Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2019

Buzdolabı alacam ne önerirsiniz 2016

Buzdolabı alacam ne önerirsiniz 2016
 

Buzdolabınız artık gerekli işlevleri gösteremiyor mu, onu değiştirmek mi istiyorsunuz ya da evlilik hazırlığında mısınız? Sizler için buzdolabı alacam ne önerirsiniz 2016 listesini bu yüzden hazırladık. Bu listede kendi bütçenize ve düşündüğünüz özelliklere göre bir buzdolabı seçebilirsiniz.

Hangi Buzdolabını almalıyım 2016

LG GR-D34FBGHL

1001 Lt kapasiteli, 6 kapılı gardırop tipi bir buzdolabıdır. Akıllı depolama sistemi mevcuttur. Inverter Linear Kompresör sistemi vardır. A++ enerji sınıfına sahiptir. No Frost soğutma sistemi vardır. Raf sistemi temperli dir. LG’nin Hygiene Fresh teknolojisi pek çok kirlenme nedenini ortadan kaldırır. Yiyeceklerinizin temiz hava içerisinde ve kokusuz ortamda doğal tazeliklerini tamamen koruduğundan emin olabilirsiniz. Diğer buzdolaplarına göre %32 daha az enerji tüketimi ve %25 daha az çalışma sesi sağladığı laboratuvarlarda yapılan testler sonucunda anlaşılmıştır.

Samsung RF260BEAESL/TR

743 Lt hacimli gardırop tipi bir buzdolabıdır. Yeni iç tasarımıyla büyük koruma, kahvaltılık bölmesi, sebzelik özelliklerine sahiptir. Alan tasarrufu sağlayan, yüksek yoğunlukta LED aydınlatma daha parlak ışıkla buzdolabının her köşesini aydınlatan bir sisteme sahiptir. Samsung buzdolabı ile gıdalarınızı daha uzun süre daha taze tutun ve atıklarınızı azaltın! Samsung’un yeni teknolojisi hassas sıcaklık kontrolüne, buzdolabı ve dondurucu bölümlerinin ayrı ayrı soğutmasına yeni standartlar getirmektedir. Sonuç olarak gıdalar optimum nem ile taze kalması sağlanır. Samsung’un yeni düz hatlı kolay tutamacı çekmeceleri kolaylıkla ve uygun şekilde açmak için tasarlanmıştır.

 

Vestel Puzzle NF655 X

655 Lt bürüt hacme sahip gardırop tipi bir buzdolabıdır. VitaStore teknolojisi ile sebze ve meyvelerin ideal nem ve optimum sıcaklık seviyesinde saklanması sağlanır. Alt kısımda bulunan bölmeleri birbirinden bağımsız bir şekilde hem soğutucu hem de dondurucu olarak kullanabilirsiniz. Vestel Puzzle buzdolabının tüm akıllı özelliklerini kolay bir şekilde kontrol ve takip edebileceğiniz dokunmatik paneli sizlere kolay bir kullanım sağlamaktadır. Özel soğutma sistemi ile soğutucu ve dondurucu bölmeleri arasında ki koku geçişini engeller. Çift kompresör sistemi sayesinde oluşabilecek herhangi bir problemde yiyeceklerinizi daha uzun sürede zarar görmeden saklayabilir. Vestel Puzzle buzdolabının iç aydınlatma sistemini sağlayan LED ışıkları bulunmaktadır. Ayrıca 18 KG/24 SAAT dondurma kapasitesine sahiptir.

Bosch KGN57PI26N

505 Lt hacme sahip gardırop tipi bir buzdolabıdır. HydroFreshBox sistemi ile optimum nem oranının sağlanmasıyla meye e sebzeler iki kata kadar daha uzun süre taze kalır. FreshSense özelliği ile derin dondurucu içindeki sıcaklığın sabit kalması sağlanır. MultiAirflow sistemi ile buzdolabında ki her noktada eşit derecede soğukluk sağlanır. ChillerBox sayesinde et ve balık saklanacak bölmelerin daha soğuk olması sağlanır. Soğutma sistemi No Frost dur. Dondurma kapasitesi ise 10 KG/24 SAAT dir. Enerji tüketimi yılda 360 kWh dır. Çıkardığı ses seviyesi ise 43 Db dir. AirFresh hava temizleme filtresi, oluşturduğu düzenli hava akımı sayesinde yoğun kokulu gıdalardan gelen kötü kokunun buzdolabının içine yayılmasını ve bunların birbirine karışmasını engeller. Üstelik cihazın ömrü boyunca kullanılan bu filtrenin değiştirilmesi gerekmemektedir. Entegre kontrol paneli buzdolabınızın ve dondurucunuzun sıcaklıklarını ayarlamanızı sağlamaktadır. Bu hassas sıcaklık ayarı sayesinde buzdolabı ve dondurucu bölmesindeki yiyeceklerinizi uygun sıcaklıkta rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Şişe rafı, yumurtalık rafı bulunmaktadır. A+ enerji sınıfı mevcuttur. 185×70×75 cm boyutlarında bulunmaktadır. Çift kapı sistemi ile erişimi kolay bir buzdolabı özelliği taşımaktadır. Bosch garanti sistemi ile herhangi bir problem olmasında size uzun süreli garanti sistemi sunmaktadır.

Buzdolabı alacam ne önerirsiniz 2016 listesinin sonuna geldik. Size önerebileceğimiz buzdolabı marka ve modelleri yukarıda uzunca anlattık. Bu listeden kendinize uygun bir buzdolabı bulacağınıza eminiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
buzdolabı alacaklara tavsiye Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
buzdolabı alacaklara tavsiye
Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce evlendim, eşimle Bosch marka 390 lt lik buzdolabı aldık ancak ciddi anlamda pişman olduk açıkcası. Neden çünkü buzdolabı kapasitesi en az 450 lt ve üzeri olması gerek aksi halde küçük gelebiliyor. yeni evlenecek arkadaşlar dikkat 🙂