Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2022

  En İyi Elektrik Süpürgesi Tavsiye

  En İyi Elektrik Süpürgesi Tavsiye
   

  En İyi Elektrik Süpürgesi Tavsiye (2017)

  Eskiden el süpürgesi olarak kullanılan süpürgeler, teknolojinin gelişmesiyle yerini elektrikli süpürgelere bırakmıştır. Ev temizliğinde oldukça yardımcı olan ve birçok kişiye kolaylık sağlayan elektrikli süpürgeler, hemen hemen her evde bulunmaktadır. Bulunduğumuz alanın toz-kir gibi dış etkenlerden kaynaklanan maddeleri çekmeye yarayan bu ürün, kullanım açısından oldukça çeşitlilik göstermektedir. Elektrikli Süpürge Tavsiye olarak örnek verecek olursak;

  Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Tavsiye :

  • İçine çekmiş olduğu kir ve tozları torbasında biriktirdiğinden dolayı kullanımı kolaydır.
  • Toz torbasını temizlemek yerine kirli torbayı çöpe atıp, yeni torbayı takmanız gerekir. Buda havada toz oluşmasını engellemektedir.
  • İçerisinde bulunan hepa filtreler sayesinde en ufak tozları bile çekebilir.
  • Bu tip süpürgelerin en büyük dezavantajı, toz torbasından dolayı sıvı çekmek makineye zarar vermektedir.
  • Tek seferlik kullanılabilen toz torbaları maliyetli olabilmektedir.

  Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Tavsiye :

  • En küçük tozları çekebilme özelliğine sahiptir.
  • İçine koyulabilen özel parfüm sayesinde güzel koku yaymaktadır.
  • Su filtreli süpürgeler, toz hanesinin şeffaf olmasından dolayı temizlik esnasında içine çektiği tozu göstermek ve psikolojik olarak insanı rahatlatmaktadır.
  • Kötü koku yapmaması için her kullanımdan sonra mutlaka yıkanması ve kurulanması gerekmektedir.
  Silikon Filtreli Elektrik Süpürgesi Tavsiye :
  • Son teknolojiyle üretilen süpürge çeşididir.
  • Torbasız ve susuz olarak çalışan, oldukça kaliteli temizlik sunan bir üründür.
  • Yüksek ve sürekli emiş gücüne sahiptir.
  • Fiyatları diğer süpürgelere oranla daha pahalıdır.
  • Astım hastaları ve evcil hayvan besleyenlerin oldukça tercih ettiği bir üründür.

  Dikey Elektrik Süpürgesi:

  • Kullanım kolaylığından dolayı oldukça tercih edilen bir süpürge çeşididir.
  • Çok fazla yer kaplamayan, hafif ve pratik bir görünüme sahiptir.
  • Şarjlı modelleri sayesinde kablo kullanım derdine son vermektedir.
  • Mutfak gibi küçük alanların temizliği  dikey süpürgelerle daha rahat yapılmaktadır.
  • Çekim gücü diğer süpürgelere kıyasla daha azdır.

   

  En iyi elektrik süpürgesi markaları;

   

  Dyson DC52 Total Animal Elektrikli Süpürge Tavsiye

  Ömür boyu sıkıntısız kullanabileceğiniz bir süpürge düşünüyorsanız tercih etmeniz gereken marka Dyson’dır. İçerisinde bulunan silikon odacıkları sayesinde kolay ve etkili bir temizlik sağlamaktadır. Özel yapım gövdesi sayesinde hareketlerinizi kısıtlamadan temizlik yapabilme olanağı sağlamaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra farklı başlıkları sayesinde halıdan abajura kadar evinizde bulunan bütün eşyaları temizlemenize olanak sağlar.

  Elektrik Süpürgesi Tavsiye

  Arnica Bora 4000 2400 Walt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrik Süpürgesi Tavsiye

  Su filtreli süpürge denince akla ilk gelen marka olan Arnica, Türkiye’de oldukça tercih edilen bir markadır. Ayrıca  tasarım ve kullanım açısından oldukça beğenilen bir üründür. Süpürge içerisinde bulunan filtreler sayesinde çekmiş olduğu tozu tamamen suya hapsetmektedir. Su haznesi oldukça kolay temizlendiğinden dolayı zamandan tasarruf yapmak isteyenlerin tercihidir.

  Elektrik Süpürgesi Tavsiye

  Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Tavsiye

  Güvenilir markalardan biri olan Philips, üretmiş olduğu süpürge sayesinde oldukça kişinin tercihi olmuş durumdadır. Yüksek performansı ve A sınıfı enerjisiyle uzun süre kullanım sağlamaktadır. Yüksek emiş gücü ile yüzde yüz temizlik sunmaktadır. Farklı başlıkları geniş ve sert alanlarda en küçük tozları haznesine hapsetmektedir. Toz haznesinin temizliği kolay ve pratiktir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra uzaktan kumanda ile çalıştırma-duraklatma özelliği ile de teknolojik gelişmeleri yakından takip edenlerin tercih ettiği bir üründür.

   

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Elektrikli Süpürge Tavsiye modelleri için tıklayınız.

   

  Profilo  VC7PT20AF Su FİLTRELİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 2000 W

  Profilo güvencesiyle üretilen, su filtreli bu ürün 3.5 lt toz haznesi sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Sert zemin başlığının yanı sıra yastık ve mobilya için geliştirilen özel aparatları sayesinde eviniz için ideal temizlik sağlamaktadır.

  Fakir Darky 1600W 2in1 Elektrikli Süpürge

  Üçgen başlığı sayesinde köşedeki tozları çekebilen oldukça kullanışlı bir üründür. İç haznesinden çıkartılabilen gövdesi aynı zamanda el süpürgesi olarak da kullanılabilmektedir. Süpürge toz torbasız kullanım sağlar ve temizliği oldukça basittir. İçerisindeki toz haznesi diğer süpürgelere göre daha küçük olduğundan dolayı sık sık haznenin boşaltılması gerekmektedir. Birçok kişinin satın aldığı bu süpürge modeli oldukça iyi bir çekim gücüne sahiptir.

  Rowenta RO8341 Silence Force MultiCyclonic Elektrikli Süpürge

  Rowenta’nın ileri teknoloji ile üretmiş olduğu ürün, ultra sessiz çalışma sağlamaktadır. Bu sayede istenilen saatte hiç kimseyi rahatsız etmeden temizlik yapmayı mümkün kılar. Sessiz çalışma  özelliğinin yanı sıra Rowenta Elektrikli Süpürge, A Sınıfı enerjisi sayesinde tasarruf yapmanıza da sağlamaktadır. İçinde bulunan silikon filtreler sayesinde oldukça iyi bir çekim gücünün yanı sıra suyla yıkanabilen silikon filtreleri tıkanma yapmayarak uzun yıllar kullanım sağlamaktadır.

  Bosch BSG6B111 Elektrik Süpürgesi

  Oldukça hafif ve kullanışlı bir ürün sunan Bosch, beyaz eşyalarda olduğu kadar küçük ev aletlerinde de oldukça iddialı bir marka olmayı başarıyor.  Çekim gücünün ve performansının  yüksek olması birçok insanın tercih ettiği markalar arasındadır. Ürün, içerisinde bulunan 4 Litrelik geniş bir toz torbasına sahip olması ile uzun süre kullanım sunmakla beraber torba masraflarını da azaltmaktadır.

  Dyson DC51 Multi Floor 1300 Watt Elektrikli Süpürge

  Tüm dünyada oldukça rağbet gören bir marka olan Dyson, dikey süpürge seçeneğiyle de oldukça tercih edilen bir ürün olmayı başarıyor.  Silindir şeklindeki filtreleri dikey süpürgelere de uygulayan marka, bu modelde de ömür boyu filtre kullanım garantisi vermektedir. Ergonomik görünümü sayesinde tek elle kullanılabilmektedir. Ayrıca kıvrılabilen yer aparatı ve fırça aparatı sayesinde ulaşılması güç yerlerin temizliğini de kolaylaştırmaktadır.

  0 0 votes
  Article Rating
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Subscribe
  Bildir
  guest

  2 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  2
  0
  Would love your thoughts, please comment.x