Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Hangi Kombi Daha Az Yakar?

  Hangi Kombi Daha Az Yakar?
   

  Hangi Kombi Daha Az Yakar 2017

  Kombi seçimi önemlidir. Günümüzde ısınmak için doğalgaz kullanıyoruz. Bu yakıt, diğer ısınma yöntemlerine göre biraz pahalı. Halen bazı kesimlerde, kömür sobası kullanıldığına şahitlik edebiliyoruz. İnsanların gelir seviyeleri belli, bir de evleri kira ise, nasıl ödesinler pahalı doğal gaz faturalarını? Hangi kombi daha az yakar? ‘Az yakan kombi diye bir şey icat edilmedi, edilse de pek inanamayız. Çünkü kombi markalarının üreticileri bile, böyle bir şeyin imkansız olduğunu dile getiriyorlar. Doğalgazdan tasarruf etmek istiyorsanız, her zaman düşük ısıda yakmalısınız. Kombinizi düşük ayarda yakarsanız az fatura ödersiniz, yüksek ısıda yakarsanız kabarık bir fatura ödersiniz. Bir de ‘yoğuşmalı kombi’ diye yeni bir ürün keşfedildi. Bu da yüzde beş daha fazla tasarruf sağlar. Daha uygun doğalgaz faturası ödersiniz. Kombinizin ayarı yüksekken bile petekleriniz ısınmıyorsa, tesisat temizliği yaptırmak zorundasınız. Suyun akışının mükemmel olması gerekir, kombinizden iyi bir performans alabilmeniz için. Bir takım kişiler, birkaç hususta dikkat ederek, kombide tasarruf sağlanabileceğini söylüyorlar. Evinizin ısı yalıtımı sağlam ise, rahat bir şekilde ısınırsınız. 

  Bosch Class 2000 22kw Kombi:

  En Az yakan kombi seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken, evinizin büyüklüğüne göre kombi tercihinde bulunmalısınız. Binanızda ısı yalıtımı yoksa, kombinizden istediğiniz verimi alamazsınız. Isı yalıtımı yoksa, ısı her zaman içeriden dışarıya dışarıdan içeriye geçer. Bu yüzden kombi kullanıcıları her zaman kombilerinin çok fazla yakıt tükettiklerini düşünürler. Bosch kombi modelleri arasında bulunan Bosch Class 2000 22kw kombi  ihtiyacınızı karşılayacak güzel bir ürünle karşımıza çıkıyor. Ekranda hata kodları ile arıza gösterimi, hızlı ve kolay montaj, iç aksam bölümüne ön taraftan erişim sağlanması, donma koruması, hermetik baca tipi özelliği, LCD gösterge paneli, konvansiyonel ısıtma tekniği ve 22 kw özelliği ile kaliteli bir ürün. 

  Eca Confeo Plus 24 Hm Hermetik Kombi

  Hangi kombi daha az yakar? Tavsiye edilen Eca Confea marka kombi, az yakıt ile yüksek verim sağlar. Estetik görünümü ile ilk tavsiye edilen kombi modelleri arasındadır. Güvenli ve tasarruflu bir kombiye sahip olmak istiyorsanız, ciddi bir araştırma yapmalısınız. % 92,5 enerji verimi, donma emniyetinin olması, alev sönme emniyetine sahip olması, çift eşanjör sistemine sahip olması, konvansiyonel ısıtma tekniği ve 3 yıl garanti süresi ile ideal bir üründür. Tercih edeceğiniz ürünün, garanti süresi de önemlidir. Günümüzde firmalar, garanti sürelerini hemen hemen on yıla kadar çıkarmış durumdalar. Bu da müşteriye cazip geliyor. 

  2017 kombi modelleri için yeni düzenlemeyle birlikte artık evin içinde değil de balkonunda bulunma zorunluluğu geldi. Aslına bakacak olursak, çok iyi bir uygulama. Doğal gaz zehirlenmelerine karşı alınacak en iyi yöntemlerden biridir. Tabi balkonlarınızın kapalı olması gerekiyor. Aksi takdirde kombiniz, dış etmenlere karşı korunmaz. Bu da verimini düşürür. Mümkünse kapalı balkonlarda ve dolap ile koruma sağlanarak kullanılmasını öneririz. 

  Hangi kombi daha az yakar? Sanırım bu soruyu halk dilinde daha çok duyacağız. Çatı izolasyonunuz yetersiz ise, kombinizden beklediğiniz tasarrufu göremezsiniz. Kapı ve pencerelerden de ciddi ısı kaybı yaşanmaktadır. Camlarınız çift cam özelliğine göre yapılırsa, kombide enerji tasarrufu sağlarsınız.

  Demirdöküm Nitron Condense P 28 Kw Kombi:

  Yüksek verim oranı sayesinde size yakıt tasarrufu sağlar. LCD ekranı renkli ve renksiz olmak üzere ayarlanabilir. Eco modu sayesinde, istediğiniz anda ekonomik moduna geçebilirsiniz. Dijital manaometre özelliği ile, su basıncı özelliğini görebilirsiniz. Oda sıcaklığını sizin için ölçer. Demirdöküm Nitron Condense P 28 Kw Kombi  ayarlanabilen fan özelliği sayesinde yüksek hızda, düşük ses seviyesinde çalışır. Donma ve aşırı ısınma emniyetine sahip bir üründür. Her ürün birbirinden üstün niteliklere sahip. 

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x