cihazı

  Pazarın liderlerinden olan Japon üretici Casio son yıllarda Hibrid cihazlar üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu yıl da XJ serisi ile 3D teknolojisi ve kompakt kullanım, yüksek değer gibi parametreleri bir araya getirdi. XJ-M155 projeksiyon cihazı serinin ev sinemasına uygun olan orta derecedeki modeli. Bu cihazda öne çıkan özellikler; gereksinimleri minimuma indirgeyen filtresiz DLP teknolojisi, lazer teknolojisi, 3.000 ANSI lümen aydınlatma değeri gibi parametreler şeklinde özetlenebilir. Cihazın 3.9 kg ağırlıkta olup, taşınabilir olması böylesi yüksek teknoloji bir ürün için hafife alınacak bir özellik değil. Paket içeriğinde taşıma çantası ve uzaktan kumandası bulunuyor.

   

  Nec L102w Led Profosyonel 3d Mobil Projeksiyon

  Lider firmalardan bir diğeri olan NEC ise bu yıla L102W mobil projeksiyon cihazı ile başladı. Ürünün rakipleri karşısında öne çıkmasını sağlayan 1,36 kg ağırlığı ve kablosuz bağlantı sağlayan WLAN özelliği ile pazarda büyük ses uyandıracağı kaçınılmaz bir gerçek. Ürün 1000 ANSI lümen aydınlatma değeri ile, ev sineması, küçük ölçekli toplantı salonları ya da okullarda sınıf kullanımı için ideal. 20.000 saatlik ışık ömrü ise ürünün kullanıcıya kazandırdığı avantajlarını arttırıyor. Ürünün küçük boyutlarına rağmen; HDMI, VGA, S-VIDEO, mini USB, USB Type-A noktaları ile bağlantı sağlanabiliyor olması ve pazarda bulunan tüm video formatlarını desteklemesi öne çıkan özellikleri arasında görülebilir ve 3D projeksiyon tavsiyesi 2017 modelleri oldukça uygun fiyata bulmak mümkün olmaktadır.

   

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x