Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2022

  Elektrikli Süpürge Tavsiye

  Elektrikli Süpürge Tavsiye
   

  Elektrikli süpürge hiç şüphesiz pek çok evin demirbaşlarından biridir. Günlük hayatımızda olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir ev aleti olan elektrikli süpürge alırken tavsiye edilen kriterlere dikkat ediyor musunuz? Pek çok kişinin fiyata ya da Watt’a bakarak karar verdiği bu seçim aslında pek çok farklı kriteri de içinde barındırıyor ve bu kriterlere uygun elektrikli süpürgesi tavsiye bulmak oldukça önemli. Elektrik süpürgesi bakarken karşımıza çıkan pek çok özellik içinde kaybolurken gelin birlikte her ihtiyaca uygun elektrik süpürgelerini liste halinde ele alalım. Özellikle alerjik bünyeler için tavsiye edeceğimiz anti alerjik elektrikli süpürge tavsiye listemizi yazının sonunda okuyabilirsiniz.

  En iyi elektrikli süpürge

  Elektrik Süpürgesinin Motor Gücü ve Watt Kavramı
  Elektrik süpürgesinde sizin için en çok önem arz eden şey emiş gücü ise motor gücüyle birlikte yüksek Watt değerine sahip bir süpürge seçmeniz iyi olacaktır. Özellikle evcil hayvan beslenen evlerde halılara yapışmış tüyler oldukça sinir bozucu ve uğraştırıcı olabilir. Bunun için yüksek emiş güçlü elektrik süpürgeleri bu sorunu rahatlıkla halledecektir. Özetlemek gerekirse eğer yüksek emiş gücü arıyorsanız yüksek watt değeri olan elektrik süpürgesi tavsiye almanız yerinde olacaktır.
   
  Toz Çekme Kabiliyeti
  Makinenizin özelliği ne olursa olsun toz çekme başarısı her zaman toz çekici uca bağlıdır. Özellikle alerjik bünyelerde tozun yarattığı sorunlardan kurtulmak adına kullanılan su filtreli elektrik süpürgesi tavsiye modelleri tozu suya hapsederek sizi alerjenlerden uzak tutacak ve rahat bir nefes aldıracaktır.
   
  Torbalı Elektrik Süpürgesi ile Torbasız Elektrik Süpürgesi Farkları
  Elektrik süpürgesi tavsiye karşınıza çıkacak olan en büyük karmaşalardan biri de şüphesiz “torbalı mı almalıyım, torbasız mı?” karmaşasıdır. Bu kararı verebilmeniz için kısaca açıklayalım. Torbasız elektrik süpürgesini ilk olarak ele alacak olursak söylememiz gereken şey ekstra torba masrafının olmayışıdır. Fakat bu hiçbir maliyeti olmadığı anlamına gelmiyor tabi ki de. Belli zaman aralıkları ile torbasız elektrik süpürgelerinin filtrelerinin değişmesi gerekir. Torbasız elektrik süpürgesinin bir avantajı da doluluk oranının makinenin içini açmadan görebilmenizdir. Doluluk oranını sürekli takip edebilir, sadece boşaltmanız gerektiğinde açabilirsiniz. Torbasız elektrik süpürgesi oldukça avantajlı görünse de alerjik bünyelere ve astım hastalarına zararlı olabileceğini de belirtmekte yarar var. Her hazne boşaltımında etrafa yayılacak olan toz, bu kişileri oldukça kötü etkileyebilir. Böyle bireylerin anti alerjik elektrik süpürgesi tavsiye bakması çok daha iyi olacaktır. Özellikle tozu ve kiri suya hapseden elektrik süpürgeleri her yönden avantajlı olup, kullanım kolaylığında da ilk sırada yer alırlar.
  Elektrik Süpürgesi Filtreleri
  Elektrik süpürgesi tavsiye bakarken kafa karıştıran özelliklerden biri de filtre çeşitleridir. Elektrik süpürgesi modellerine baktığımızda karşımıza 2 farklı filtre tipi çıkıyor. Bunlardan ilki mikro filtre dediğimiz ve her elektrik süpürgesinde bulunan standart bir filtredir. Bazı süpürgelerde yıkanabilir olurken bazılarında ise değiştirilebilir bir yapıdadır. İkinci filtre tipi ise HEPA filtre tipidir. HEPA filtre sistemi herkes için en çok tavsiye edilen filtredir. Özellikle astım hastalarına ve alerjik bünyelere önem arz eden bu filtre türü en ufak toz zerresinden polene kadar her tür alerjeni bünyesine hapseder. anti alerjik elektrik süpürgesi tavsiye modelleri HEPA filtre kullanılan modellerdir.

   Dyson DC52 Allergy Elektrikli Süpürge Tavsiye

  Dyson DC52 Allergy Elektrikli Süpürge


  Anti alerjik elektrik süpürgesi tavsiye olan model, alerjik bünyelerin aradığı rahatlığı sunabilecek özelliklerde. Hazneli bir elektrik süpürgesi olan Dyson DC52 Allergy Elektrikli Süpürge Tavsiye, hazne boşaltımında da büyük kolaylık sağlıyor. Hazne boşaltımı için sadece tuşa basmanız yeterli olurken bu işlem oldukça hızlı gerçekleşiyor. 1300 Watt gücünde olması onu evcil hayvan tüyleri çekmede de ustaya dönüştürüyor. Dyson DC52 Allergy Elektrikli Süpürge Tavsiye ile yeniden derin bir nefes alabileceksiniz.

  Thomas Smart Touch Comfort

  Evinizin yardımcı robotu olabilecek güçte olan Thomas Smart Touch Comfort 784014 ile tanışın. Ev süpürmeyi eğlenceli bir iş haline getirebilecek olan elektrik süpürgesi önerisi, 2000 Watt motor gücüne ve 425 Watt başlık emiş gücüne sahip. Tek süpürmede tertemiz olan eviniz ile rahat nefes alabileceksiniz. Aynı zamanda pek çok elektrik süpürgesine göre sessiz çalışması da onu tercih edilir kılıyor. Gövdesinde bulunan tam dönebilir tekerleri ve led başlık ışığı ile ev süpürmeyi sanata dönüştüreceksiniz.
   

  Philips AquaAction FC8950/01

  Teknoloji devi Philips, yıllardır beyaz eşya ve ev aletleri sektöründe de efsane. Aynı kaliteyi elektrikli süpürge modellerine de yansıtan Philips’ten AquaAction FC8950/01 modeli, evinizdeki tüm tozu ve kiri suya hapsetmek için geliyor. Philips ile sadece eviniz değil evinizin havası da tertemiz olacak. 2000 Watt motor gücü ve suya hapsetme özelliği ile tercih edilebilecek uygun fiyatlı elektrik süpürgesi tavsiye ve su filtreli elektrik süpürgesi tavsiye olan AquaAction FC8950/01 modeli, aynı zamanda barındırdığı HEPA 13 filtre ile de Anti alerjik elektrik süpürgesi tavsiye leri arasında olmayı başarıyor. Elektrikli süpürgenizi çalıştırmadan önce suyuna ekleyebileceğiniz köpürmeyen bir esans, ferah ev havanıza renk katabilir.
   

  Arnica Bora 5000

  Uygun fiyatlı elektrik süpürgesi tavsiye ve su filtreli elektrik süpürgesi tavsiye olarak gösterebileceğimiz bir model de Arnica Bora 5000 elektrikli süpürge modeli. Uygun fiyatına karşın sunduğu özellikler ile anti alerjik elektrik süpürgesi tavsiye leri arasında yer alıyor diyebiliriz. Özel su haznesi ile tozları suya hapsederken HEPA filtresi de alerjenlerden arınmış ferah bir hava sunar. Farklı ihtiyaçlara uygun farklı süpürge uçları ile 2400 W gücündeki motoru size profesyonel bir temizlik sağlayacak.  Su haznesine koyabileceğiniz parfümler ile evinizin ferahlığına ferahlık katabilirsiniz.

  0 0 votes
  Article Rating
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Subscribe
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x