Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  En iyi diş fırçası hangisi?

  En iyi diş fırçası hangisi?
   

  En iyi diş fırçası nasıl olmalı?

  Gün geçtikçe bilinçlenen toplumda belki de kazanılan en önemli şey diş sağlığı hassasiyetidir. Özellikle çocuk yaştan itibaren düzenli diş fırçalama ile hem bembeyaz dişlere kavuşmak, hem de sağlıklı dişlere sahip mümkün. Bazı kesim tarafından hala yeteri kadar önemsenmese de dişler vücudun en önemli yerlerinden biridir. Bu yüzden aşırı hassas olunmalıdır. Sadece düzenli diş fırçalaması ile koruyabileceğimiz diş sağlığımızı aynı şekilde fırçalama yapmazsak kolayca da kaybedebiliriz. Ve bir kere diş sağlığı sorunu yaşamak ardından bir sürü sorunu getirir ve düzenli olarak diş operasyonu geçirmek zorunda bırakabilir.

  Doğru diş fırçalama ise bilinenin aksinedir. Çoğu insan dişlerin sağdan sola ya da soldan sağa doğru fırçalanması gerektiğini düşünür. Fakat gerçek öyle değildir. Dişler her zaman yukarıdan aşağıya doğru hafif hareketlerle diş minesine zarar vermeden nazikçe fırçalanmalıdır. Peki ya en iyi diş fırçası hangisi olabilir?

  ORAL-B PRO-EXPERT 3D CLEAN Diş Fırçası

  Dişinizi fırçalarken kullanacağınız fırça orta derece de sertliğe sahip olmalıdır. ORAL-B PRO-EXPERT 3D CLEAN diş fırçası orta derece de sertliğe sahip ve çok yönlü bir fırçadır. Fırça yapısındaki detaylar ile dişlerinizin tamamına ulaşmaya yardımcı olarak tam koruma sağlamaya yardımcı olmaktadır. Eğer dişleriniz hassas ise yine aynı markanın ORAL-B PRO-EXPERT hassas diş etleri fırçasını kullanarak diş bakımınız yapabilirsiniz.

  Pilli Fırça Seçenekleri

  Manuel fırça yerine pilli fırçaları kullanmayı seviyorsanız eğer Oral-B Expert DB04 kodlu pilli diş fırçasını kullanabilirsiniz. Diş fırçalamayı eğlenceli bir hale getirmek isteyenler için ve fırçalama işlemini tam zamanlı uygulamayı tercih edenler için ise ORAL-B PROFESSİONAL CARE TRİUMPH 5000 kodlu fırça oldukça uygundur. En iyi diş fırçası hangisi? Sorusuna verilecek bir diğer yanıt Sensodyne markasıdır. Özellikle diş macunu konusunda başarılı olan marka diş fırçası konusunda da titiz davranmış. Özellikle hassas dişlere sahip insanlar için piyasaya sürdükleri ürünler oldukça başarılıdır. Genel olarak tavsiye edildiği gibi orta derece sertlikte ve çok daha hassas dişlere sahip olanlar için yumuşak diş fırçaları üreten marka, diş fırçası konusunda daha yeni olduğu için diğer markalar kadar farklı diş fırçaları üretmemiştir. Fakat yine de güvenli bir şekilde orta derece ya da yumuşak fırçalardan birini tercih edip kullanabilirsiniz.

  diş fırçası tavsiye

  En iyi dis fircasi hangisi

   

  En iyi diş fırçası hangisi? sorusuna alternatif yanıtlarda muhakkak vardır. Diğer markalarda da mutlaka kaliteli ve güvenli fırçalar mevcuttur fakat diş hassasiyeti konusunda bu iki marka adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Siz kendiniz için en uygun diş fırçasını seçerken diş yapınızı göz önünde tutarak seçim yapmalısınız. Bu sayede çok uzun yıllar rutin kontrol dışında dişçiye gitmemiş ve sağlığınızdan olmamış olursunuz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Emine

  En iyi dis fircasi konusunda Oral-B gercekten basarili, hem kullanim hemde kalite acisindan her zaman tercihim olmustur.

  1
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x