Cep telefonu Led Tv Otel Tavsiye 2023

  Bebek Bezi Tavsiye

  Bebek Bezi Tavsiye
   

  Uygun Bebek Bezi Tavsiye Annelerin bebekleri için en hassas olduğu konulardan biri de bebek bezleridir. Bunun en büyük nedeni bebeklerin doğumundan itibaren 2-3 yaşına kadar bu ürünü kullanmalarıdır. Bebek, bezi ile rahat hareket etmeli, pişik yapmamalı, ıslaklık hissetmemelidir. Bebek bezleri, bebeğin mutlu olmasında ve öğrenme-oyun oynama gibi aktivitelerinde önemli rol oynar. Market raflarında birçok bebek bezi markası görür, televizyonlarda dakikalarca bebek bezi reklamı izleriz. Evet, piyasada birçok marka var. Peki biz Uygun Bebek Bezi Tavsiye seçerken neye dikkat etmeliyiz?

  Aslında bu sorunun cevabı bebekte gizli. Bez seçimi yaparken bebeğin doğum zamanı, cildi, yaşı, hareketleri oldukça etkilidir. Bunun için deneme- yanılma yönteminden yararlanmak gerekir. Bir tavsiye üzerine aldığınız bebek bezi bebeğinizin cildinde pişik yapabilir, ya da hiç ummadığınız bir marka bebeğiniz için oldukça kullanışlı olabilir.

  Sizler için bebek bezi markalarını ve özelliklerini derledik;

  Uygun Bebek Bezi Tavsiye olarak Prima Yeni Bebek

  Bebeklerin cildine uygun olarak geliştirilen hassas yapısı sayesinde pişik oranını fazlasıyla azaltan bir marka olan Prima, Yeni Bebek seçeneği ile oldukça tercih edilmektedir. Bebeğinizin bedenini kavrayan bariyerler, sızıntıyı önlemektedir. İnce yapısı sayesinde ağırlık yapmadan kullanılmakta ve nefes alan yüzeyi sayesinde bez içerisindeki nemi dışarıya atarak extra kuruluk sağlamaktadır. Tüm bu özellikleri ile Uygun Bebek Bezi Tavsiye yazımızda ilk sırada bulunuyor.

  Prima Aktif Bebek

  Prima, diğer bebek bezlerine göre oldukça pahalı olmasına rağmen paranızın tam karşılığını alabildiğiniz bir markadır. Aktif bebek, hareketleri gelişen bebekler için idealdir.  İçerisindeki emici mikro inci tanecikler sayesinde sıvıyı hapseder ve sızıntı olmasını önlemektedir. Bebeğinizin cildinin 12 saat kuru kalmasını sağladığı için gündüz oyun esnasında ve gece uykusu için birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. 

  Huggies Yenidoğan

  Bir başka Bebek bezi önerisi olarak Huggies Yeni doğan bebeklerin cildine uyum sağlayan ultra hassas dokuya sahip bir bezdir. Sıvıyı ve kakayı hızlıca emen yüzeyi kuruluk sağlamaktadır. Bezin ön tarafındaki çizgi ıslandığında renk değiştirmektedir. Bu da bez değiştirme vaktinizin ayarlamanıza yardımcı olmaktadır. Öte yandan istediğiniz yerden ayarlayabileceğiniz bel bantları, bebeğinizin vücuduna uyum sağlamaktadır.

  Oğlum İçin Huggies – Kızım İçin Huggies

  Huggies’in erkek ve kız çocukları için özel olarak geliştirdiği bir üründür. Bu bezler, cinsiyete göre en çok sıvı oluşturan bölgelerde extra emicilik sağlamaktadır. Çıkar çıkmaz birçok kişinin ilgisini çekip kullanmaya başladığı ürün, iyi bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

  Oğlum İçin Huggies’te, emici bölge önde, Kızım İçin Huggies’te ise , orta bölmededir. Yumuşak bir yüzeye sahip bu bez, aynı zamanda ıslaklığı kilitleme özelliği ile de tavsiye ettiğimiz bezler arasında arasında ön plana çıkmaktadır. 

  Molfix Yenidoğan

  Yenidoğan bebeklere özel göbek bağı oyuntulu özelliğiyle öne çıkan bir üründür. Bu özelliğinden dolayı yeni anne adaylarının oldukça tercih ettiği bir markadır. Özel olarak tasarlanmış göbek bağı oyuntusunun yanı sıra sızdırmaz bariyerlere sahip olması sayesinde kuruluk sağlamaktadır. İpeksi dokusu ile bebeğin cildine zarar vermeyen bir yapıya sahiptir.

  Molfix

  Molfix, Prematureden başlayarak 15 kiloya kadar olan bebeklerin yanında olmayı başarmış bir markadır. Özel tasarımları ve ultra emici özellikleri ile tercih sebebidir. İstenildiği yerden ayarlama bantlara sahiptir ve extra incedir.  Öte yandan kaliteli olduğu kadar fiyatları ile de birçok aileyi mutlu eden bir firmadır.

  Canbebe

  İlk bebek bezi markalarından biri olan Canbebe, Prima’ya göre orta seviyededir. Kalitenin yanı sıra bütçeyi zorlamayan bir markadır.  Bu yüzden de uygun bebek bezi tavsiye listemiz arasındadır. Dokusu oldukça yumuşaktır. Emici özelliği çok yüksek seviyelerde olmadığından dolayı sık değiştirme yapılmadığı durumlarda sızdırma yapabilmektedir. Yan bantları oldukça esnek olan Canbebe,  bebeğin vücut yapısına uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda dış katmanı ince olduğundan dolayı bebeğin rahat hareket etmesine yardımcı olmaktadır.

  Komili Yeni Doğan

  Komili, bebek bezi üretimine yeni bir soluk getiren  firma olmayı başarmıştır. Henüz bütün marketlerde bulunmamasına rağmen internet mağazacılığından satış yapma imkanı sunmaktadır. Yeni doğan bebeklere özel dikdörtgen emici dokusu sayesinde ıslaklık bırakmayan ve tahriş etmeyen bir yüzeye sahiptir.

  Komili

  2 ve 3 numara bebek bezlerinin oldukça tercih edildiği Komili, bebeklerin vücut yapısına uygunluğuyla öne çıkmaktadır. Sızdırma yapmayan kenarları bebeğin rahat hareket etmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanında Komili’nin tüm bebek bezlerinde uyguladığı doğal zeytin yağı kremi, pişik oluşumunu engellemektedir.  Bezin dış yapısının oldukça pamuklu ve yumuşak olması da tahriş oranını aynı ölçüde azaltmaktadır.

  Evy Baby

  Genellikle kullananların memnun kaldığı bez markasıdır. Fiyat olarak da oldukça uygun olan Evy Baby, sızdırmayı engelleyen özel dokuya sahiptir. Diğer bezlere göre daha kalın olmasına rağmen oldukça emici olduğu gözlenmiştir. En büyük dezavatajı çoğu markette bulunmamasıdır.

  Soffio Baby

  A101 Mağazalarında satışa  sunulan, deneyenlerin oldukça memnun kaldığı bir üründür. Kalite olarak Prima ve Molix’e benzemesiyle ön plana çıkmaktadır. Sızdırma yapmayan ipeksi dokusu ve üçlü cırtları sayesinde bebeğinizin bedenini sarmasına yardımcı olur. Fiyat olarak oldukça ucuz olan bu ürün, zaman zaman yapılan kampanyalarla da birçok alıcı bulmaktadır.

  Sleepy Bebek Bezi

  Sleepy, 2004 yılında kurulan bir Türk Firmasıdır. İçeriğindeki özel losyonu hoş koku oluşturmaktadır. Yüzeyindeki pamuksu doku bebeğin cildi için özel olarak geliştirilmiştir. Islaklık göstergesi ile bez değiştirme zamanınız için yardımcı olmaktadır.  İnternet mağazacılığı sayesinde oluşturulan kampanyalardan yararlanıp, ürünü oldukça ucuza temin edebilmektesiniz.

  0 0 oylar
  Makale Değeri
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  Abone ol
  Bildir
  guest

  2 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  bebek bezi önerisi

  Neden bilmiyorum ancak Prima dışında markalar bebeğimiz için hiç uymadı, birkaç kez eşimle bebeğimizin bezini değiştirmeye karar verdik ve örneğin Huggies olsun diğer markalar olsun hep sorun olud, çabuk pişik oluyor veyahut sızdırıyor, bilmiyorum diğer kullananlar için nasıl.

  Prima bebek bezi tercihimdir.

  2
  0
  Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen yorum bırakın...x