Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2020

Bebek Telsizi Tavsiye

Bebek Telsizi Tavsiye
 

Bebek Telsizi Tavsiye yazımızda sizlere hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı bebek telsizi tavsiye edeceğiz. Farklı markaların kaliteli ürünlerinden de bahsedeceğimiz yazımızda, hem erkek hem de kız bebeklerinize uygun renk renk telsizleri listeliyoruz.

2018 Bebek Telsizi Tavsiye

Bebek telsizlerinin bebeğiniz olduğunda kesinlikle tercih etmeniz gereken ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihazların aynı zamanda kaliteli görüntü sağlayanları da vardır, sizlere bebek telsizi tavsiye ettiğimiz bu yazımızda o cihazlardan da bir örnek vereceğiz. Evli ve yeni çocuğu olmuş çiftlerin düzenli olarak bebeklerini kontrol edebilmeleri için telsiz türü cihazlara ihtiyaçları vardır. Bu çiftlere bebekleri uyurken her dakika onları düşünme ve endişelenme derdinden kurtarır. Telsizler sayesinde çiftler rahat rahat diğer işlerine konsantre olabilirler veya dinlenebilirler.

bebek telsizi tavsiye

Weewel WMA420

Bebek ürünlerinde kalitesiyle uzun yıllardır çiftler tarafından tercih edilen bir marka olan Weewel, WMA420 ürünüyle çok fonksiyonlu bir bebek telsizi sunuyor. Bebek telsizi tavsiye yazımızın kesinlikle en kaliteli ürünlerinden birisinin WMA420 ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın en temel özelliğinin 300 metre telsiz kapasitesi ve sesleri berrak şekilde iletmesi olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra cihaz, çekim sınırı dışına çıkıldığında veya pil biterken uyarı vermektedir. Cihazın bebeğinize sesinizi duyurma amaçlı çift yönlü kullanılabildiğini de ekleyelim. Tüm bu özelliklerine ek olarak dijital ekran özelliği ile bebeğinize ninni dinletme özelliği gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır. Bu kullanışlı cihazın ücreti ise sadece 170 TL.

 

Switel BCE

Bebek ürünlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı üretim yapan firmalardan bir diğeri ise Switel’dir. Switel’in BCE ürünü 150 metre mesafeye sahiptir ve ısı göstergesi bulunmaktadır. Özellikle bu modelin şekil açısında taşımaya oldukça elverişli bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bebeğiniz 1-2 oda uzaklıkta ise bu cihazı tercih edebilirsiniz.

motorola baby monitor

Motorola MBP421

Telefon ve telsiz sektöründe iddialı markalardan birisi olan Motorola, bebek telsizlerinde görüntülü telsiz teknolojisini en iyi adapte eden firmalardan birisidir. Eğer bebeğinizin sadece sesini duymakla yetinmeyip aynı zamanda görüntüsünü de görmek isterseniz, bu durumda MBP421 modelini 300 TL civarındaki fiyatıyla tercih edebilirsiniz. Cihazın 300 metre mesafesi ve gece görüşünde yüksek hassasiyeti de bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir